Világ 78 Csevegő

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Na ne már, erről nem tudtam dév :) de ez nekünk elég volt ebből a szerverből, nagyon unalmas. már mindenki várja a végét :) Szerintem nem csak a magunk nevében de az ellenfél nagyrésze is már várja a végét :) tudunk pihenni az árnyékba :)
de ha nem mentek be lefarmolni, lehetett volna izgalmas. bár ez az egyetemes szutyok szerintem definíció szerint minden, csak nem izgalmas. de tök jók lehetnének olyan világok, ahol ilyen szakácskaland vs atlantisz szintű retkek feszülnek egymásnak, csak ha lenne egy ilyen világ, fixen bemegy valamelyik "nagy" klán megszerezni az ingyenpecslit.

azzal pedig nem értek egyet, hogy mindenki a végét várja. gatya szerintem örülne neki, ha még menne tovább. még pár havi nyugdíjat beletolna a top1 reményében
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
de ha nem mentek be lefarmolni, lehetett volna izgalmas. bár ez az egyetemes szutyok szerintem definíció szerint minden, csak nem izgalmas. de tök jók lehetnének olyan világok, ahol ilyen szakácskaland vs atlantisz szintű retkek feszülnek egymásnak, csak ha lenne egy ilyen világ, fixen bemegy valamelyik "nagy" klán megszerezni az ingyenpecslit.

azzal pedig nem értek egyet, hogy mindenki a végét várja. gatya szerintem örülne neki, ha még menne tovább. még pár havi nyugdíjat beletolna a top1 reményében
Szerintem egyre több ilyen szerver lesz Dévv, sajnos. Bár lehet nem mindenki várja a végét de a többség igen.
Jön v80an és sokan már az ellen táborból jelezték hogy jönnének velünk oda. De mi vagyis én tuti nem megyek. :) dualom azt mondta 76 után hogy kapjam be.( Vadi) mert többet nem szarakodik ezzel a játékkal ;)
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.156
de ha nem mentek be lefarmolni, lehetett volna izgalmas. bár ez az egyetemes szutyok szerintem definíció szerint minden, csak nem izgalmas. de tök jók lehetnének olyan világok, ahol ilyen szakácskaland vs atlantisz szintű retkek feszülnek egymásnak, csak ha lenne egy ilyen világ, fixen bemegy valamelyik "nagy" klán megszerezni az ingyenpecslit.

azzal pedig nem értek egyet, hogy mindenki a végét várja. gatya szerintem örülne neki, ha még menne tovább. még pár havi nyugdíjat beletolna a top1 reményében
O-ooo v80ra ezek utan remelem bejon az osszes nagy klan
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Miután az értelmesebbek 1 nagyobb része V1-n van, így valóban nehéz lett volna komoly szervert összerakni 78-ra. A v1-ről kibukott játékosok java 78-79n van most. :D V1-t se mondanám acélos szervernek, mert nem az. De itt legalább van ki ellen játszani.
Haaat, nem tudom mi a rosszabb, a 78 vagy a V1 ahol Roli elmondasa alapjan semmi acelosabbat nem kellett meg szerveznie :D

Meg a ki-be lepkedo es szethullo Doo tagok.

De persze ez szinten nem a harcolni tudo, akaro NF szegyene, hanem az ellenfele.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Haaat, nem tudom mi a rosszabb, a 78 vagy a V1 ahol Roli elmondasa alapjan semmi acelosabbat nem kellett meg szerveznie :D

Meg a ki-be lepkedo es szethullo Doo tagok.

De persze ez szinten nem a harcolni tudo, akaro NF szegyene, hanem az ellenfele.

Nálunk sem rózsás a helyzet, nagy elköteleződést jelent az a szeró sajnos. Az fog nyerni, aki később unja meg :D :D
 

lancsi

New Member
A reakció pontszáma
2
Nagyon nem kedveled őt dév :) :)
es ezen meg vagy lepodve ? :D
ilyen jatekos,mint ez a gatya...pff. arrol nem is beszelkve,hogy az ermet hogyan veri...
amugy a top 1 is meglett volna neki,de segitsen a halal egy ilyen "embernek",4 honap barbizabalas,no help a tarsaknak + csak a feszkot keltette,nah o pont egy ilyen egyetemes vilagra valo ,esz nelkul tolni a ppt az eventekbe es tolni a nyersit az egyetembe,szal kell egy ilyen BOT,persze az utolso napokban mikor tamadtak az egyetemet villogott a foumon,hogy mennyit olt tamogatokent,de kerdem en, hol a gyaszban volt elotte ?
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.156
Most az a baj hogy egy ilyen vegjatekba kivette a reszet ? Senkit se erdekelt a faluszam, se a farm se semmi csak az hogy meglegyen a gyozelem.
 
Fent