Classic V1 Csevegő

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Ha ezt tudom nem törlök :D
4800-as nemes limittel már akkor, hol lennék most.
Csak az a baj ha mi sem tudunk belépni hiába oszlana :D
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
ahogy az armán védekeztél, valszeg nullázva lettél volna már úgyis :D

Ingyen falukra mentetek rá, nincs nullázva más sem.
Amúgy melyik armán, kiváncsívá tettél? :D
A tömbömnél 0 falut vittetek az armán, a nehezloval is 3 napra levő kis ék tömböt vitte el Roli, amit nem védtem be, csak vágtam. Meg volt szinte mind vágva, azzal ami ott volt, minden egyszerre jött, többet nem is lehetett tenni. Nem is láttam értelmét, olyan szinten körbe volt foglalva, 20x annyi ellenséges falu volt egy vörös tenger kellős közepén.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Na akkor induljunk el valamilyen irányba egy kicsit.

Az Innogamesnek kurva nagy mákja van, hogy ez a szerver már eldőlt, ha egál lenne, és sokak 1 éves munkája azért menne semmibe, mert 2,5 napja képtelenek megoldani a bugot, amit csináltak... A szerver 80%-a nem tud loginolni (és hozzátenném, mi, akik betudunk, csak azért tudunk bemenni, mert bugos a KH session managementje, tehát az általuk gyártott bugot egy másik bugon keresztül lehet megkerülni.....)

Egy botránynagy, kártérítésekkel tarkított jogi procedúra várna az innora, ha ezt a játékosok, akik nem tudnak belépni bíróság elé vinnék. Megdöbbentő, hogy egy önmagát hülyére kereső cég ennyire trágya legyen IT, IT support területén. Csak jelzem: ha nem lenne a bug, ami miatt "kerülőúton" bent tudunk maradni, akkor a szervernek úgy lenne vége, hogy mindenki törlődne inaktivitás miatt...
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Na akkor induljunk el valamilyen irányba egy kicsit.

Az Innogamesnek kurva nagy mákja van, hogy ez a szerver már eldőlt, ha egál lenne, és sokak 1 éves munkája azért menne semmibe, mert 2,5 napja képtelenek megoldani a bugot, amit csináltak... A szerver 80%-a nem tud loginolni (és hozzátenném, mi, akik betudunk, csak azért tudunk bemenni, mert bugos a KH session managementje, tehát az általuk gyártott bugot egy másik bugon keresztül lehet megkerülni.....)

Egy botránynagy, kártérítésekkel tarkított jogi procedúra várna az innora, ha ezt a játékosok, akik nem tudnak belépni bíróság elé vinnék. Megdöbbentő, hogy egy önmagát hülyére kereső cég ennyire trágya legyen IT, IT support területén. Csak jelzem: ha nem lenne a bug, ami miatt "kerülőúton" bent tudunk maradni, akkor a szervernek úgy lenne vége, hogy mindenki törlődne inaktivitás miatt...

Lehet sokba kerül fenntartani :D

Amúgy emlekszem egy bugra régről, amikor előreg alatt be tudtunk menni néhányan és toltuk. 5-6-an voltunk bent :D Persze nulláztak mire kezdődött a szero
 

Walak

New Member
A reakció pontszáma
3
Elmennek a p****ba... Supp elzárkózik minden kártérítéstől, visszaállítástól. Szerencse, hogy öcsém jogász, futok párt kört nála... Természetesen lekakkantanám, ha nem költöttem volna pénzt PP-re...
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
Elmennek a p****ba... Supp elzárkózik minden kártérítéstől, visszaállítástól. Szerencse, hogy öcsém jogász, futok párt kört nála... Természetesen lekakkantanám, ha nem költöttem volna pénzt PP-re...
A magyart hiába adod, avval sokra nem mész, mert most Ők nem tudnak erről mit tenni. Sezt 100%-osan fixen mondom.
Minden a CM-ek főnökétől függ, aki lassan, sőt több mint 1 hónapja, nem hogy CM-et nem kapott a magyar [és többi piacra sem] hanem még kontaktban sem áll a többi supporttal akik tenni akarnak valamit a játékosokért.
S most nem csak a magyar részleg van ilyen helyzetben.

Tehát ha Öcséd jogász, akkor én személy szerint, attól mert ellenfél van az adott szerveren támogatom ezt, de maga a központ elleni eljárás ügyében.
 

Walak

New Member
A reakció pontszáma
3
Ellenfél nem ellenfél az nem kérdés most. Az bosszant, hogy lehúzás így, hogy be van fizetve PP-m és bennragad. Persze az is bosszant, hogy aki be tud lépni, az rám tud támadást indítani és én tehetetlen vagyok.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Ellenfél nem ellenfél az nem kérdés most. Az bosszant, hogy lehúzás így, hogy be van fizetve PP-m és bennragad. Persze az is bosszant, hogy aki be tud lépni, az rám tud támadást indítani és én tehetetlen vagyok.

Nem fogják visszaadni, én is kértem törléskor, mert be volt nyomva plusz fél évig. Régi szervereken ilyenkor simán visszatérítették. Szerencse, hogy nem sok, mert nem “pépés” a világ.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
A magyart hiába adod, avval sokra nem mész, mert most Ők nem tudnak erről mit tenni. Sezt 100%-osan fixen mondom.
Minden a CM-ek főnökétől függ, aki lassan, sőt több mint 1 hónapja, nem hogy CM-et nem kapott a magyar [és többi piacra sem] hanem még kontaktban sem áll a többi supporttal akik tenni akarnak valamit a játékosokért.
S most nem csak a magyar részleg van ilyen helyzetben.

Tehát ha Öcséd jogász, akkor én személy szerint, attól mert ellenfél van az adott szerveren támogatom ezt, de maga a központ elleni eljárás ügyében.
az olasz kapot új cm et a többi nem néztem
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
öcsém jogász, futok párt kört nála
szerintem ne fuss túl messzire:

"§ 14. Rendelkezésre állás
  1. Éves szinten garantáljuk a játékok 98%-os rendelkezésre állását. Ez az érték nem foglalja magába a játékok rendszeres karbantartásának idejét, ami csak offline módban végezhető el, illetve azt az időt, amikor a játékok vis maior, külső manipuláció vagy egyéb, a befolyásunkon vagy az ügynökeink befolyásán kívüli okból nem érhetőek el. Játékaink elérhetetlenségéért csak abban az esetben vállalunk felelősséget, amennyiben az szándékosan vagy nagyfokú gondatlanságból következik be, vagy halált, személyi sérülést esetleg egészségkárosodást okoz."
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
PP-t a felületről veszel, így elvárod a szolgáltatást.
Teljesen egyetértünk, hogy "online" megy, tehát "élőbe", így lehet gond benne, akár egy fissítés alatt.
Viszont lassan 3 napja nem tudok belépni, ha nem buggal lépek be.
Tehát eleve a szolgáltatásom hibás s nem az amire én pénzt adtam. Még ha csak 1€-t is, de az én pénzem amiért elvárom az általuk "hirdetett" szolgáltatást. Ahhoz nem kell baleset- vagy életbeli sérülés legyen.
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
152
Sziasztok!

Mindenki aki nem tud belépni a szerverre, írjatok a központnak!
Bennünket válaszra se méltatnak, hátha nektek veszik a fáradságot és érdemleges választ adnak!

Az, hogy bennünket szapultok jó néhányan meg fenyegettek akkor sem tudunk mit tenni az ügy kimenetelében.
Tessék a központnak írni, megpróbálni hátha gyorsabban kapunk CM-es kollégát illetve meg csinálják a szervert.
 
Fent