Classic V1 Csevegő

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
...vagy épp, hogy mennyi időd és kedved van épp az adott világra. Mindenkinek van igazság a hozzászólásában, de mindegyik csak féligazság. Ha valaki egy világon bizonyít, az arra elég, hogy tudják róla, hogy meg tudja csinálni, ha minden klappol és akarja. Ha öt-tíz-akárhány világon keresztül ugyanolyan jól teljesít, az már még jobb, de mindig az aktuális világ számít, hiába van valakinek x-ezer szervergyőzelme, ha az adott világon szarul teljesít. Az csak annyit jelent, hogy a képességei megvannak hozzá, így talán nem érdemes egyből egy noobnak elkönyvelni, de ha nem teljesít jól, akkor nem teljesít jól.
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Hát barátom, nem tudom ki is vagy, de azt látom, hogy csak ezért a hozzászólásért csináltál egy új fiókot. Bizonyára nyomot hagyott benned Tipo valamikor...
Tudod mennyi mindennek kell teljesülnie ahhoz, hogy egy játékos hozni tudja azt a szintet amit elvárnak tőle? Nem védem Tipo-t csak saját tapasztalatom, osztanám meg veled....
Vegyünk egy példát.... az FS ellen v68-on büszkeségből elindultunk, úgy hogy v65-még tartott... elrendeztük a frontosainkat és Xelle velem egyetembe a frontra került. Eleinte ment is a szekér, volt mellény is!! :D Igen ám, de a Xelle fiók árnyéka sem volt önmagának. A fiókja v65-ön brutál nagyot küzdött, volt klánvédelme is de a fiókját maga igazgatta. Szóval v68-on "füst" volt a fiók, viszont az elvárásom, az megvolt úgyan úgy ahogyan v65-ön melózott. Ma már tudom, hogy hibát követtem el... nem számoltam sok sok tényezővel, amivel bizony kellett volna!
Mert Xelle nem lett rosszabb játékos! Csak éppen vagy elfáradt vagy magánéleti gondok, vagy valami ami sokkal fontosabb mint itt egy szerver!
A lényeg, hogy valami hiányzott és ez az akkori teljesítményére rá is nyomta a bélyegét!
Xelle csak EGY példa volt, voltak ott akkor többen is ilyen cipőben! :)
Szóval egy játékost egy szerveren nyújtott teljesítménye alapján megítélni, enyhén szólva is ostobaság! :)
"vagy maganeleti gondok, vagy valami ami sokkal fontosabb mint itt egy szerver!"

Mondjuk ezt furcsa attol hallani, aki anno elkuldte a masikat a k. anyukajaba, hogy hagyja a baratnojet/feleseget es takarodjon fel discordra mert megbeszeles van XD
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
"vagy maganeleti gondok, vagy valami ami sokkal fontosabb mint itt egy szerver!"

Mondjuk ezt furcsa attol hallani, aki anno elkuldte a masikat a k. anyukajaba, hogy hagyja a baratnojet/feleseget es takarodjon fel discordra mert megbeszeles van XD
Az ASG egy brutális katonai klán.

Más klánokban lehetnek magánéleti gondok
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Nem vicces, ha lett volna tuzszunet, akkor locsolhattal volna holnap nyugiban

Miért, így nem? :D Évek óta mindig vita van ezen a húsvéti túzszüneten, a játék engedi a támadást, pont. Én sose armáztattam akkorra, de nem zavar, ha mások ilyenkor jönnek.
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
Karacsony, szilveszter/ujev ill a husvet azert lehetne egy kis nyugi vagy béke ebben a nem békés jatekban is, az osszes aktiv szerveren…
Nem lenne hatranyos, sőt…
 

kelzso

Member
A reakció pontszáma
11
De azert most is elkelne… hogyan mennnnnyek el holnap locsolni meg “véletlen” valahol ottragadni ebédre meg délutánra ha időközben barki betamadhat…
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
De azert most is elkelne… hogyan mennnnnyek el holnap locsolni meg “véletlen” valahol ottragadni ebédre meg délutánra ha időközben barki betamadhat…
Bannoltasd ki magad 3 napra nem támadhatóra és problem solved. Moderált Tartalom. Ez meg egy ilyen játék, vagy elfogadod vagy itt sírsz tovább.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Húsvétkor már 4-5+ éve nincs tűzszünet, ez nem egy olyan ünnep, amelyet nemzetközileg mindenki tart, és a tűzszünetek központilag vannak meghatározva, így ha ezzel kapcsolatban van kérdésetek az impresszumban található adatokon keresztül angol, vagy német nyelven tudtok érdeklődni, és igényt benyújtani is erre.
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Húsvétkor már 4-5+ éve nincs tűzszünet, ez nem egy olyan ünnep, amelyet nemzetközileg mindenki tart

Ez egy erdekes megkozelites mert Karacsonyt sem unnepel mindenki,sot meg az uj ev sem ugyanakkor van sok kulturaban megis van tuzszunet.Es ha ugy vesszuk a Husvet a kereszteny kulturaban sokkal nagyobb unnep mint pl. a Karacsony mert a feltamadast,Isten igeretenek beteljesuleset unnepeljuk.Mar aki.En nem vagyok egy vallasos ember megis megunnepeljuk a csaladdal,mert egy szep tradicio.Na mindegy,nem akartam a cart kavarni csak ez kikivankozott belollem.Kellemes Husveti unnepet mindenkinek.
 

DevCof

New Member
A reakció pontszáma
3
1 világ alapján nem lehet megitélni a játékosok,más beállitások,más ellenfelek. Azért az sem mindegy neked kik a társaid a fronton vagy éppen veled szemben kik
És? Nem az kérdés, hanem nem volt kitartása... Nem volt pp amivel az elején nagy előnyt szerez és utána hosszasan küzdeni már nem buli....
És mivel a Classic viágról volt szó és itt ígérte meg , hogy bebizonyítja, hogy pp nélkül is eredményes, akkor miért hoznánk ide bármelyik pay to win világ eredményét??
 

DevCof

New Member
A reakció pontszáma
3
Én azt vallom, hogy lényegtelen, ki mit csinált a múltban, ha aktuálisan Moderált Tartalom, akkor csak a neve/múltja miatt hiba megtartani. Bár a kollégának emiatt tényleg felesleges volt egy új accot csinálnia, pláne, hogy Tipo nem ma lett beütve :D
Ki csinált új accot? Melyik kollégád? De amúgy ha elolvasod... akkor jeleztem hogy csak most néztem rá classicra. Én magyar szerveren kb 8 éve csak időszakonként kis időkre léptem be duálba.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DevCof

New Member
A reakció pontszáma
3
Hát barátom, nem tudom ki is vagy, de azt látom, hogy csak ezért a hozzászólásért csináltál egy új fiókot. Bizonyára nyomot hagyott benned Tipo valamikor...
Tudod mennyi mindennek kell teljesülnie ahhoz, hogy egy játékos hozni tudja azt a szintet amit elvárnak tőle? Nem védem Tipo-t csak saját tapasztalatom, osztanám meg veled....
Vegyünk egy példát.... az FS ellen v68-on büszkeségből elindultunk, úgy hogy v65-még tartott... elrendeztük a frontosainkat és Xelle velem egyetembe a frontra került. Eleinte ment is a szekér, volt mellény is!! :D Igen ám, de a Xelle fiók árnyéka sem volt önmagának. A fiókja v65-ön brutál nagyot küzdött, volt klánvédelme is de a fiókját maga igazgatta. Szóval v68-on "füst" volt a fiók, viszont az elvárásom, az megvolt úgyan úgy ahogyan v65-ön melózott. Ma már tudom, hogy hibát követtem el... nem számoltam sok sok tényezővel, amivel bizony kellett volna!
Mert Xelle nem lett rosszabb játékos! Csak éppen vagy elfáradt vagy magánéleti gondok, vagy valami ami sokkal fontosabb mint itt egy szerver!
A lényeg, hogy valami hiányzott és ez az akkori teljesítményére rá is nyomta a bélyegét!
Xelle csak EGY példa volt, voltak ott akkor többen is ilyen cipőben! :)
Szóval egy játékost egy szerveren nyújtott teljesítménye alapján megítélni, enyhén szólva is ostobaság! :)
Nem tudom mit akarsz Xellevel :D Ő ugyanugy pp huszár... Nem is kicsi.. .Gondolom előtted sem titok mennyit költ el a játékban... Mondjuk a leghelyesebb amúgy ha pp fiókoknak nevezzük ezeket... Szinte bárki beléphet... Akár 4-5 en egy fiókba, mindenki veszi a pp-t... Aztán a magányos játékosok meg nem értik mi újság :D
 

DevCof

New Member
A reakció pontszáma
3
Ehhez miért kellett új fiókot regelned,miért nem írtál a rendes fórum fiókodból?:D
Nem új fiók... És ez a rendes forum fiókom... Olyan vagy mint noobleader... úgy tesz mintha nem tudná, hogy lehet manipulálni az ip címeket.. Azt hiszi mindig az az igaz, amit lát
 
Fent