Világ 74 Csevegő

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Semmivel sem írt ő civilizáltabban,mint én.Csak neki szabad.
Ahogy olvastam azt mondtad indultok classicon és hogy ott nincs pp ezért már nyertetek meg hogy ott le aláznád stb. Xdd tudod te egyáltalán kik tartják a legtöbb classic győzelmet? :D
 

GodLiKe7

New Member
A reakció pontszáma
11
Akkor hogy értsem. Mindenki kommentálja Red-et és a Harcosokat mert könnyedén nyernek, de be nem jön senki?

Sok a szakértő, kevés a játékos :rolleyes:
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
Szóval a világon ugye nincs a harcosoknak ellenfele?Mondjuk,hogy igazatok van.Tök logikus,hogy a több ezer pp-t azért is nyomják el itt,hogy egymást jól leverjék majd.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Akkor hogy értsem. Mindenki kommentálja Red-et és a Harcosokat mert könnyedén nyernek, de be nem jön senki?

Sok a szakértő, kevés a játékos :rolleyes:
Ezen azert jot nevettem :D inkabb Red nem mer bemenni olyan szerokra ahol van kihivas. Mondjuk szerintem 73 lesz az utolso ilyen szerver. Szval ingyen plecsniket lehet osszeszedni
 

GodLiKe7

New Member
A reakció pontszáma
11
Ideje összeszedni, hogy mennyi napi díjad volt eddig, úgy kerek egész a történet.

Itt nincsen szó rólam. Én sosem állítottam mekkora nagy játékos vagyok én.
Én csak azért reggeltem fórumra mert Johny viszont igenis arról beszél ő nagy sztár, de viszont ő sem mutat semmit a pályán, csak a szélén keménykedik :)

És a fenti kommentet meg azért írtam mert látom elfogadott tény hogy Red csak könnyű szerverekre megy be, viszont bármikor, bárki bemehetne melléje "megmutatni" neki, de inkább csak a fórumon megy az elméletezés.
 

aronba1

New Member
A reakció pontszáma
0
Plusz egyébként attól, hogy van 3 Harcos klán ez még simán lehet egy izgalmas világ....
 
Fent