Classic V1 Csevegő

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
Szép Napokat!
Az SDK-nál senki sincs bannolva.Hamár itt vagyok,én megragadnám viszont az alkalmat,hogy gratuláljak mindazon doo-s tagoknak,kik önhibájukon kívűl most töröltek mások hibái miatt,az eddigi csatákhoz,játékhoz.Volt jónéhány tag,kivel élmény volt harcolni,és nem ezt a véget érdemelte ki ebben a játékban.
Jónéhány élvezetes,(és sokszor meglehetősen fárasztó)órát szereztek ők nekem,(nekünk),és én ezt most megköszönöm nektek!Remélem,hogy így törlés után is eljut ez az üzenet hozzátok,mert bár ezen fórumon nem éppen dicsérni szoktuk egymást,én mégis ezt teszem.Tehát mégegyszer:köszönöm,hogy játszhattam veletek!
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Akkor Neked jobb BOT-od van, mert éppen indított egy "kost" felém, úgy-hogy "törölted" magad :D

Azt írtam “negyed órája”. Biztos hogy azóta nem indult új. Előtte kiszórtam 800 nuket.
Amúgy jól jött volna egy bot, mert van vagy 1000 olyan Vf amiben van 300+ kata, kiszórni már nem volt kedvem azt is.
 
Utoljára szerkesztve:

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Szép Napokat!
Az SDK-nál senki sincs bannolva.Hamár itt vagyok,én megragadnám viszont az alkalmat,hogy gratuláljak mindazon doo-s tagoknak,kik önhibájukon kívűl most töröltek mások hibái miatt,az eddigi csatákhoz,játékhoz.Volt jónéhány tag,kivel élmény volt harcolni,és nem ezt a véget érdemelte ki ebben a játékban.
Jónéhány élvezetes,(és sokszor meglehetősen fárasztó)órát szereztek ők nekem,(nekünk),és én ezt most megköszönöm nektek!Remélem,hogy így törlés után is eljut ez az üzenet hozzátok,mert bár ezen fórumon nem éppen dicsérni szoktuk egymást,én mégis ezt teszem.Tehát mégegyszer:köszönöm,hogy játszhattam veletek!

SDK mindvégig csendesen, piszkálás nélkül, tiszteletteljesen játszott, nem is vártam mást.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.872
Azt írtam “negyed órája”. Biztos hogy azóta nem indult új. Előtte kiszórtam 800 nuket.
Amúgy jól jött volna egy bot, mert van vagy 1000 olyan Vf amiben van 300+ kata, kiszórni már nem volt kedvem azt is.
ha átdobod a fiókot, kiküldöm őket
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Azt írtam “negyed órája”. Biztos hogy azóta nem indult új. Előtte kiszórtam 800 nuket.
Amúgy jól jött volna egy bot, mert van vagy 1000 olyan Vf amiben van 300+ kata, kiszórni már nem volt kedvem azt is.
hallod ide is jöhetett volna valami igy soha sem lesz LEVem
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
és amúgy Doo-sok elhordtuk itt egymást minden féle fosnak veszekedtünk hergeltünk pofáztunk egymásnak és valszeg ezek után is azt fogjuk ha maradtok elegen de ez nem azt jelenti hogy most mi itt mindekit utálunk (kivéve mémet őt igen) biztos vagyok benne a Sivatag, Jegykezelő, Thard, még ez fránya viziló is rendes ember out of game aki még szimpatikus és kedves ember lehet klánok között mindig is lesznek viták mégis csak arról szól az egész hogy harcoljunk és sok esetben ez száj karatéjozásba is att megy ez igy van jól senki ne szivja melre túl sokáig lehet puffazkodni 1-2 nap azt csó előbb utobb a csökenő játékos szám alapján ha még jatszunk valszeg leszünk egy klánban is

soo good luck have fun ha maradtok gyertek ide ki velünk néha veszekedni mémeket felrakni esetleg anyázni de a nap végén mindeki jól el van és ez a lényeg

nagyon szar hogy igy kelett végződnie még ha nehéz is látni és beismerni nekünk is köteleségünk feljelenteni azt amit gyanusnak vélünk mi sem engedhetjük hogy ha valaki csal vagy alitolagosan csal igy tegyen mert a mi és ti játékotokat is tönkre teszi

én azért anyira tisztelettel nem maradok mert abban aztán nincsen szórakozás

Juraj
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.872
és amúgy Doo-sok elhordtuk itt egymást minden féle fosnak veszekedtünk hergeltünk pofáztunk egymásnak és valszeg ezek után is azt fogjuk ha maradtok elegen de ez nem azt jelenti hogy most mi itt mindekit utálunk (kivéve mémet őt igen) biztos vagyok benne a Sivatag, Jegykezelő, Thard, még ez fránya viziló is rendes ember out of game aki még szimpatikus és kedves ember lehet klánok között mindig is lesznek viták mégis csak arról szól az egész hogy harcoljunk és sok esetben ez száj karatéjozásba is att megy ez igy van jól senki ne szivja melre túl sokáig lehet puffazkodni 1-2 nap azt csó előbb utobb a csökenő játékos szám alapján ha még jatszunk valszeg leszünk egy klánban is

soo good luck have fun ha maradtok gyertek ide ki velünk néha veszekedni mémeket felrakni esetleg anyázni de a nap végén mindeki jól el van és ez a lényeg

nagyon szar hogy igy kelett végződnie még ha nehéz is látni és beismerni nekünk is köteleségünk feljelenteni azt amit gyanusnak vélünk mi sem engedhetjük hogy ha valaki csal vagy alitolagosan csal igy tegyen mert a mi és ti játékotokat is tönkre teszi

én azért anyira tisztelettel nem maradok mert abban aztán nincsen szórakozás

Juraj
rossz a hozzáállás...
oké, lehet hogy leszel az ellenfeled klántársa később
de ami fontosabb, hogy a klántársaid is lehetnek az ellenfeleid,
szóval sosem lehet elég korán elkezdeni az anyázást
noob ic
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
és amúgy Doo-sok elhordtuk itt egymást minden féle fosnak veszekedtünk hergeltünk pofáztunk egymásnak és valszeg ezek után is azt fogjuk ha maradtok elegen de ez nem azt jelenti hogy most mi itt mindekit utálunk (kivéve mémet őt igen) biztos vagyok benne a Sivatag, Jegykezelő, Thard, még ez fránya viziló is rendes ember out of game aki még szimpatikus és kedves ember lehet klánok között mindig is lesznek viták mégis csak arról szól az egész hogy harcoljunk és sok esetben ez száj karatéjozásba is att megy ez igy van jól senki ne szivja melre túl sokáig lehet puffazkodni 1-2 nap azt csó előbb utobb a csökenő játékos szám alapján ha még jatszunk valszeg leszünk egy klánban is

soo good luck have fun ha maradtok gyertek ide ki velünk néha veszekedni mémeket felrakni esetleg anyázni de a nap végén mindeki jól el van és ez a lényeg

nagyon szar hogy igy kelett végződnie még ha nehéz is látni és beismerni nekünk is köteleségünk feljelenteni azt amit gyanusnak vélünk mi sem engedhetjük hogy ha valaki csal vagy alitolagosan csal igy tegyen mert a mi és ti játékotokat is tönkre teszi

én azért anyira tisztelettel nem maradok mert abban aztán nincsen szórakozás

Juraj

Nem tudom ki az aki marad, még ha nincs a sok törlés, csak a bann, akkor se lett volna értelme.
Én nem adom fel egykönnyen, de ez már a harmadik ilyen lett volna xD
V50 SBT törlés után maradtunk páran, de azt se tudom minek. Kb 2 millás top fiok volt és sajnáltam törölni (itt meg 24 xD). Aztán volt egy Classic ott is valami 3M pont és ha jól emlekszem pont Head volt mellettem a fronton - úgy ahogy most Ragilo. Bannolták. Maradtam.
Ez már a harmadik hasonló helyzet, most is azt gondoltam funolok, aztán két napig nem léptem be. Elterveztem mit foglalok, hol rombolok, stb stb. De egyszerűen így, hogy értelme nincs, nem szakítottam rá időt - miért vegyek el értelmesebb tevékenység kárára? Ráadásul ha megint jön 500 vonat miért üljek egy napot gép előtt vagdosni? Ha meg nem vagdosok akkor méltatlanul fognak el hordani.
Akkor már inkább játszok normálisan V82, mert sajna már rég óta csak a fiók kezelő játszik :D
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Nem tudom ki az aki marad, még ha nincs a sok törlés, csak a bann, akkor se lett volna értelme.
Én nem adom fel egykönnyen, de ez már a harmadik ilyen lett volna xD
V50 SBT törlés után maradtunk páran, de azt se tudom minek. Kb 2 millás top fiok volt és sajnáltam törölni (itt meg 24 xD). Aztán volt egy Classic ott is valami 3M pont és ha jól emlekszem pont Head volt mellettem a fronton - úgy ahogy most Ragilo. Bannolták. Maradtam.
Ez már a harmadik hasonló helyzet, most is azt gondoltam funolok, aztán két napig nem léptem be. Elterveztem mit foglalok, hol rombolok, stb stb. De egyszerűen így, hogy értelme nincs, nem szakítottam rá időt - miért vegyek el értelmesebb tevékenység kárára? Ráadásul ha megint jön 500 vonat miért üljek egy napot gép előtt vagdosni? Ha meg nem vagdosok akkor méltatlanul fognak el hordani.
Akkor már inkább játszok normálisan V82, mert sajna már rég óta csak a fiók kezelő játszik :D
botnékű nekem se lenne kedvem vagdosni 500 vonatot xd
 

Lowzje

New Member
A reakció pontszáma
18
Srácok én is kicsit túlkaptam ezt a bann dolgot,de azért velem is lehet normálisan kimmunikalni úgyhogy elnézeseteket kérem sokunk kiakadt...az a baj sokszor volt vádaskodás/arcoskodás itt külső fórumon egy idő után nem tudtam én se komolyan venni,(továbbra se tudom, hogy volt e csalás vagy... ez mondjuk nem is érdekes inkább az, hogy Németekre volt felépítve a klán egyrésze ezzel már nem tudnk mit kezdeni --utólag belegondolva sok fiókunk lett kuka emiatt/nélkülük pedig nem volt értelme a folytatásnak)

Én nagyon élveztem ezt a világot!
Sok munka volt a tömegklánból kiszelektálni azokat a játékosokat akikkel tudunk folyamatosan közösen támadni haladni kiszűrni azokat akik nem tudnak védekezni stb.
Északon nagyon rendbe raktuk a "magját" a csapatnak a többiről nem tudok nyilatkozni, de hetekre előre megvolt a tervünk kb és jó csata lehetett volna az sdk ellen. Fent volt esély arra, hogy tibaxxek haladnak, de azért szép lassan olyan játekoshoz értek akik nem szédültek meg pár száz kardtól...viszont mi meg tudunk volna haladni petike ill. k43 részen úgyhogy érdekes lett volna még az elkövetkező időszak.

Hosszú távon arra számítottunk, hogy van esély az sdk ellen, így hiába az ic nagy barbi előnye még egy izzasztó végjátékot simán tudtunk volna produkálni az sdktól elszedett faluszámmal, onnantól még bármi lehetett volna.
Míg a nagy armakkal sokat buktunk klábszinten(meg találatok a gyengepontjainkat illetve sikerült túlterhelni bizonyos fiókokat) addig mi a kis armákkal folyamat tudtunk csipkedni falukat.

Na mindegy annyira nem akarok belemenni ezekbe a theorycraftingokba inkább annyit szeretnék mondani, hogy köszönöm a játékot mindenkitől remélhetőleg fog indulni jövőre hasonlóan jó beállításokkal klasszik és meccselünk egy jót és talán harccal is letudjuk majd zárni a világot.
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Nem tudom ki az aki marad, még ha nincs a sok törlés, csak a bann, akkor se lett volna értelme.
Én nem adom fel egykönnyen, de ez már a harmadik ilyen lett volna xD
V50 SBT törlés után maradtunk páran, de azt se tudom minek. Kb 2 millás top fiok volt és sajnáltam törölni (itt meg 24 xD). Aztán volt egy Classic ott is valami 3M pont és ha jól emlekszem pont Head volt mellettem a fronton - úgy ahogy most Ragilo. Bannolták. Maradtam.
Ez már a harmadik hasonló helyzet, most is azt gondoltam funolok, aztán két napig nem léptem be. Elterveztem mit foglalok, hol rombolok, stb stb. De egyszerűen így, hogy értelme nincs, nem szakítottam rá időt - miért vegyek el értelmesebb tevékenység kárára? Ráadásul ha megint jön 500 vonat miért üljek egy napot gép előtt vagdosni? Ha meg nem vagdosok akkor méltatlanul fognak el hordani.
Akkor már inkább játszok normálisan V82, mert sajna már rég óta csak a fiók kezelő játszik :D
Mindegy mer muktkor vagdosták es akkor is elhordtunk:D nem érdemes időt tolni bele :D
 
Fent