Világ 78 Csevegő

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Ez lesz a leggyorsabban lezart normal vilag amugy?

Az MNT tudja, hogy mi a gyozelmi feltetel? Csak az 1. szintu egyetem miatt kerdezem :))
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
mindjárt vége a világnak, aztán 6 ember van 1millió LET fölött :DD mondjuk ez az egyetemes végjáték eleve egy hatalmas szutyok
En ugyan nem jatszok, de a DNS mellett szoljon, hogy nem igazan van ellenfel. Legalabbis a tuloldal harckeptelen kb.
Tovabba a minel elobb valo 30-as egyetem a cel, hogy ne uljon nyaron itt senki.

Hozzateszem, a plecsni szart sem er, ha a jo jatekelmeny nincs meg. Na mar most mindenkinek mast jelent ez persze, de 3-4 honapos szero, harckeptelen ellenfellel nem tudom, mit tud hozzatenni az elvezetekhez.

Persze mindez nem a DNS szegyene, hogy nincs normalis ellenfel + igen, eleg hulladek vegjatek tipus ez.
 

Gugligoys

Member
A reakció pontszáma
35
Egyébként a Support legközelebb majd a Felvilágosodás Kora Végjáték leírásban közölhetné, hogy a KH Wiki hibás miszerint:

"Fontos tudni, hogy azok a zászlók, amelyek gyorsítják az egységek képzését – erre a falura nem lesznek hatással. Továbbá, a prémium ponttal való idő csökkentés, illetve minden más előnyt jelentő itemek (pl. a leltárból aktivált előnyök) nem lesznek használhatóak ezekben a falvakban."
Ezzel ellentétben a klán XP, a Leltár Item és a lovag bónusz is módosítja az építési időt.
(PP-vel felezni valóban nem lehet tudtommal)

Nem tudom a KH Wiki-t kinek a reszortja frissíteni de megtehetné, hogy egy későbbi világon ha valaki komolyan tervezi a jétékot ne szaladjon bele ebbe a hibába.
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Már v56on is szóltunk nekik hogy teljesen hibás a leírás ;) senkit se érdekelt az akkori csapatból.
 

Gugligoys

Member
A reakció pontszáma
35
Igen, olvastam én is az egyik tag akkori szerver leírását és a hiányosságokat a Wiki-n. Esetleg a világ indulásakor lehetne egy értesítő ezekről (Még ha nem is a Wiki szócikket írják át) mert nagyban befolyásholhatja egy klán stratégiáját a későbbiekben.
Nem baj, most legalább azt mondhatjuk, hogy csaltatok és csak emiatt nyertétek meg :D
Már v56on is szóltunk nekik hogy teljesen hibás a leírás ;) senkit se érdekelt az akkori csapatból.
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Igen, olvastam én is az egyik tag akkori szerver leírását és a hiányosságokat a Wiki-n. Esetleg a világ indulásakor lehetne egy értesítő ezekről (Még ha nem is a Wiki szócikket írják át) mert nagyban befolyásholhatja egy klán stratégiáját a későbbiekben.
Nem baj, most legalább azt mondhatjuk, hogy csaltatok és csak emiatt nyertétek meg :D
Hát, ha még esetleg húztátok volna is az egyetemet akkor lenne értelme ennek a kijelentésednek, de 30 szintet verünk rátok ami elég durva.
Mivel pár taggotok már írta hogy gratulál és sajnálja de a top jatekosokból nálatok inkább arra mentek hogy barbizzanak és belsőzzenek minthogy győzzetek...
De mindegy,....
 

Gugligoys

Member
A reakció pontszáma
35
Hát, ha még esetleg húztátok volna is az egyetemet akkor lenne értelme ennek a kijelentésednek, de 30 szintet verünk rátok ami elég durva.
Mivel pár taggotok már írta hogy gratulál és sajnálja de a top jatekosokból nálatok inkább arra mentek hogy barbizzanak és belsőzzenek minthogy győzzetek...
De mindegy,....
Vicc vót' :D Csak hagytunk Titeket nyerni, mert nem akartuk megzavarni a nyaralásod :D
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Hát, ha még esetleg húztátok volna is az egyetemet akkor lenne értelme ennek a kijelentésednek, de 30 szintet verünk rátok ami elég durva.
Mivel pár taggotok már írta hogy gratulál és sajnálja de a top jatekosokból nálatok inkább arra mentek hogy barbizzanak és belsőzzenek minthogy győzzetek...
De mindegy,....
:D:D:D:D:D
 
Fent