Világ 84 Csevegő

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Sziasztok!

Többen kérdeztétek , hogy mi történt pénteken az PP és az ASG klán között. Az ASG ből megkeresett egyik játékos, akivel 77en győztes klántársak voltunk , hogy az ASG klán MNT-t ajánlana a PP klánnak amit pár óra gondolkodás után elfogadtam. Pár nap múlva indul a lengyel szerver több mint 100 magyar játékossal fogunk indulni egy ppmentes világon több tízezer játékossal együtt hatalmas térképen , ahol sok ország fogja magát képviselni. Szeretnék rákoncentrálni erre a projectre, mivel Strelok barátommal egy fiókban indulunk rajta.
V84en ,lényegében a 4 kisebb falvamat a napokban átadom egy általam kiválasztott ASG játékosnak (aki szintén klántársam volt V77 en). Cserébe a két nagy falummal gyűjthetek még pp-t békében a klántársaimmal együtt továbbra is. Igazából 84en nincs duálom egyedül csinálgattam a dolgokat 1-2 barátom beugrott néha helyelni, ha halaszthatatlan dolgom volt és nyilván nem kis munka volt a hatalmas létszámú , sok falus ASG ellen harcolni, védekezni , támadni minden. Kifejezték azt , hogy sajnálják ,hogy a nyolcadik napon nem kérték a pp-s falumat el, hanem egyik játékosuk be akart foglalni 1/3 nemesnukéval a kis 700 pontos pp-s falumat. Ebből indult egy kihívás számomra , főleg amikor hadüzenetet kaptunk.
Öt hétig tartott a hadakozás és nagyon élveztem a küzdelmet ,pedig voltak nagyon nehéz pillanatok benne. Ha ebben az időszakban buktam volna falut akkor is elégedett lettem volna a játékommal,de pont ,hogy sikerült elhozni az egyik ellenfél (aki próbált többször is foglalni) főfaluját és megtartottam azt 17 tulajváltás s közben :D
Köszönet azoknak a pp-s barátaimnak , a klánból és a közelből akik , ha kellett naponta többször küldték a kis 600-800 lándzsásukat.Összekovácsolta a csapatot , ha egy egy szomszédnak segítettem vágni egy vonatot, utána olyan maximális intenzitással küldték azonnal a kis csapataikat. Csapatjáték szempontjából is hatalmas élmény volt. Remélem máskor nem fognak zavarni ppzés közben , hanem inkább megkérdezik, hogy lenne-e kedvem átadni a falut amikor végeztem a pp-vel és alkalmas nekem.Köszönöm a szurkolást és azoknak akik segítettek a csatában.
Szóval most új kihívás jön a lengyel szerveren. Akinek van kedve még tud jelentkezni 1-2 napig, mert fontos ,hogy egyszerre elő regeljünk , mert nincs áthelyező és csak azok kerülnek nagyjából egy helyre , akik egy klánban vannak. Szóval gyertek játszunk egy hatalmas szervert , rengeteg ellenfél ellen egy tiszta magyar klánnal ,ahol a személyes ellentéteket sérelmeket félre kell rakni a közös cél érdekében.
frici77

LET.pngLE.pngLEV klan.png
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Látod, most hogy már nem veszélyezteted az ASG életét 5 faluval, le is belsőztetik a lengyelen induló játékosokat xd
Kicsit lehet túlságosan megnyugodtak :eek:
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
Doxa küldjön már még majd egy pár nukeot, hátha sikerül fricit megelőzni. :)

Jah hogy az összes meghalt? :(
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
Nincs itt poén, nézd meg a statisztikát. Előszőr leöleti éjszakaiba a támadóit, most pedig betonba fut bele az összes egy full inaktív fióknál.
Lehet itt mémelgetni, de lassan egy olyan fiók fogja vinni a top védekező címet amibe nincs is bent senki. :)
 

bbbenyo111

Active Member
A reakció pontszáma
90
Nincs itt poén, nézd meg a statisztikát. Előszőr leöleti éjszakaiba a támadóit, most pedig betonba fut bele az összes egy full inaktív fióknál.
Lehet itt mémelgetni, de lassan egy olyan fiók fogja vinni a top védekező címet amibe nincs is bent senki. :)
Ezt az inaktiv fiokosdit minden asg- szerveren elsutitek :D v46on kezdtuk ,faszom se gondolta,hogy v84en is ez lesz xdd
 

-tsipoefhewzoe-

New Member
A reakció pontszáma
19
Srácok kérjétek már meg Márkót hogy szervezzen nektek egy épkézláb armát, mert ez a mai vergődés már nekünk volt kellemetlen.

Köszipuszi :)
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
Valaki írja már meg doxának v84-en basszon még a falvaimra 1-2 nukeot mert így sose lesz meg a top 1.
Esetleg ha neki már az összes elfogyott, megkérhetné a klántársait, segítsenek be.

Tsipoefhewzoe miatt meg szomorú is vagyok, hát még ő is beszáll a játékba és konkurencia lesz a ponttáblázaton. :(
Ne bántsátok őt!
 
Fent