Világ 74 Csevegő

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Valószínű nem ebből a világból való :D ki lenne az a hülye aki ki ütné itt a kezdeti dátumba erre elpazarolva a sereget? :D +annyi támogató pontja nincs senkinek.
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
Hm.Csipázom,hogy senki sem lát.vannak fura dolgok itt.Amikor oktatofilmet fűz be egy semminek hitt klán a profinak hitt klánnak.pl.harcos gyerek visszakisérni akar,de 13 secet hagy,majd visszakisérik,azt otthal.Mikor a harcosok hadat üzennek,oszt szarrá alázzák őket.Hol is vannak ők támadóban?totál kiütötték őket több faluban?Csak pislognak?Aztán már kezdik komolyan venni?Hirtelen 7 lovaggal védik azt,ki visszakisérni sem tud,aki felpp-zi majd helyette az éjjel a szarrá vert faluját,és azthiszi,hogy majd király lesz,mert 4-5 klán nyom szaros fake scriptet a lenézett kis klán ellen?Röhej.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Hm.Csipázom,hogy senki sem lát.vannak fura dolgok itt.Amikor oktatofilmet fűz be egy semminek hitt klán a profinak hitt klánnak.pl.harcos gyerek visszakisérni akar,de 13 secet hagy,majd visszakisérik,azt otthal.Mikor a harcosok hadat üzennek,oszt szarrá alázzák őket.Hol is vannak ők támadóban?totál kiütötték őket több faluban?Csak pislognak?Aztán már kezdik komolyan venni?Hirtelen 7 lovaggal védik azt,ki visszakisérni sem tud,aki felpp-zi majd helyette az éjjel a szarrá vert faluját,és azthiszi,hogy majd király lesz,mert 4-5 klán nyom szaros fake scriptet a lenézett kis klán ellen?Röhej.

Vki magyarra fordítja?
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
És nem,nem védekezésben elsők..Nem ők védekeznek.Nem őket verik szarrá.pedig ők nincsenek 100 tag felett.:)
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
magyarra forditás kell?100 harcos plussz 2 klánnyi skullsos hadat üzent egy húsz fős klánnak,akik szarrá alázták őket.elég magyar?
 

b4ndika

Active Member
A reakció pontszáma
142
kb 1 l pálinka után szoktam ilyeneket így írni, aztán másnap nem győzöm törölni, meg fogni a fejem miatta... :D A "szarrá alázás" meg egy kicsit erős és korai kijelentés :D
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
WoN~ - tekki0717 ma ekkor: 23:16Köszönet Idézet Szerkeszt Törlés

Falu: tekki 000 (470|531) K54
Falszint: 20
Hűség: 100

Védekező:

attack.png
Kos BOSS 001 (468|497) K44 --> Érkezés ideje: júl. 08, 2022 07:46:47:131 =DzsinDzsa=
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
ÉS MINT LÁTHATÓ,EZEN A KIS ÍRÁSON A HARCOS VEZÉR ÚGY FELHUZTA MAGÁT,HOGY MÁR ÉJSZAKAIBA KÜLDI PROFI MÓDÓN A KIS FAKEJET.hÁT ENNYIRE PROFIK ŐK.:)
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
nem.stat az stat.éjszakai az éjszakai.én amit írtam,tény.lenézték őket rendesen.koppantak.idegesek.én meg mulatok.pp nek indult,de mikor láttam,hogy mit művelnek,gondoltam szórakozom.és szórakozom.:)
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
Nem hiszem.olvass vissza.a h-nak csak a h-2 az ellenfele.a h nak senki nem ellenfele..a h ellen indulj atlantisz..És mi van?a h hadat üzen.a mi klánunknak skulls mnt.persze csak addig.mert red gondolja,majd skulls ránkjön,ahogy szokta tudod,ők meg paroláznak.és mi történik?kontin h falik beütve,skullsból,ianó itt,postásfiu h-2,faluik nagyja beütve,h faluk beütve.nem erre számoltak.lehet,sőt valszínű,hogy későb nyernek.dehogy egy lenézett klán tagja mutassa meg nekik,hogy hogyan is kell visszakísérni,az siralmas.
 
Fent