Világ 84 Csevegő

golditep

New Member
A reakció pontszáma
13
V84-en melyik klán számít nagy klánnak? Mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem.
Mert szerintem azok számítanak nagy klánoknak akik a szervereik nagy részét sikeresen zárták. Pl. Sbt,Sparta,Cotl,H/Csigák,Fs, és még lenne jó pár akik 2-3 győzelemmel rendelkeznek, nem rosszból de az Av eléggé kezdetleges klán,talán 3 szerverük ennek ellenére ügyesek, ti pedig 1 győzelemmel rendelkeztek ,de 10x probálkoztatok. Nyilván a szerverhez képest jó keretetek van,de messze nem vagytok nagy klán azért ,mert nagy létszámmal eltudsz indulni szervereken.
Használd ki,hogy ennyi játékost megtudsz szólítani a szervezést meg bizd rá bingóékra vagy az angel tesókra,aztán megnyeritek a szervert.
Szia pontosítok az =AV= 56-57 szerveren is megalapítottam igaz ott nem sok sikerrel 56 azt hiszem Sbt foglalt be minket a 57 meg a 300 ! De kellenek az új klánok is hogy legyen magyar szervernek valami jövője. :)


 

golditep

New Member
A reakció pontszáma
13
Na látod amikor ilyen stílusban írsz ezt kedvelem benned.
Ahol nem voltam azokról nemtudok nyilatkozni.
63on szerintem alalkulhatott volna máshogy a szerver ,ha te és a mi egónk jobban elfér,mindannyian jót akartunk csak valahogy egymást nem akartuk hagyni érvényesülni.
68,ha emlékszel én mondtam is neked,hogy szerintem korai volt nektek az indulás és jobban "megkellett volna élnetek" a 65-ös sikert ,mert ott felkészületlenül jöttetek be az Fs ellen,mondjuk szerintem a 68-as Fs már nem úgy mukodott,mint elotte 51-en vagy akár 60-on az huzojatekosok kiegtek ,az ujak meg nem hozták azt a szintet mint amit pl egy Barni vagy storm hozott.
70-en egy ideig azthiszem voltam slade klanjaban,akkor os volt a top1 erdemben nem tudom,mi hogy alakult.
79 jobb keretetek volt mint nekunk,de szerintem a Harcosok szervezettebbek voltak nalatok es nalunk is, 1v1v1 ben Harcosok kimagaslottak. ( de ez a sajat velemenyem)
Itt 84-en még mindig ti vagytok szerintem az esélyesek. Asg-Av vs Alc
De majdn iderul,melyik klan mennyire lesz szervezett,de ahogy 79-en Asg+Bbc nehezen haladt a Harcosok ellen,valoszinuleg itt sem lesz olyan konnyu,de majd idovel kiderul melyik klan mennyire szervezett es hatekony.
V79-ről ki hagytad az =AV= is segített a Harcosok ellen!
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.274
V79-ről ki hagytad az =AV= is segített a Harcosok ellen!
Igen,igazad van!
Bocsi!


Masik írásodra is reagálnék:

Szia pontosítok az =AV= 56-57 szerveren is megalapítottam igaz ott nem sok sikerrel 56 azt hiszem Sbt foglalt be minket a 57 meg a 300 ! De kellenek az új klánok is hogy legyen magyar szervernek valami jövője. :)





Szerintem tök jó ,hogy indultatok újra és egész jó kis csapatot összeszedtetek ide.
Nekem 79-en is pozitiv csalodas voltatok ,mert elotte en nem talalkoztam veletek.
De jó szovetsegesek voltatok es jol egyutt lehetett veletek dolgozni,ameddig ott voltam.
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
994
Mindig kell egy udvari bolond, tudom én.
Azért remélem 5év múlva nem fogok még mindig kh-zni
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
79 még nyilván frissebb élmény a többihez képest, a szerveren résztvevők kicsit másképp élték meg. Megvolt az alap ellenséges viszony a Harcosok ellen, amihez hozzátett az is, hogy a legtapasztaltabb vezéreink mindannyian kifejezetten ellenük jöttek be. Letoltunk egy fél szervert relatíve jól kitartva (Hogy ebben pontosan kiknek volt szerepe, abba most nem mennék bele), majd egyik pillanatról a másikra közölted a vezetőség néhány tagjával, hogy olvadni fogunk az eddig demonizált háborús ellenféllel, és bontjuk a szövetségesünkkel a diplomáciai kapcsolatot. Ez persze azért is volt kifejezetten kellemetlen, mert ha akartak volna sem tudtak volna többet tenni a sikeres együttműködésért. Több armára szándékosan nem indultunk, nem fogadtunk el érdemi segítséget és rendszeresen sötétben tartottuk őket azzal kapcsolatban, hogy pontosan mik is a terveink.

Ez volt az, ami aztán nem csak a vezetőség nagyrészének (akikkel szintén tényként volt ez közölve), hanem a jobb játékosok nagyrészének végül nem tetszett.

Azt meg kell értened, hogy ha megmaradunk ASGnek, akkor a végéig veled harcoltunk volna minden nézeteltérés ellenére. De ha egyszer már kialakultak a szerveren a viszonyok, akkor sem magunkat, sem a szerveren megismert barátainkat nem akartuk szembeköpni azzal, hogy mégis az ellenfelünkkel puszipajti viszonyt játszva pötyögtetünk egy plecsniért. Ezzel szemben léptünk ki az ASG-H olvadásból.

Ha akkor az összeesőben lévő H-val (akik egyértelműen a legerősebb klán volt a szerveren, viszont a vezetőségnek egyre kevesebb ideje volt a klánt vezetni) nem egyezkedünk, hanem legyűrjük őket, akkor az ASG végjátékot játszott volna.

Nem volt realisztikus opció az olvadás, mert a központi fiókjaid elveivel szembement. Itt jogosan érezhették (érezhettük) magunkat mi is annyira elárulva, mint ahogy te érezted magad.


Ezek ellenére amúgy tényleg tök szép, hogy ennyi idő után is elindul az ASG, és a gyakorlatban most is jelentős szerepet játszik egy szerver végjátékában. Csupán sokszor annál árnyaltabb a helyzet, hogy valakik elárultak.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.117
79 még nyilván frissebb élmény a többihez képest, a szerveren résztvevők kicsit másképp élték meg. Megvolt az alap ellenséges viszony a Harcosok ellen, amihez hozzátett az is, hogy a legtapasztaltabb vezéreink mindannyian kifejezetten ellenük jöttek be. Letoltunk egy fél szervert relatíve jól kitartva (Hogy ebben pontosan kiknek volt szerepe, abba most nem mennék bele), majd egyik pillanatról a másikra közölted a vezetőség néhány tagjával, hogy olvadni fogunk az eddig demonizált háborús ellenféllel, és bontjuk a szövetségesünkkel a diplomáciai kapcsolatot. Ez persze azért is volt kifejezetten kellemetlen, mert ha akartak volna sem tudtak volna többet tenni a sikeres együttműködésért. Több armára szándékosan nem indultunk, nem fogadtunk el érdemi segítséget és rendszeresen sötétben tartottuk őket azzal kapcsolatban, hogy pontosan mik is a terveink.

Ez volt az, ami aztán nem csak a vezetőség nagyrészének (akikkel szintén tényként volt ez közölve), hanem a jobb játékosok nagyrészének végül nem tetszett.

Azt meg kell értened, hogy ha megmaradunk ASGnek, akkor a végéig veled harcoltunk volna minden nézeteltérés ellenére. De ha egyszer már kialakultak a szerveren a viszonyok, akkor sem magunkat, sem a szerveren megismert barátainkat nem akartuk szembeköpni azzal, hogy mégis az ellenfelünkkel puszipajti viszonyt játszva pötyögtetünk egy plecsniért. Ezzel szemben léptünk ki az ASG-H olvadásból.
Szoval akkor 79-en Gabort ugyan azt csinalta , vagyis probálta mint itt az Alc? Bontott a szövivel és beolvasztotta az ellent?
Nem voltam ott, de jól látom?
 
Utoljára szerkesztve:

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Nem voltam itt, de ha jól tudom az ASG bontott és az Alc nem a legnagyobb közös ellenfelet olvasztotta be, mert az az AV volt.

Meg az megint más, hogy itt valszeg a keret fele nem a Káosz ellen jött
 

GreenCatHun

Member
A reakció pontszáma
23
Az asg azutan bontott miutan kiderult az alc a hata mogott mar szervezkedik a kaosszal es beakarja olvasztani, mikozben megallapodas volt abban, hogy senkit nem toborzunk ellentol.
Milftol azota is varjuk az ertelmes magyarazatot, de ugy hiszem sose fogunk epkezlab valaszokat kapni tole. :)

Raadasul ez a szovetseg amolyan semmilyen volt a kezdetektol fogva, 0 kommunikacioval a reszukrol stb.
Ellenben az AV pozitiv csalodas a reszemrol ertelmesen lehet veluk beszelni, es nem veszett ki beloluk meg a gerinc mint egy-ket jatekosbol. :)
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Amúgy Gabinak igaza van, lehet sokszor hülyeségeket ír, lehet nem túl éles a klánja, lehet nem elég jó szervező, de mégis k*rva nagy tényező a magyar khba ha minden szerón vannak klánok vagy emberek akik csak azért mennek be hogy hátráltassák az asgt vagy kémkedjenek xd én is bejöttem me függő vagyok de amúgy nincs sok kedv a játékhoz. Most is csak elég ha egyszer megszólal külsőn (igaz sokszor nem túl okos dolgot) de repülünk rá mint légy a szarra
 
Fent