Világ 73 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Flexeljetek nyugodtan arra,hogy egy hajnali 3kor kiküldött körlevél a kezetekben van 10 órakor. Büszkeségre minden ok megvan. :) Nem bírom headshootot,de ebben igaza volt a tegnapi posztjában.

"a saját tagságod lázad az ellen amit újabban képviseltek és amint szorul a hurok kezdtek majd egymásra mutogatni megint"
"a fél klánod informátor"
"nem kéne az összes nagyképű f**zt betoborozni"
"amúgy egy tipp, két szervert toltam le veletek, nem kell kém nekem, éppen elegen utálnak téged a saját klánodban"
:rolleyes:
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Flexeljetek nyugodtan arra,hogy egy hajnali 3kor kiküldött körlevél a kezetekben van 10 órakor. Büszkeségre minden ok megvan. :) Nem bírom headshootot,de ebben igaza volt a tegnapi posztjában.
Ti is megkapjátok dcről is.
Nyugodj meg szerintem is gáz inkább.
De ne álszenteskedj mert azt nem szeretem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Flexeljetek nyugodtan arra,hogy egy hajnali 3kor kiküldött körlevél a kezetekben van 10 órakor. Büszkeségre minden ok megvan. :) Nem bírom headshootot,de ebben igaza volt a tegnapi posztjában.

Beolvasztasz 6 klánt, felveszel mindenkit, aki mozog, és ezek után komolyan meglepődsz, hogy minden egyes mozzanatod az összes enemy klánnál kiköt?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
5x8WHJ1.png

mceBKN7.png


Kemény mondatok attól az emberkétől, aki a legnagyobb önvállveregetést és önseggnyalást tolja évek óta :D Az, hogy egy fake falut vitt tőle, azzal nem büszkélkedik :DDDD

cE0Nm7e.png


25 nukeal támadtam, amiből 17 teli jön haza és öltem 200k védőt. Inkább azon kéne elgondolkodni, miért védekeztek retek bénán. Jól meg lett fogva mind a 3 vonat, amit küldtem, ezért jár a keksz :DDDDD Istenem, eddig a martone fiók névadója volt, aki néha mutatott valamit, a többiek eddig egy nagy nullák, nem dodgeoltok, nem vágtok, nincs felkészített frontotok, a támadottak be se lépnek... Az FS legyőzése miatt jöttem vissza magyar KH-ra egy szerverre, de amit eddig látok, az nevetségesen kevés, egy ASG többet tesz le az asztalra, mint Ti. Azt a pár normálisat sajnálom, aki nálatok van.

Fixed :D
 
Fent