Világ 78 Csevegő

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Na mi a szitu skacok? Talán a szacskand most nyerhet egy világot ? :cool: ideje volna, ő szelenciális vagy minek tartja magát látni egy plecsnivel xd
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Szabadvok van szabad idom heti 3-4 ejszaka ár megyegyezes szerint 10-15 uncia/hó
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
A normál szerverek 50k pp alatt nem adnak sok élvezetet (talán annyival sem). Classic viszont ad havi 400pp-vel
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Semmi sem tart vissza, hogy folytasd amit elkezdtel ;)
Nincs már annyi időm hogy,egyesével végig nézzek minden falut és minden építkezést én rakjak be,sulis voltam,nagy világok voltak még akkor,nem volt se tőzsde se az amikor még te raktad fel a piacra hogy 5k nyersit mondjuk 10pp-ért adok,15 év hosszú idő
 

Caesar1

Member
A reakció pontszáma
56
Inditsatok egy szervert 0ppvel
Csak farmkezelo fiokkezelo lehet aktiv
Mennyi egy szerver uzemeltetése a végéig?
Kifizetem

Vagy indítsatok egy szervert ahol nemlehet tőzsdés ppt haszálni
Mióta bejött ez a tőzsde dolog azóta megy lefele drasztikusan ez a játék

Baratnom elkezdett játszani ezzel, 2het mulva egy hardpp player elfoglalta (kezdes utan 2hettel szinte) abba is hagyta

Ne csodalkozzunk h nincsenek uj jatekosok, mikor a "híres neves' jatekosok tozsdeznek 2évig h majd egy szerveren megmutassák magukat azt kezdes utan 5nappal már foglalnak (mekkora ász játékosok)
Szomoru h ebbe az irányba ment el a jatek, egy ideig régen énis függője voltam

Több potenciál lett volna ebben, mint amit kihozott magából ez a játék
 
Utoljára szerkesztve:

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Inditsatok egy szervert 0ppvel
Csak farmkezelo fiokkezelo lehet aktiv
Mennyi egy szerver uzemeltetése a végéig?
Kifizetem

Vagy indítsatok egy szervert ahol nemlehet tőzsdés ppt haszálni
Mióta bejött ez a tőzsde dolog azóta megy lefele drasztikusan ez a játék

Baratnom elkezdett játszani ezzel, 2het mulva egy hardpp player elfoglalta (kezdes utan 2hettel szinte) abba is hagyta

Ne csodalkozzunk h nincsenek uj jatekosok, mikor a "híres neves' jatekosok tozsdeznek 2évig h majd egy szerveren megmutassák magukat azt kezdes utan 5nappal már foglalnak (mekkora ász játékosok)
Szomoru h ebbe az irányba ment el a jatek, egy ideig régen énis függője voltam

Több potenciál lett volna ebben, mint amit kihozott magából ez a játék
idejársz hazudnihogy van barátnőd xdddddddddd amásikmeg énnemppzek ésbármikor bárkitodameg visza verek meg vertem,a pp mentes szeró megy egyvót a 50,aztat megvertem otan a esbétét,meg a spártát szét bomlasztottuk,mega töbiekre nem emlekszem a szerek mijatt,de aztismegnyertem mert meg kell nyernije neki. naszóval ráérek árlista otvan,aztfizesdmeg aztannyerek neked mégegyszervert a hó az nem a hónapot jelöli.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Inditsatok egy szervert 0ppvel
Csak farmkezelo fiokkezelo lehet aktiv
Mennyi egy szerver uzemeltetése a végéig?
Kifizetem

Vagy indítsatok egy szervert ahol nemlehet tőzsdés ppt haszálni
Mióta bejött ez a tőzsde dolog azóta megy lefele drasztikusan ez a játék

Baratnom elkezdett játszani ezzel, 2het mulva egy hardpp player elfoglalta (kezdes utan 2hettel szinte) abba is hagyta

Ne csodalkozzunk h nincsenek uj jatekosok, mikor a "híres neves' jatekosok tozsdeznek 2évig h majd egy szerveren megmutassák magukat azt kezdes utan 5nappal már foglalnak (mekkora ász játékosok)
Szomoru h ebbe az irányba ment el a jatek, egy ideig régen énis függője voltam

Több potenciál lett volna ebben, mint amit kihozott magából ez a játék

Itt a Classic V1 :)
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
chart.png
 
Fent