Classic V1 Csevegő

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
ezt amúgy erőteljesen támogatnám. nincs morál, de azért most is megvan a "védjük az inaktívakat" megoldás. jópár 10-15 falus játékost kell kerülgetni, akik nem csinálnak semmit, de azért belépnek néha, hogy véletlenül se törlődjenek. és még egy teljes hónapig hozzá se lehet nyúlni ezekhez.

Nem lenne hülyeség.
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Ide azért illik beköszönni vagy elég csak széjháj vérét szívni a szar levél válaszokkal KEK
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
mostanában jött divatba ez a (káromkodás helye), nem is értem, gyakorlatilag teljesen szembemegy a játék eddigi szellemiségével
mert nyilván az teljesen más, ha már a beállításba van beépítve, hogy szerver közben lesz változás pl. morál kivétel vagy tudja a bánat
de még anno v1-be is csak azért nyúltak bele, mert már ment vagy 6 éve és nem látszott változás
viccet félretéve, a teleportálást támogatnám, végre lenne esély swak 1ms vágó scriptje ellen:mad:
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
0JJXHcm.png


Van kb. 3500 falu eltérés a rendszer által regisztrált barbár foglalás és a játékosok által birtokolt falvak száma között, az előbbi javára. Kicsit ellent mond a józan észnek, nem sikerült rájönni mi okozza.
Viszont a lényeg jól kivehető, egyre több érmébe kerülnek a nemesek, csökken a foglalás.
 

Sheper

Meme moderátor
A reakció pontszáma
2.325

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Erre az "új captcha"-ra (lehet nem új, de én csak most találkoztam vele elsőnek) nagyon kiváncsi leszek. Sajnos már elszóltam magamat, de attól még hátha lesz áldozata. Actually Mad Respect!
 
Fent