Világ 74 Csevegő

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
És még valami,csak hogy tisztán láss.Már csak azért sem jó a sokat szidott dongabi,mert én,csak tag vagyok.Nem vezér.de látom mi történik.a szokásos.kiváncsian várjuk,mikor hívják a tagokat oda.mikor állnak neki bombázni barom levelekkel.Még hány klánt uszitanak ellenünk?Hogyan próbálnak meg kémet tenni ide?Ez azért elég gáz most nekik,hogy nem 70 fős klán van,ahová azért csak sikerül.:)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Lehet tévedek de szerintem harcosok közül senki nem jött ki arcoskodni külsőre :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
De mindegy nem izgat a külső mindenkinek jó játékot a világon remélem sikerül egy jót játszani :D ha meg nem akkor majd talán classicon :)
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
EBBEN IGAZAD VAN.NEM TETTEK ILYET.MÁSOK NYOMTÁK A BAROMSÁGOT HELYETTÜK,ELLENBEN EZ MÉGIS BOSSZANTÓ VOLT.
A HARCOS KLÁNOKNAK VAN ELLENFELE,AKIK JELEN PILBBE JOBBAK IS NÁLUK.DE RÓLUK SENKI NEM BESZÉL.nEMSOKÁRA CLASSIC LESZ.A DPS klán kihiv minden olyan klánt,ki a kht szereti,ahol nincs pp-csak tudás-oda gyere red,head.,don,meg mindenki.
 

GodLiKe7

New Member
A reakció pontszáma
11
Kibírtam 13 év KH-t annélkül hogy ide regisztráljak, de csak be kellett jöjjek mert nem értek valamit.
Ez a Johny gyerek miért fogalmaz folyamatosan úgy mintha ő verne mindenkit halomra?

Idézve:
Húzz innen a p-be, míg egy amatőr klánnal alázlak.

Ahogy ő mondta, STAT az STAT. Mutatom az övét:

Screenshot 2022-07-08 095603.png

Ő pont "fronton" van. Ehhez képest semmi megmozdulást nem látni tőle.

Johny. Beszélj a a WoN vezetőségével, a klán profilra legalább rakják ki a neved mint reklámfelelős, vagy Brand Ambassador. Legyen valami titulusod ami feljogosít erre a szartornádóra amit itt leművelsz :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
5xu6VPw.png


Elég szoros eddig ez a szeró.
 

GodLiKe7

New Member
A reakció pontszáma
11
Panasz érkezett rólad a Support-csapat felé. Kérünk a jövőben tartózkodj a más játékosokat sértő kommunikációtól, vagy idegen nyelv használatától. A játékon belül csak a magyar és az angol az elfogadott nyelv, további szabálytalan kommunikáció a játékból való kizárást vonhatja maga után.
Csak a szokásos Red játék.:)
Tudod hogy ez a "játék" csak azzal működik aki nem tud civilizáltan kommunikálni :rolleyes:
 
Fent