Világ 73 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Sziasztok
Úgy hallom rex felügyelőtől hogy mindenki megírta már a győzelmi beszédét. Én még nem kezdtem hozzá, segítene valaki megírni???
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Kedves Lightrex.
Senki nem könyvelte el tőlünk a győzelmet és egyáltalán nem néz le senki senkit. Remélem a tagjaid nem hiszik el azt a sok sületlenséget amit össze hordasz.
Max annyi, hogy a folyamatos sirason, toborzáson, síráson, bomlasztason kívül egy többszörös szervergyőztes klantol többet var az ember, de semmi gond, így még jobb eddig.

Az meg, hogy külső fórumon ki mit csinál ne legyen már mervado, ez szórakoztatás jóformán.

Hajrá.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Kedves Lightrex.
Senki nem könyvelte el tőlünk a győzelmet és egyáltalán nem néz le senki senkit. Remélem a tagjaid nem hiszik el azt a sok sületlenséget amit össze hordasz.
Max annyi, hogy a folyamatos sirason, toborzáson, síráson, bomlasztason kívül egy többszörös szervergyőztes klantol többet var az ember, de semmi gond, így még jobb eddig.

Az meg, hogy külső fórumon ki mit csinál ne legyen már mervado, ez szórakoztatás jóformán.

Hajrá.
De én lenézem őket
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Flexeljetek nyugodtan arra,hogy egy hajnali 3kor kiküldött körlevél a kezetekben van 10 órakor. Büszkeségre minden ok megvan. :) Nem bírom headshootot,de ebben igaza volt a tegnapi posztjában.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Flexeljetek nyugodtan arra,hogy egy hajnali 3kor kiküldött körlevél a kezetekben van 10 órakor. Büszkeségre minden ok megvan. :) Nem bírom headshootot,de ebben igaza volt a tegnapi posztjában.
Te is büszke lehetsz magadra, mert discordról tolják a beszélgetéseket kifele :) Legalább ne álszenteskednél itt, mintha Ti szentek lennétek.
 
Fent