Világ 84 Csevegő

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Csúnya dolog ez :( Mondjuk személyeskedni sem szép :(
Jó...az valóban nem szép Máté..... de mond még is mit vártál??? Megpróbáltátok szétbarmolni a klánt, majd el is áruljátok. Aztán telnek a hónapok és a kezdeti trollkodásotokat felváltja a mosakodás...de mivel erre Én nagy ívben teszek, nem kapjátok meg a várt feloldozást. Aztán egymás ellen acsarkodtok, próbáljátok egymásra kenni a dolgot, "hidd el Gábor nem én voltam hanem ők"...chhhhh Gyerekes! Lehet hogy neked pont nem, de párotoknak az a bizonyos plecsni, nem büszkeséggel virít hanem nagyon is égeti a mellkasát! :)
De nézd..... az elutasításom hangvételéért elnézésed kérem! De attól az még ELUTASÍTÁS marad!
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Ne értsd félre, nem szeretnék mosakodást meg feloldozást, csak viccesnek találtam, hogy jelentkezek. Legalább olyan nyugodtan fogok tudni aludni, mint te az elutasítás után. Az előző szerveren pedig pontosan tudod, hogy miért léptünk ki a klánodból. Vállaltál egy kockázatos lépést azzal, hogy összeálltál Reddel. Sajnos sokan nem akartak vele játszani, ezért nem úgy jött össze, ahogy tervezted. A hangvételt elnézem, játszatok egy jót a szerveren!
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Te nyomi építőipari kubikus Slade! Hogy lehetsz ennyire gyerekes, hogy csak azért ellopod a klánnevem, mert Engem akarsz bosszantani? :D Nincs annyi kreativitásod, hogy saját klán-nevet kitalálj? Szégyen vagy te nyomorék! :D
Nem láttam hogy le van védve bocs...
Mellesleg a kubikos földmunkás volt bar tőled nem várom el hogy ismerd a fogalmat bizti boy
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.736
2024 szökőév, február 24 szökőnap, tehát február 23-nak felel meg, szóval a csütörtök az szerda. Remélem érthető :D
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Pedig amúgy igaza van, tényleg kurva gáz a klánnévlopás, csak igazoljátok vele Gábort, hogy számít bárkinek is bármit, mert nem szállnak le róla.
Sokan el mondták már hogy DonG nélkül nincs magyar kh.
Így noszogatni kell néha hogy meg nyilvánuljon külsőn is.
Nektek nagy gratula classikhoz
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Hát Roli itt az idő elgondolkodnod a jovőn,mert Neron lefog vadászni!!4!4!
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
mindenki indul. van aki ppzik, van aki nem
ASG meghívót valaki osszon az a fontos
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Pedig amúgy igaza van, tényleg kurva gáz a klánnévlopás, csak igazoljátok vele Gábort, hogy számít bárkinek is bármit, mert nem szállnak le róla.
Szerinted nem számítok??? :D Nem csak a nevünket lopják, de a Címerünket is sőt egy az egyben a klánleírást is! :D Hááát ha LEGENDA vagy ezekkel együtt kell élned! A rajongók már csak ilyenek! :D
Köszönjük slade és toldi! Amúgy tényleg gyászok vagytok! :D
 
Fent