Világ 73 Csevegő

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Kakukk Béla már reggel tudta, hogy ez nem lesz az ő napja, de szerencsére nemrégiben megfejtette szerencsétlenségének okát. A megoldás persze nem más mint a cotl élettelensége. Viccet félretéve többen is nagyjából 0 falut vártunk a mai napra de örülök, hogy sikerül újra és újra alá ásni a nagy neveteket, csak így tovább.

Ui.: dc ről öreget rakjátok már ki, uncsik a macskás gifek, még az a szerencse a frontos beszélgetőt nem tudja szét spammelni
 

Prophex

New Member
A reakció pontszáma
9
Igazából én csak egy lelkes amatőrként jöttem vissza funolni. Nem gondoltam, hogy a kuliszák mögött ez megy :D De ez valami kemény... :D És ha nekünk van kémünk, arról is ez a véleményem mint amit az előbb leírtam.
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Igazából én csak egy lelkes amatőrként jöttem vissza funolni. Nem gondoltam, hogy a kuliszák mögött ez megy :D De ez valami kemény... :D És ha nekünk van kémünk, arról is ez a véleményem mint amit az előbb leírtam.
Szerintem a "ha" kötőszó nem kell az utolsó mondatba :D
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Igazából én csak egy lelkes amatőrként jöttem vissza funolni. Nem gondoltam, hogy a kuliszák mögött ez megy :D De ez valami kemény... :D És ha nekünk van kémünk, arról is ez a véleményem mint amit az előbb leírtam.
Igen azért buktatok ennyit mert látjuk öreg gifjeit meg hogy mikor köszöntök reggel egymásnak jól van fiam legalább Bélának majdnem kreatív kifogásai voltak igaz újrahasznosítottak
 

Prophex

New Member
A reakció pontszáma
9
Én only azt a szitut minősítettem, hogy kijönnek az üzik. Nincs ott semmi hasznos infó számotokra szerintem... legalábbis amiket most kiraktatok nem azok :D És ez így már nem kémkedés hanem attól sokkal gázabb :D
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.102
Igazából a DC-ből semmi haszon nem válik, öreg gifjei, meg pár dumálgatáson max nevetnek egy jót a fiúk, de ne fogjátok erre a védekezés hiányát pls :D
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Én only azt a szitut minősítettem, hogy kijönnek az üzik. Nincs ott semmi hasznos infó számotokra szerintem... legalábbis amiket most kiraktatok nem azok :D És ez így már nem kémkedés hanem attól sokkal gázabb :D
Az a gáz ezekben a szövegekben, hogy még most is a mi vagyunk a hibásak azért hogy 1-2 ember nálatok nem tud játszani, majd mikor nincs semmi akkor jön a "de nekik nincs életük" kifogás.
Akkor minek jöttek játszani?
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Konkrétan nem zavar ha látjátok(semmi fontos nincs ott), de ne mondjátok azt hogy FS is belát a tiétekbe mert az hülyeség xd
Ma meg jár s pacsi, bár 58 meg 64 után nem is vártam mást. Aki meg igen, az végre belátja milyen erőt és összeszedettséget képvisel egy tényleges Top klán.
Úgy tudom ma Light leadja a falvait de a többiek nem adják fel.
 
Fent