Világ 74 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
basnake már belengette, hogy 5 klánnal indulnak! egy új keksz van születőben, ledodge-olja a szerót ahol indulnak komolyabb klánok, bemegy a következőre 100 taggal, és sír a beállítások miatt! még azért várom, hogy leírja hány napidíja volt eddig

Én úgy tudom az FS ellen mentek 74-re, csak bírják kivárni mire az FS is elindul ott.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Úgy látom elindult a barbi védés. Grat, igazán nagy stratégia. claudus radix
igen, mellém is megérkezett egy harcos tömegklános arc, és egyből elkezett barbit védeni. ami egyfelől ugye azért jó, mert alapból úgy volt, hogy nem lesz külső erősítés, csak el lettek cseszve a beállítások :D

másfelől én gyárilag sem értem, hogy ez hogy nem lett még leszavazva. szerintem a játékosok 95%-a boldogan aláírná, hogy a barbiba küldött erősítés egyből hazamenjen, vagy ne is lehessen bele küldeni
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Úgy látom elindult a barbi védés. Grat, igazán nagy stratégia. claudus radix

Hihetetlen hogy minden szerveren megkell ezt magyarázni :D

Van egy küldetés ami arra “utasít” hogy küldj erősítést egy másik falunak. Nos nem egy kezdő játékos van, de a nem kezdők közül is van aki barbárnak küldi, mint sem egy vad idegennek

És minden ilyen szerveren jönnek ezek: védik a barbikat a majmok.. biztos félnek :D

Kicsit is gondolkodna az ember, rájönne miért van az elején védett barbi, és nem jönne a 1000x hallott unalmas szöveggel
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Hihetetlen hogy minden szerveren megkell ezt magyarázni :D

Van egy küldetés ami arra “utasít” hogy küldj erősítést egy másik falunak. Nos nem egy kezdő játékos van, de a nem kezdők közül is van aki barbárnak küldi, mint sem egy vad idegennek

És minden ilyen szerveren jönnek ezek: védik a barbikat a majmok.. biztos félnek :D

Kicsit is gondolkodna az ember, rájönne miért van az elején védett barbi, és nem jönne a 1000x hallott unalmas szöveggel
szóval nem te vagy a legélesebb kés a fiókban
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Hihetetlen hogy minden szerveren megkell ezt magyarázni :D

Van egy küldetés ami arra “utasít” hogy küldj erősítést egy másik falunak. Nos nem egy kezdő játékos van, de a nem kezdők közül is van aki barbárnak küldi, mint sem egy vad idegennek

És minden ilyen szerveren jönnek ezek: védik a barbikat a majmok.. biztos félnek :D

Kicsit is gondolkodna az ember, rájönne miért van az elején védett barbi, és nem jönne a 1000x hallott unalmas szöveggel

Igen, a küldit fixen 50-50-es pakkokkal oldják meg, ráadásul mindannyian :DDDD
 

Nebxtass

New Member
A reakció pontszáma
11
Innentől teljesen megszűnt a külső támogatás ?
Papíron nem is volt.
Csak, hàt....
De mostmár tényleg nincs.
Nem csak úgy a külsőn nincs, hanem igazából nincs.
Csuriba volt az újjuk amikor írták, szóval várnék még pár napot.
 

aronba1

New Member
A reakció pontszáma
0
Az igen hogy valaki három nap alatt összeszedett ekkora sereget s elküldte őket meghalni egy barbárhoz :)
 

aronba1

New Member
A reakció pontszáma
0
Az meglehet, ám, akkor is fura, hogy ha ebből a világból van a jelentés, hogy a korai szakaszban valaki ekkora sereget átküld egy barbárhoz.... Ha másik világból való a jelentés akkor nem szóltam.
 
Fent