Világ 78 Csevegő

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Ez van ha a csalokat direkt nem rakják ki, minden tele bottal, diplomácia mint a szelkakas és a tagok is egymást basszák át. Marad 4-5 klán 5-6 szerverre azoknak is a tagsága 50%ban megegyezik
Ennek a jateknak mar jo ideje lottek, 4 kontinenses bohockodasok mennek.

A premium funkciok meg megolnek mindent.

Az igazan jo vilag V50 volt + elotte meg a dinoszauruszok idejeben az elso vilagok + talan most a Classic V1.
 

purplewonky

Member
A reakció pontszáma
40
Igazad van

Nyilván a classic is befolyásolja hogy itt most nem indulnak igazán klánok. Nem is kell tulgondolni amit írtam az lett volna a lényege, hogy a khs közeg olyan most, hogy 3x 4x át kell gondolnod ha indulni akarsz a játék pedig lefelé ível. Ezen csak az aktív közösség tagjai tudnak változtatni.


Én pár napja leszedtem a nfs world-ot mert anno nagyon szerettem vele játszani. Az nfs 2015ben lőtte le a szervereket. Néhány modder újra csinálta. Egy haldokló játék szintén viszont olyan közösség van akik segítik egymást a tulajok pedig semmiért sem kérnék pénzt. Ha egy versenyen sokkal gyengébb autóm van többször elodordult hogy akivel versenyeztem megvart a cél előtt mert ha atmegy rajta 20mp van beerni. Teljesen máshogy állnak a játékhoz mert tudják, hogy haldokloban van ezért olyan közeget teremtenek ahol az ember szívesen játszik.
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Szerinted egy strategiai jatek arrol kellene szoljon, hogy tobb 100 falvat manualisan felugyelj?
Premium funkcio alatt ezt ertettem: tozsde, felezes, azonnali befejezes, tobb termeles, stb.

Es ez mar ezerszer at lett ragva. Aki tobb 10.000 pp-vel startol lenyom kb. barkit.
 
Fent