Világ 84 Csevegő

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
994
Főleg a barbárokat figyelem, mondjuk koordit még mindig nem írtal mire gondolsz de amúgy én is azokat a nicolas falvakat néztem ki amikre arkan ment... ő si tuti látta a lakatomat
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Asg is jött barbikra s előtte 20 perccel vittem el me láttam mikorra csapódik, ez vagyok én
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
na mondjuk azt pont én infóztam,nekem meg HoQi mondta,mert állitólag vannak összeköttetései az ASG-ben
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
994
Akkor elárulom lebuktunk, minden indulást látok a szerveren. Kitaláltátok
Szóval viccet félretéve ha hiszitek ha nem, egy ASG-s vagy bármely más klán indítását nem infozta le nekem senki legyen az arma vagy barbár. Tudom jobban hangzik hogy azért lett 7 hozott falu armán mert mindent tudtunk előre, de nem volt így szerencsére. Ha ilyen infok tudatában 7 falut bukott volna a klán ahol vagyok én már nem lennék ott.
 

doxa111

New Member
A reakció pontszáma
12
Az egésszel ami történt nem az a baj ,hogy egyre több magyar játékban vagy szervereken vannak ilyen s hasonló beállítotságú emberek hanem az hogy anno a magyar ember védte a magyar társát de trianon óta nagyon durván csak a kapzsiság a bosszú s a magamutatás megy a magyar emberek részéről a világban mindenfelé .
Éltem külföldön évekig jártam a világban sok országban mert megtehettem s érdekelt a világ amit még nem láttam de amit láttam a magyar mentalitásból abból az maradt meg,hogy lassan szégyenlem ,hogy magyarnak születtem s itt élek.Az lett a gond mindenfelé ,hogy a nagy magyar büszkeség s tudatlanság nem engedi meg a magyar embernek ,hogy elismerje ha hibázik s nem ismeri fel a javítás lehetőségét:(
Régen egymást segítve voltunk isten ostora aki ismeri a történelmet s alakítottuk a világot s a területeinket amiket meghódítottunk most mik vagyunk?
Buta birkák akik egymást szúrják hátba s adják el a társaikat,barátaikat 10 forintért:)
Vicc az egész
Az hogy az ember keresztbe tesz a másik magyarnak valami okból attól magát járatja le sok helyzetben de erre nem gondol csak az ,hogy neki legyen jó de nem hosszú távon gondolkodik sajnos s nem számol a végkifejlettel:)
 

doxa111

New Member
A reakció pontszáma
12
Nissan feri meg farkas buick a multhéten megcsinálta a spionkodási opció végjátékát mint kiderült.
Az asg nem vette fel őket mert ők sem bírják a spionokat s igy hogy az asg meg az AV klánok relative békét kötve mentek rá az alc-re igy a két klánt árulták el az alc-nek hogy az asg mely falukat lakatolta a multheti armán s mikre mennek majd.
Nos ezek után a két úriember mit vár vajon ki veszi fel őket ha ezt a levelezésüket is nyilvánosságra kerül?
Ők elég szépen leírták a nevüket a játékban bárhová mennek név változtatás nélkül mindenki emlékezni fog rájuk s hogy a nevük egyet jelent az árulással!!!
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Azért szerintem itt egészen kevesen emlékeznek rá, hogyan bántak a magyarok egymással Trianon előtt :D :D

Gerinctelenségek, infózások, vagy vpn multizások és illegális scriptek meg nem csak nissanferinél vannak, hanem a többszörös szervergyőztes """profibb""" játékosok és vezérek között. Mégis mennek velük az emberek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Azért szerintem itt egészen kevesen emlékeznek rá, hogyan bántak a magyarok egymással Trianon előtt :D :D

Gerinctelenségek, infózások, vagy vpn multizások és illegális scriptek meg nem csak nissanferinél vannak, hanem a többszörös szervergyőztes """profibb""" játékosok és vezérek között. Mégis mennek velük az emberek.

Azt hittem, trianon előtt voltak a VPN-es multizások.
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Aki az armánál lakatolgat 100+100 ember szeme láttára (asg 3klán meg Av 3 klán) meg teljes mozgást oszt az ne csodálkozzon , ha valaki kiadja az információt. ( tömegklános hátránya főleg , ha 2 garnitúra nézegeti a lakatokat. )
Ha kiadták az infót most akkor Réti nem hiszem ,hogy bukott volna 7 falut , szóval nem logikus a dolog.
 

bbClock

New Member
A reakció pontszáma
0
Aki az armánál lakatolgat 100+100 ember szeme láttára (asg 3klán meg Av 3 klán) meg teljes mozgást oszt az ne csodálkozzon , ha valaki kiadja az információt. ( tömegklános hátránya főleg , ha 2 garnitúra nézegeti a lakatokat. )
Ha kiadták az infót most akkor Réti nem hiszem ,hogy bukott volna 7 falut , szóval nem logikus a dolog.
Csak azért kérdezem, mert azokat a falukat buktatok amin nem volt lakat.
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
994
arma szervezés 1.1 Ne lakatold amit mit kinézel cp-neknk ki tudod jelölni színekkel a térképen. Remélem tudtam segíteni.
Ettől függetlenül hozzám semmi info nem jött hogy mi van lakatolva, aki mást állít az csak jobb színben akar feltűntetni egy gyenge armát a hazugságával.

szerk:
Ne zavarjon hogy csak forgásból vittetek falut, amikor már mindegy is mi volt lakatolva. Sakk, matt.
 
Fent