Elemzés

DeletedUser19764

Vendég
NEWS!!
dinginbindingindontingindon
*************************************
tab + Satöbbinek csak meg kell várnia, míg a szövetség játékosai elfogynak?
tab + A találom megállíthatatlan sikerszérián van?
tab + A tiszteletesek felébredtek csipkerózsika álmukból?
tab - A fórumon továbbra sincs beszólás nélküli komment?

Mindezt megtudhatják a folytatásban, most azonban...
...WORK SHOPunkban a legfinomabb édesség, a kedvenc karácsonyi sütemény, az igaz amazon BEEEJGLIIIIIke fogja önöknek megtanítani a bejglikészítés rejtelmeit!
(fürdőruhában!)
*************************************
dinginpingdongingtinghingblablabla
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
KMHOOGw.png

Mtp8EI1.png
 

DeletedUser18625

Vendég
=SBT= Arma volt ugye tegnap
=SBT= vs [R]

Side 1:
Tribes: =SBT=
Side 2:
Tribes: [R]

Timeframe: Előző 48 óra



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 6
Oldal 2: 5
Különbség: 1

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 57,200
Oldal 2: 47,449
Különbség: 9,751

chart

=SBT= vs Random
Side 1:
Tribes: =SBT=
Side 2:
Tribes: Random

Timeframe: Előző 48 óra



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2
Oldal 2: 0
Különbség: 2

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 19,346
Oldal 2: 0
Különbség: 19,346

chart

=SBT= vs HNK

itt nincs érdekes adat 0 hozott 0 vesztett falu




Top támadók !


solaly bátyó =SBT= 1.107.611
Fernie =SBT= 1.003.125
MyReality =SBT= 815.743
Flipper21 =SBT= 772.263
Lucky? =SBT= 642.436
Ujfiuu =SBT= 640.151
Uhum =SBT= 561.436
Hazd =SBT= 530.969
gabeszkaba =SBT= 526.988
recklessM =SBT= 510.156

Top védők !

zolax86 [R] 2.744.474
black cannibal 77 Random 2.703.533
Crixus a Veretlen Gall [R] 2.471.727
Taknyos béka [R] 2.178.318
Varmax Random 1.780.550
Sylvester95 Random 1.749.410
Sdome [R] 1.522.209
ordsu Random 1.418.263
Reberner Random 1.235.401
Mia Amore [R] 1.147.083

Bár a támadásokat igyekezett az =SBT= elosztani , 3 falut szerzett az egész arma alatt , lehet tényleg , megtörtek volna lelkileg ???!?!?!!?!?! a következő pár hónapban biztos kifog derülni ez ....

Szép munka volt mindenki részéről , csak így tovább !!!


HAjrá ATLANTISZ !!!!
 

DeletedUser18312

Vendég
Egy kis kiegészítés az armájukhoz.
Tw statról.
Ma:6.751.823 Lev
Múlt előtti csüt:2.506.147 Lev

4.245.676Lev-et szedtem 1 hét alatt.
Veszteségek? 0 faluveszteség. Kicsit katáztak, de...
Múlt előtti csüt: 1,267,492 pont
Ma: 1.265.023 pont

Miért írtam azt hogy nekem csalódás volt az SBT Arma?
Épp ezért, hogy megérte-e nekik ez a katakör hogy beáldozták érte az Armát. Se itt, se ott nemlettek emiatt eredményesek. Ha katázol, tedd normálisan, mint kaptam V21en 1,5 hónapig amikor nem volt 1000 alatt a beérkezőm. Időzített nuke, majd mögé 500-1000 katákkal. Na az megviselt, ezen max kacarásztam. De legalább mondhatnám hogy újdonság amiért jár a tisztelet, de ezt sem tudom mondani, mert Say Hi már kapta úgyanezt, így csak megkellett interjúvolnom hogy mire számítsak. Szerintem a katakörnek az eredménye nem lett más, mint bukott 1,5 hetet az SBT. Az idejével fizetett, semmi mással. Eredményük, hasznuk semmi nem lett.
 

DeletedUser19475

Vendég
Scooby.

A tamogati pontod is egesz jol novekedett, mikor msi nemeset te vedted le az en falvamban.
Szar katazas volt. Eleg sok vedot lekotottunk, hisz minden falud vedve volt,csak ugy pattantak le a nukek a kektengerben.
Arma idoszak alatt meg epp azon a helyen volt a 2 bukott falu ahol te vagy. Ha tolsz inkabb oda 3-3 Vf et talan azt sem bukjatok el,de inkabb vedd a kektengerben a falvaid tovabbra is, meg vedd be a falut amit mar elvittek a klantarsaid elol.
 

DeletedUser19651

Vendég
Szinte már érezhető a közelgő véres tavasz szele, mikor az SBT vezetők feje a porba hull és mint klán elmúlnak. Történelem lesz belőlük és már csak unokáinknak mesélünk a nagy SBTről és a Technikai klánok születéséről.
 

DeletedUser19331

Vendég
Szinte már érezhető a közelgő véres tavasz szele, mikor az SBT vezetők feje a porba hull és mint klán elmúlnak. Történelem lesz belőlük és már csak unokáinknak mesélünk a nagy SBTről és a Technikai klánok születéséről.

Hát nem tudom, hogy vagy vele de szerintem itt csak 1 klán fog nyerni és az nem technikai klán lesz legyen akárhogy is a vége. :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Évek alatt én már megtanultam kinek a véleményére adunk és kinek a véleményét kerüljük el.
Épp a fórumon leírtam a srácoknak, szervezhetsz 100* sikeres armát is, a Random ellenesek mindig azt az 1 sikertelen minuszos statut fogják felhozni. Nem nekik kell megfelelnünk. Nem az ő véleményüket kell megváltoztatni, az ővékét sosem fogjuk. Az ő véleményüket elkell engedni, az ő véleményükkel nem kell foglalkozni. Mi látjuk hova tartunk, hova fejlődünk. Én büszke Randomos SIMA tag vagyok. Büszkén mondom hogy Benék jó vezérek, jó tervekkel és látni ahogy érik a gyümölcs. Aki nem ezt mondja, az vagy hazudik vagy SBT oldalas és bomlasztani akar. Ha ez nem így lenne, akkor továbbra is csak a HNK-t ekéznék, de mivel a Random is fejlődik persze kitágult a szapulás és a HNK mellett már mi is kapjuk a savat. Én jókat mosolygok ezeken az írásokon, ahogy vergődtök.
 

DeletedUser19475

Vendég
Hogy oda ne rohanjak. Vilag eleje ota az SBT a fekete barany, de az nem gond...

Nehogy valaki bantani merje mar szovetseges tagokat. :(
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Évek alatt én már megtanultam kinek a véleményére adunk és kinek a véleményét kerüljük el.
Épp a fórumon leírtam a srácoknak, szervezhetsz 100* sikeres armát is, a Random ellenesek mindig azt az 1 sikertelen minuszos statut fogják felhozni. Nem nekik kell megfelelnünk. Nem az ő véleményüket kell megváltoztatni, az ővékét sosem fogjuk. Az ő véleményüket elkell engedni, az ő véleményükkel nem kell foglalkozni. Mi látjuk hova tartunk, hova fejlődünk. Én büszke Randomos SIMA tag vagyok. Büszkén mondom hogy Benék jó vezérek, jó tervekkel és látni ahogy érik a gyümölcs. Aki nem ezt mondja, az vagy hazudik vagy SBT oldalas és bomlasztani akar. Ha ez nem így lenne, akkor továbbra is csak a HNK-t ekéznék, de mivel a Random is fejlődik persze kitágult a szapulás és a HNK mellett már mi is kapjuk a savat. Én jókat mosolygok ezeken az írásokon, ahogy vergődtök.
A múltkor még azt írtad,hogy rendbe kell ott tenni nálatok a dolgokat,ilyen hamar sikerült és már büszke is vagy mindenre meg mindenkire? Tyűha :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Ha mindenki olyan jó, le kell játszani free for allba. A szövetséges oldalról jelenleg a Respect az jó csapat. Idő kellett, hogy beérjenek, ezidáig nem nyújtottak kiemelkedőt, aztán valami megváltozott és elkezdtek jól játszani, látható és érezhető volt a javulás, már egy hónapja tart. HNK a leggyengébb láncszem hármójukból, ők csak töltelék klán. Megvolt a lehetőségük a tanulásra, az össze csiszolódásra, nem éltek vele.
Random, hát mit mondjak. 1v1be mi is, és a Respect is megenné reggelire szerintem. Nem rossz klán, de nem az a szint valamiért. Persze fejlődhetnek még, potenciál megvan, nem is értem klánként miért teljesítenek alul.
Nem leszólni akartam egyik klánt sem, de most őszintén, ha teszem azt mindenki mindenki ellen menne, dipó nélkül (ahogy kellene is kinézzen egy jubileumi világ!!!) ki lenne az aki szerint nem az =SBT= vagy a Respect közül kerülne ki a végső győztes?
 
Fent