Classic V1 Csevegő

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
náluk egy új szerveren több fiók van mint a egész magyar kh ban.

Świat 198 Statystyki​

Liczba graczy:9092
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Sziasztok!

Rengetegen írtok nekünk, hogy nem tudtok belépni egyes világokba avagy nem működnek a scriptek.

Sajnos a mai napig nem kaptunk Cm-es kollégát a központtól, illetve nekünk sem válaszolnak, így viszont nem tudunk nektek ebben a helyzetben pontos információval szolgálni, hogy mi is a pontos hiba oka.

Elképzelhető, hogy történt egy frissítés a játékon ami miatt ennyi hiba született, nem tudjuk mi is csak találgatunk!
De szeretném kérni türelmeteket, bízom benne hogy ha ez egy frissítés volt akkor talán olyan más országban is megvan a hiba ahol van kijelölt Cm hogy jelezni tudjon a központnak!

Szép estét kívánok mindenkinek!

írtam nekik public emailre, remélem nem csak egy sablon válasz volt

1708504721774.png
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
azért érdekes nekünk mint játékosoknak ha nem is értékelhető választ adtak, de válaszoltak nagyon rövid idő alatt. még a supportosoknak nem.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Én ezt nem tudom probáltak e ki írni vagy sem.
De a légyeg nekünk se adtak értékelhető választ.
Nem tudom el dönteni a.magyar szerver vagy a kh nem érdekli már a központot
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Én ezt nem tudom probáltak e ki írni vagy sem.
De a légyeg nekünk se adtak értékelhető választ.
Nem tudom el dönteni a.magyar szerver vagy a kh nem érdekli már a központot
Most a CM kereséssel van bajuk, nem akarnak valakit full timeban erre felvenni mert akkor sokat kell fizetni neki, ezért valakire rá akarják sózni aki amúgy is nekik dolgozik, így olcsóbban megoldható... A KH meg fejlesztésben nem prioritás, csak egy fejős tehén, néha kijön 1-2 patch amiben van 1-2 bugfix vagy feature, azt csók.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Helyes, spamelni kell őket.. Lena, szerencsére jól végzi munkáját, és elolvasta a maileket :D
Ő neki nem tudom mi köze van a Klánháboruhoz, gyanítom semmi, csak “postás”. Az hogy ha olvassák az emailem nekem kevés. Konkrét beavatkozást még nem tapasztaltam a részükről. (Pedig nem sokat kértem, csak hogy végezhessem a munkámat, ha már ők nem teszik)
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Ő neki nem tudom mi köze van a Klánháboruhoz. Az hogy ha olvassák az emailem nekem kevés. Konkrét beavatkozást még nem tapasztaltam a részükről. (Pedig nem sokat kértem, csak hogy végezhessem a munkámat, ha már ők nem teszik)
Szerintem most megy a nagy bug keresés/fix. Valamit elcsesztek a tegnapi patchben elég rendesen.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Most a CM kereséssel van bajuk, nem akarnak valakit full timeban erre felvenni mert akkor sokat kell fizetni neki, ezért valakire rá akarják sózni aki amúgy is nekik dolgozik, így olcsóbban megoldható... A KH meg fejlesztésben nem prioritás, csak egy fejős tehén, néha kijön 1-2 patch amiben van 1-2 bug, azt csók.
Elirtad a kommentet, javitottam
 
Fent