Classic V1 Csevegő

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
ide jársz hazudgálni ming li nincsen is 900as limited csak ennek a willpowernek van vagy ki a tököm az az is nemzetközis
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Már kamu indok kitalálására sem veszed a fáradságot, amiért próbálsz elhallgattatni. Szerencse, hogy van egy mini buborék ahol "bármit" megtehetsz.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Már kamu indok kitalálására sem veszed a fáradságot, amiért próbálsz elhallgattatni. Szerencse, hogy van egy mini buborék ahol "bármit" megtehetsz.

Ha kérdésed adódik, akkor azt normális keretbe foglalva is fellehet tenni, nem vádaskodással, személyeskedéssel fűszerezve, ha mindenképpen külső fórumon szeretnéd azt feltenni.
Ha pedig többlet kérdésed akad, akkor Support rendszeren keresztül megteheted, vélhetőleg hamarabb kapsz választ a feltett kérdésekre.
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Ha kérdésed adódik, akkor azt normális keretbe foglalva is fellehet tenni, nem vádaskodással, személyeskedéssel fűszerezve, ha mindenképpen külső fórumon szeretnéd azt feltenni.
Ha pedig többlet kérdésed akad, akkor Support rendszeren keresztül megteheted, vélhetőleg hamarabb kapsz választ a feltett kérdésekre.
Ird le kérlek, hogy mi volt a vádaskodás és a személyeskedés, mert szerintem valakit mérnöknek hivni nem valami sértő dolog. Számon kértelek, hogy mégis miért nyúlsz bele a szerverbe úgy ahogy még sosem volt (nem emlékszem, hogy valaha belenyúltak volna classicba és normálon is csak végjátékban). Szeretnéd, hogy szupport ticketen belül történjen, mert akkor nincs vizhangja annak amit művelsz. Közben haveroknak játszod ki a szervert, másokat meg ellehetetlenitesz, de nehogy valaki kritizálni merjen.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Ird le kérlek, hogy mi volt a vádaskodás és a személyeskedés, mert szerintem valakit mérnöknek hivni nem valami sértő dolog. Számon kértelek, hogy mégis miért nyúlsz bele a szerverbe úgy ahogy még sosem volt (nem emlékszem, hogy valaha belenyúltak volna classicba és normálon is csak végjátékban). Szeretnéd, hogy szupport ticketen belül történjen, mert akkor nincs vizhangja annak amit művelsz. Közben haveroknak játszod ki a szervert, másokat meg ellehetetlenitesz, de nehogy valaki kritizálni merjen.

Az, hogy mi volt személyeskedés, és mi nem illetve mit veszünk vádaskodásnak, és hamis hangulatkeltésnek, azt adatvédelmi szabályzat miatt nem adhatom ki, csak neked privát üzenetben, illetve nem dolgom senkivel vitázni külső fórumon, vagy épp regényeket írni egy olyan témába, aminek a nagy részéről szintén nem adhatok ki információt.
De azt, hogy én bárkit ellehetetlenítettem volna, vagy bármilyen havernak kijátszottam volna bármit, azt erősen eltudom utasítani. Volt egy szavazás, melynek eredménye lett. De ilyen sok havert(300+ játékos) sem fogtak még rám, pedig fogtak már rám elég sokat, de megtisztelő, hogy úgy gondolod ilyen sok haverom van.
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Valószinűleg nem kell sokáig várni, talán ha a madárka még 1 hétig napi 5 falus átlagot hoz akkor elgondolkodnak a megsürgetésén!
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
olyat amúgy nem lehet, hogy wcpucolónak legyen indítva egy külön szeró? ő és 20ezer barbi, ha mindet befoglalja nyer. az érmeköltség lehetne 10xes hogy ne érjen véget túl hamar, első naptól lehetnének napidíjak. szerintem ez mindenkinek elég jó lenne!
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Köszönöm a reakciótokat, ezzel bizonyitottatok mindent. Nem gondoltam volna, hogy ennyire belenyultam a tutiba. :/
 

warlordadi

Active Member
A reakció pontszáma
95
Ird le kérlek, hogy mi volt a vádaskodás és a személyeskedés, mert szerintem valakit mérnöknek hivni nem valami sértő dolog. Számon kértelek, hogy mégis miért nyúlsz bele a szerverbe úgy ahogy még sosem volt (nem emlékszem, hogy valaha belenyúltak volna classicba és normálon is csak végjátékban). Szeretnéd, hogy szupport ticketen belül történjen, mert akkor nincs vizhangja annak amit művelsz. Közben haveroknak játszod ki a szervert, másokat meg ellehetetlenitesz, de nehogy valaki kritizálni merjen.
Piha
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
igen sajnálom mind a 300 szavazat én voltam tudom köcsögség de hát valahogy bekell hozni a WC nagy dominálását ami itt megy és máshogy nem menne
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Az, hogy mi volt személyeskedés, és mi nem illetve mit veszünk vádaskodásnak, és hamis hangulatkeltésnek, azt adatvédelmi szabályzat miatt nem adhatom ki, csak neked privát üzenetben, illetve nem dolgom senkivel vitázni külső fórumon, vagy épp regényeket írni egy olyan témába, aminek a nagy részéről szintén nem adhatok ki információt.
De azt, hogy én bárkit ellehetetlenítettem volna, vagy bármilyen havernak kijátszottam volna bármit, azt erősen eltudom utasítani. Volt egy szavazás, melynek eredménye lett. De ilyen sok havert(300+ játékos) sem fogtak még rám, pedig fogtak már rám elég sokat, de megtisztelő, hogy úgy gondolod ilyen sok haverom van.
Márkó.... mennyi aktív játékosa van most ennek a szervernek? Mert a 300+ igen szavazótól bizonyára sokkal több.... Én sem értek egyet, hogy belenyúltok! Na nem azért, mert tök buli, hogy piti nyersi az érme, hanem maga az, hogy egy meghirdetett, és folyamatban lévő szerverbe belenyúltok "közkívánatra"! Ilyen tényleg nem volt még! Legközelebb majd kérhetnek menetközben őrtornyot is??
Meg volt hirdetve valami...mérlegelték hogy jó-e nekik a beállítás... és vállalták, mert úgy vélték, hogy az idejükből futja a játékra.... és most tulajdonképpen fel lett speedelve a szerver. És szerintem egy szavazás akkor érvényes, ha a résztvevők több mint a fele a változásra szavaz, nem pedig a leszavazottak fele!
Végül is ez a szerver most megöli a normál szerókat és ez ugye nem termel pénzt.... vessünk véget mielőbb ennek, nehogy tényleg szórakozzanak itt a játékosok és élvezzék azt amit valaha nyújtott ez a játék.
 
Fent