Classic V1 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Roli... Én valóban abbahagytam. Nemzetközin bohóckodtam 5-6 faluval és ennyi! Eszem ágában nem volt vissza jönni magyarra! Tényleg nem. Grampasso keresett meg és hívott vissza, mert a KlanHammer Moderált Tartalom volt. Megkérdezheted tőle a szerón, hogy mikor dicsekedett hogy hadatüzentek Nektek Én nevettem és elleneztem. Amikor megjöttem, rögtön láttam, hogy ott annak a klánnak esélye sincs ellenetek! Még arra sem hogy időt veszítsetek. Ezért hozattam ki őket a mostani helyünkre. Támadások nélkül megöltétek volna őket! :D A lényeg, ha lesz is ilyen szerver, annak már nem lehet v1 a neve! Remélem érted amire célzom.

Willpower....Én falut vetettem Tőle... más tudott? Azért fogok mellette, mert a belenyúlás ellen emelt szót! Nem leszünk jóba, nem leszünk puszipajtások, de ebben egyezik a véleményünk. Nem tudom hogy akart-e valamit, nem tudom, hogy volt-e célja....azt tudom, hogy a supp belenyúlás ellen emelt hangot! Ha Ő is kezdeményeztő lett volna, akkor nyilván vele sem értenék egyet!

Én is valóban abbahagytam. Juraj rágta a fülemet, hogy jöjjünk. Február 9-én indult a szerver, és február 5-én lettünk ketten Jurajjal a klánban. De mindenki tudja, hogy szeretem a sokfalus játékot, ezt adta meg ez a szerver :)

Azt kell megértened, megértenetek, hogy míg egy normál szerver, egy speed szerver, egy classic szerver bejáratott formula, ez egy új dolog. Ez egy kísérleti valami, aminek mi, a résztvevők vagyunk az első résztvevői, bétatesztelői. Ahogy mondtad, sokan jöttek vissza erre a szeróra, sőt, ennyi külföldi játékossal én magyar szerveren még nem találkoztam soha. Épp a hatalmas érdeklődés miatt lehetett "belenyúlni" a szerverbe, mert a supp azt akarja, hogy mindenki élvezze, és megadta rá a lehetőséget, hogy visszajelzéssel javítsuk a szervert a játékosoknak. A hiba ott van, hogy összehasonlítjátok ezt normálokkal, classicokkal, holott ez se nem normál, se nem classic, csak névleg classic, mert nem lehetett sehova csoportosítani még. Én a supp helyében csinálnék neki egy külön kategóriát, maradjon meg an ormál a lassabb "rendes" játéknak PP-vel, a Classic meg a goyrsabb, PP mentesnek, ez meg legyen RETRO, vagy REPLAY, vagy BIG SERVER, lényegtelen, de saját kategóriája legyen. Több (véleményem szerint) hibás dolog van ebben a beállításban, és gondolom mindenki talál benne kivetnivalót. A kövire már lesz tapasztalatuk benne, és javíthatják, okosabb setupot állítanak be az ilyen szerókra. Ezt kell végiggondolni, hogy ez egy világszinten új formula tesztje, mert egyik domainen se volt eddig ilyen világ. Majd ha a negyedikbe, ötödikbe a Ti szavaitokkal élve belenyúlnak, akkor lehet hőbörögni. Mert akkor nem tanultak a korábbi tapasztalatokból. De továbbra is tartom, hogy ez nem belenyúlás, bármennyire is próbáljátok annak eladni.

Ha már precedens értékű dolgok: ha jól tudom, valamelyik szerver elindult egy haditáborral, vagy hogy a jó életbe hívták, mai olyan bugos volt, hogy szerver közben azonnal ki is vették a világról. Ha jól tudom, a pontgyűjtős szerveren kézzel belenyúltak a pontokba, mert rájöttek, hogy el volt számolva. Szóval még normális világokhoz viszonyítva se megyedülálló, ami itt történt :)

Nem Willpowernek, Dongábornak, Csubakkának, Harleynek, Witchernek, Say akárhogyhívjáknak kell megfelelni egyi lyen projektben, hanem a lehető legtöbb játékosnak kell jó érzéssel belépnie erre a szerverre. Én azt remélem, hogy a következő ilyen szerónak (ha lesz) még nagyobb híre lenne, és még többen jönnének inkább ilyenre, mint normálra.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Roli Én értem, amit mondasz! Sőt ha hiszed, ha nem egyet is értek Veled és Márkóval. Eskü!!!

De Te és Ti azt értsétek már meg, hogy nem ugyan arról beszélünk!!! Én nem jöttem volna vissza egy "BIG vagy RETRÓ" szerverre!!! Én kizárólag a V1 név miatt jöttem vissza!!! Volt itt v50 lehet még v100 vagy v200 a NUMERO UNO akkor is a V1!

Lehet hogy kisérleti, lehet hogy nem is ezt akarta valójában a Supp csapata (hogy v1 replikává válljon).... lehet....és ez esetben bántani sem lenne szabad Őket!

DE!!! Ez a szerver akkor rajtuk kívül túlmutat és bizony a Supp akaratának ellenére is megidézte a V1 szellemét. És ehhez pedig a Supp csapatunknak kötelessége lett volna felnőnie!

Viszont Én erre több szót nem kívánok fecsérelni... inkább farmolok! :) KH-s pályafutásom során, bizony első alkalommal! :D És ez nagy szó!!!
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
7golcj.jpg


Itt az ÉNy-i káosz volt a gond, nem a szavazás, meg érmecsökkentés. Nem érdemes nagyon bele sem menni a témába.

Az érmecsökkentés arányos dolog. Ami mégis igaz, hogy az aktívak és inaktívak közti távolságot növeli. Minden más butaság.
Viselkedj már! Majd akkor csinálj mémeket, mikor ideje van! Akkor még like-ot is dobok rá!
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Willpowernek most nagyon igazat adsz, de ha az a változtatás lett volna, mait ő kért a supptól, ami valójában belenyúlt volna a játékmenetbe, akkor is ennyire piedesztálra emelnéd? :) Nem hiszem.
Nem tudom mit kért, de én alapvetően utálom ha egy megbeszélt dolgon időközben valaki változtat a kedve kénye szerint. Ha ilyen igény volt nálatok, akkor miért nem jeleztétek amikor meg lett szavazva a beállítás? Lett volna lehetőség ezt korrektebb módon is elintézni vagy egyszerűen elfogadni, hogy ez van srácok és játszani tovább ennek fényében.
Nekem tökmindegy ki nyer és nincs bajom veletek, de az ilyen húzásokat utálom.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Sajnálom, ha valaki úgy érzi az a két tizedes csökkentés sokat nyom a latba, viszont mivel elég sok kérés érkezett egy bizonyos mennyiség után sajnos nem hozhatunk releváns döntést, amennyiben nem mérjük fel az igényeket.
Az lett volna a korrekt, ha írtok egy olyan választ, hogy több megkeresés is érkezett ezzel kapcsolatban, de etikátlan lenne egy aktív világba belenyúlni, főleg annak tudatában, hogy volt lehetőség a fórumon kérvényezni hasonló változtatásokat a beállítások véglegesítése előtt.
Mert ezzel egyértelműen azt értétek el, hogy korruptnak bélyegeznek meg titeket, mert ha most ezt megszavaztattátok X kérést követően, akkor evidens lenne, hogy ezek után is így kell eljárnotok, ami nonszensz lenne, viszont így meg egyértelmű kivételezés volt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nem tudom mit kért, de én alapvetően utálom ha egy megbeszélt dolgon időközben valaki változtat a kedve kénye szerint. Ha ilyen igény volt nálatok, akkor miért nem jeleztétek amikor meg lett szavazva a beállítás? Lett volna lehetőség ezt korrektebb módon is elintézni vagy egyszerűen elfogadni, hogy ez van srácok és játszani tovább ennek fényében.
Nekem tökmindegy ki nyer és nincs bajom veletek, de az ilyen húzásokat utálom.

20:1-et akarta levetetni 60 napról 30-ra. Tehát az annyira védett kisebb klánok, kisebb playerek már itt sem lennének, mert el lennének hordva :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Jó, hát akit a 20:1 miatt nem tudsz elvinni, az finoman szólva sem aktív :D
Kb 1M pont azért egy minimális aktivitással már elérhető mára.

Igen, de azok már lassan 2 hete el lennének hordva :) Nem még két hétig várni kell rá. És akkor már rég nem tömbösödött volna be mellettem/közöttem, nagyobb lenne a farmterületem zavartalanul.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Az itt felszólalók jó része, amúgy volt már jelen egyáltalán 1 szerveren tovább mint 1 év? Mert nagyon abba az irányba húzzátok a témát, mintha egy "speed" 3-5hónapos normál világról beszélgetnénk. Én személy szerint nem bánom, a faktor levételt. Ígyis itt leszünk másfél-2évig ezen a szerveren, addigra meg kifog hullani a játékosállomány java független a 0.3-0.5 faktortól. Kevés kitartó ember van, aki hajlandó belerakni az effort-ot minden alkalommal az arma támadásba/védésbe, na meg a farmolásba is ugyebár, amíg van mit farmolni.
Az érme faktor csökkenéssel jött egy olyan változás, ami mindenkinek kedvez független, hogy kicsi vagy nagy fiókról beszélünk. Aki aktív annak kedvez a faktor, aki meg inaktív, az mit keres itt tulajdonképpen? Will-nek az a legnagyobb baja, hogy nem az Ő általa kért módosítás került szavazásra, mert Ő csak saját magának és a nagyobb accoknak akart kedvezni, nem a köznek. Hiába teszi itt magát, meg próbálja előadni, hogy milyen zseniális, ez semmi másról nem szól nála mint a hisztiről.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Az itt felszólalók jó része, amúgy volt már jelen egyáltalán 1 szerveren tovább mint 1 év? Mert nagyon abba az irányba húzzátok a témát, mintha egy "speed" 3-5hónapos normál világról beszélgetnénk. Én személy szerint nem bánom, a faktor levételt. Ígyis itt leszünk másfél-2évig ezen a szerveren, addigra meg kifog hullani a játékosállomány java független a 0.3-0.5 faktortól. Kevés kitartó ember van, aki hajlandó belerakni az effort-ot minden alkalommal az arma támadásba/védésbe, na meg a farmolásba is ugyebár, amíg van mit farmolni.
Az érme faktor csökkenéssel jött egy olyan változás, ami mindenkinek kedvez független, hogy kicsi vagy nagy fiókról beszélünk. Aki aktív annak kedvez a faktor, aki meg inaktív, az mit keres itt tulajdonképpen? Will-nek az a legnagyobb baja, hogy nem az Ő általa kért módosítás került szavazásra, mert Ő csak saját magának és a nagyobb accoknak akart kedvezni, nem a köznek. Hiába teszi itt magát, meg próbálja előadni, hogy milyen zseniális, ez semmi másról nem szól nála mint a hisztiről.

Nem fog szerintem olyan sokáig tartani. Még egy év max.
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
én ebből csak azt tanultam hogy ha bármelyik suppost barátodnak haverodnak tartod akkor az a supp egy roh..t csaló korupt geszi és menyen a hegyekbe remteként élni

tehát markó horgyad a sátorfádat fel a hegyekbe keress egy barlangot búj el oda vigyed a családodat tudom ti kis helyen is elfértek
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
én ebből csak azt tanultam hogy ha bármelyik suppost barátodnak haverodnak tartod akkor az a supp egy roh..t csaló korupt geszi és menyen a hegyekbe remteként élni

tehát markó horgyad a sátorfádat fel a hegyekbe keress egy barlangot búj el oda vigyed a családodat tudom ti kis helyen is elfértek

De mielőtt megy, sunyulja át a factort 0,1-re.
 
Fent