Világ 84 Csevegő

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
A PP klán azért hadakozik , mert a szerver hatodik vagy hetedik napján az akkor top3as játékos( Fealka,ASG) el akarta vinni a pici kb 700 pontos ,békés pp falumat .Nem szeretem ,ha pp-zés közben fakéznak vagy éppen nemesnukéval vagy vonattal járkálnak a falumra ,amit megegyezéssel szoktam odaadni siettetés nélkül.
15 napja kaptunk hadüzenetet is a király beszédjével és pecsétjével.
"
Egyszer PP...egyszer ~ Z ~ majd megint PP?

Futhattok.....Menekülhettek..... úgy is utolér a végzet!
É most eljött értetek..... vagy is eljöttem Én!"
Don Gábor felséges király január 30. V84 K44




Reméljük megbocsájt nekünk és nem haragszik már .
" A sok nyersit ,amit termelt a PP klán ,biztosan nagy örömére volt az ASGnek . Nagyon szívesen adtuk be . "(hadüzenet válasz )
Tegnapi falu foglalásért meg elnézést kér a PP klán.;)
Mit nagyzolsz ember??? Ne gondold már magad valami űber ász gamernek! Annak köszönheted hogy ott lehetsz még, mert más, tőled sokkal fontosabb dolgok kötik le a figyelmem. Egy pók vagy amit még nem döntöttem el, hogy elhessegessem vagy agyoncsapjam. Ennyi nem több.
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Mit nagyzolsz ember??? Ne gondold már magad valami űber ász gamernek! Annak köszönheted hogy ott lehetsz még, mert más, tőled sokkal fontosabb dolgok kötik le a figyelmem. Egy pók vagy amit még nem döntöttem el, hogy elhessegessem vagy agyoncsapjam. Ennyi nem több.
Ez most jól megkaptam. Persze Don Gábor király a szavakban mindig is erős volt.
Köszönöm a szép állatos pók hasonlatot , tetszik és igazán elismerő .Jobb mint , ha disznónak vagy majomnak azonosított volna be a király. Ezt is jól megkaptam úgy látszik mennem kell lábazni a GYM-be.
Milyen játékos vagyok? Ha még 2 hét múlva lesz falum akkor nem rossz játékos...De ne én mondjam már meg milyen játékos vagyok! Aki ismer tudja az előnyeimet meg hátrányaimat ,aki meg nem ismer az úgy se tud korrekt véleményt formálni velem kapcsolatban.
Pók frici vagyok , de a mondás szerint ez az állat fajta meglapul és együtt él a királyok kastélyában is :) Amikor a király nyugodtan békésen szundikál, a pók előbújik és akár a király alvó arcára is rámászhat .... :)
Ha el kell esni akkor tegyük inkább hősként a végsőkig harcolva, nem félve a vereségtől.
Jó játékot mindenkinek!
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Mit nagyzolsz ember??? Ne gondold már magad valami űber ász gamernek! Annak köszönheted hogy ott lehetsz még, mert más, tőled sokkal fontosabb dolgok kötik le a figyelmem. Egy pók vagy amit még nem döntöttem el, hogy elhessegessem vagy agyoncsapjam. Ennyi nem több.
Csóró fealkanak is fontosabb dolga adódott peremen :(
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
586
Mit nagyzolsz ember??? Ne gondold már magad valami űber ász gamernek! Annak köszönheted hogy ott lehetsz még, mert más, tőled sokkal fontosabb dolgok kötik le a figyelmem. Egy pók vagy amit még nem döntöttem el, hogy elhessegessem vagy agyoncsapjam. Ennyi nem több.
Megint megy a hetyetye kilájom, nem lehet hogy azzal függ össze a történet hogy inkompetens vagy játékosként, és vezérként is? :O
A helyedben nem lenne ekkora képem, amikor 800ms be nem tudsz visszavágni 10+ év útán...
Mindig csak a kifogások:
- Support így, a support úgy
- Barcsa a hibás
- A Toldi megint kémkedik
- Billgates arréb tette a vágást
- Printscreen helyett powert nyomtál
-stb....
 

SPECTERS

New Member
A reakció pontszáma
8
Ne bántsd a pókot, mert balszerencsét hoz, bár így már értem hogy miért nem sikerül lehozni az állítólagos utolsó szervert se ..
 

bbbenyo111

Active Member
A reakció pontszáma
90
Megint megy a hetyetye kilájom, nem lehet hogy azzal függ össze a történet hogy inkompetens vagy játékosként, és vezérként is? :O
A helyedben nem lenne ekkora képem, amikor 800ms be nem tudsz visszavágni 10+ év útán...
Mindig csak a kifogások:
- Support így, a support úgy
- Barcsa a hibás
- A Toldi megint kémkedik
- Billgates arréb tette a vágást
- Printscreen helyett powert nyomtál
-stb....
Sodi te vagy az?xddd
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
148
Sziasztok!

Rengetegen írtok nekünk, hogy nem tudtok belépni egyes világokba avagy nem működnek a scriptek.

Sajnos a mai napig nem kaptunk Cm-es kollégát a központtól, illetve nekünk sem válaszolnak, így viszont nem tudunk nektek ebben a helyzetben pontos információval szolgálni, hogy mi is a pontos hiba oka.

Elképzelhető, hogy történt egy frissítés a játékon ami miatt ennyi hiba született, nem tudjuk mi is csak találgatunk!
De szeretném kérni türelmeteket, bízom benne hogy ha ez egy frissítés volt akkor talán olyan más országban is megvan a hiba ahol van kijelölt Cm hogy jelezni tudjon a központnak!

Szép estét kívánok mindenkinek!
 
Fent