Világ 73 Csevegő

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Mi ez a sok plébánia itt? Márkótól megszoktam a hosszú szövegeket (amiket hálistennek nem kell elolvassak), de más accjából is ő ir vagy baktalo?

mocsok kotlok, egybol lajkoljak marko kommentjet, hatha kapnak belsot..
Még a tiedet is lajkolom hátha kapok
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Na nekem elég light sirankozasat olvasni dcn, itt reagálok rá.
Light ha nem lett volna akkora egótok meg nem neztetek volna le mindenkit lehet, hogy nem kellene annyi felé harcoljatok.
Másik meg igazán be lehet fejezni ezt a leszovizes dolgot, nektek is adott volt , ott volt a dw meg az atl minek nem segítettétek őket?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Na nekem elég light sirankozasat olvasni dcn, itt reagálok rá.
Light ha nem lett volna akkora egótok meg nem neztetek volna le mindenkit lehet, hogy nem kellene annyi felé harcoljatok.
Másik meg igazán be lehet fejezni ezt a leszovizes dolgot, nektek is adott volt , ott volt a dw meg az atl minek nem segítettétek őket?

Nincs igazából értelme itt beszélni, te mondasz A-t ő mond B-t, úgysem fog matchelni a két oldal. Mindkét oldal szerint a másik lesz balga úgyis.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Megint az lesz, hogy èn vagyok a fa.. de 6 faluból 3 beton 3 szinte üres 0 vágással megint csak a szintel van baj nem hogy ki kivel van...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
cqvhSQu.png


Nem akarom elkiabálni, de eddig az említettek nagy része sem kell hozzá. Egyéb jól öregedő komment?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hogy mondhattál olyat, hogy tömegklán az FS? Most akkor milyen jelzőt lehet rá rakni?
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
1657207404794.png
@Lightrex segíts má kicsit. ti ugye legendásan jók vagytok. nem vagytok tömegklán se, mert ha felvinnék a limitet 200ra, simán beférnétek egy klánba. a 60as limit túl kicsi, az ősfosos jó játékosaitok nem férnek be, akik alapból tévedésből a KJK-ba, VA-ba, VR-be, ŐFCS-be, CA-ba, H-ba, S-be, vagy egyéb klánba regeltek be (bocs hogy nem sorolok fel mindenkit, ahonnan toboroztál vagy próbáltál toborozni, csak nem akarok estig itt ülni). nyilván tökre nem azért veszed át őket, hogy ti többen legyetek, hanem hogy az ellenfél és az ellenállás legyen kisebb. lebelsőzni sokkal könnyebb ezeket a tagokat, mint harcban elvinni ugyebár.

na de. én most megnéztem pl a CA-t, egész sok tagjuk van, akiknek nincs meg az 1000 fosztott falu, és egyikük sincs top20 farmban. ráadásul még 169-en sincsenek, csak 51en. szerintem ugyanez igaz volt a KJK-ra, a Vírusra, a Sakáltanyára. ők is kevesebben voltak 169nél top20as farmolók nélkül, világranglistában hátul szerénykedő tagokkal, akik még 1000 falut se tudnak kifosztani 1.5 hónap alatt. tehát ezek mind-mind ócska tömegklánok. ellentétben veletek, akik ugyan nagyobb létszámmal rendelkeztek a többségüknél, de ti többet farmoltok, szóval ők a tömegklán, nem ti. vagy valami ilyesmi, ugye?

amit nem értek, az a következő. ha ti olyan legendásan jók vagytok, 4.5xes szerógyőztes világlegjobbja csodaklán, akkor miért van az, hogy ilyen ócska tömegklánokkal nem bírtok el? illetve miért van szükségetek arra, hogy ezektől az ócska tömegklánoktól toborozzatok folyamatosan?
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Témától eltérve kicsit: Azért az hogy ott a VIP volt a "legesélyesebb", úgy hogy azt se tudták mi az a login gomb a játékban erős kijelentés volt.
 
Fent