Világ 73 Csevegő

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Èn már fèlek elaludni, rèmálmaim vannak mind azt álmodom hogy lágykex meghìv ès vèletlen elfogadom, ezután mindig riadtan felèbredek ès vissza keresem p4trik itteni üzenetèt hogy engem nem vesznek fel ezt olvasgatom mèg megnem nyugszom

Hallod ennyire ne legyél szerelmes belém, nem a fiúkat szeretem.
A saját anyám nem emleget ennyiszer ahányszor te itt külsőn. Már nekem kellemetlen ahogy itt vergődsz és játszod a sztár játékost.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Hallod ennyire ne legyél szerelmes belém, nem a fiúkat szeretem.
A saját anyám nem emleget ennyiszer ahányszor te itt külsőn. Már nekem kellemetlen ahogy itt vergődsz és játszod a sztár játékost.
Most ez segèly kiáltás vagy dühöngès?
Mert nem tudom arra utalsz ezzel hogy csak èn törődöm veled, vagy tul sokat emlitelek ès zavar
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Igazság szerint ez a szerver eddig nem szólt másról, mint, hogyan járatja le a "nagy" FS nevet az FS. Az, hogy egy 200k pontos klánt nem tudnak maguk közül kiszedni, azért sokat mondó sajnos a színvonalról.

Blooseék is egy külön mém már a szerveren, lehet ezt úgy venni, hogy leszólás amit csinálnak, de a "levédünk téged is ha kell" című válasz után az, hogy templom nélkül védekeznek, és bukják a falukat sorra, nem túlságosan magas képességekre vall, a sok órás védő falus foglalási próbálkozások mellett, ez olyan tipik v50 randomos próbálkozásokhoz hasonlítható, az volt ilyen gyászos.

Conant meg nem értem 62-n hiperaktív egy account volt, de eddig nagyon sokat szerencsétlenkedett itt. És akkor ezzel csak 2 nevet mondtam a sok közül akiknél számtalan olyan megmozdulás látható amire értelmes emberi magyarázat nincsen.

Az FS ha így folytatja megveri saját magát, nem is kell ehhez egyik klán sem. Az eddig látottak alapján azért egy hatalmas csalódás ez a szerver. Ha így folytatódnak a dolgok, az egyik leggyengébb szerverek közé sorolható lesz ez is, pedig itt elvileg nevesebb klánok játszanak egymással.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Igazság szerint ez a szerver eddig nem szólt másról, mint, hogyan járatja le a "nagy" FS nevet az FS. Az, hogy egy 200k pontos klánt nem tudnak maguk közül kiszedni, azért sokat mondó sajnos a színvonalról.

Blooseék is egy külön mém már a szerveren, lehet ezt úgy venni, hogy leszólás amit csinálnak, de a "levédünk téged is ha kell" című válasz után az, hogy templom nélkül védekeznek, és bukják a falukat sorra, nem túlságosan magas képességekre vall, a sok órás védő falus foglalási próbálkozások mellett, ez olyan tipik v50 randomos próbálkozásokhoz hasonlítható, az volt ilyen gyászos.

Conant meg nem értem 62-n hiperaktív egy account volt, de eddig nagyon sokat szerencsétlenkedett itt. És akkor ezzel csak 2 nevet mondtam a sok közül akiknél számtalan olyan megmozdulás látható amire értelmes emberi magyarázat nincsen.

Az FS ha így folytatja megveri saját magát, nem is kell ehhez egyik klán sem. Az eddig látottak alapján azért egy hatalmas csalódás ez a szerver. Ha így folytatódnak a dolgok, az egyik leggyengébb szerverek közé sorolható lesz ez is, pedig itt elvileg nevesebb klánok játszanak egymással.

Hát eddig nem igazán tehetett sokat az FS. Az elejétől kezdve hibákat vétettek. Ugye belett ajánlva kezdés előtt az, hogy 50:50 utána lejátsszuk. Ez el lett utasítva. Aztán mi direkt vártunk 3. napig az elhelyezkedés elkezdésével, hogy hátha változtatnak a standard déli regelésen az FS-nél, mert mi (én) változtattam a standard 1 kontis regen, ami magába k55 lenne, ugye gondoltam, ha komolyabb ellenfél ellen jönnek, akkor kicsit másként állnak hozzá, és ők is változtatnak ezen. De aztán a =VR= és a KJK közepére oda küldött tagokat, a húzókat fentebb hagyta stb.., a k55 legtöbb klánnal lévő kontinenst választotta, pedig bőven választhatta volna K44-et és K54-et, ami viszonylag kellemesebb körülményeket adott volna nekik. De ebből én azt a lenézést vettem ki a KJK szintű klánok irányába, hogy úgyis gyorsan lehozzák a tagjai azokat a részeket, pedig ám elég tömbösen ott volt pl a VR stb.. szóval én csak azt vártam, hogy ők vajon beregelnek-e arra a nehezebb részre, és végül megtették, ami ugye elég sok gond okozója lett számukra.
Bár az első hibát V68-n kezdték el, ott kiesett egy jó pár húzó tagjuk, hogy milyen vita miatt azt nem tudom, de többen akarták megverni lightot, még öreg is egy ideig, aztán ugye végül hazatalált.
Ritka esemény volt, hogy szinte meghívnom sem kellett senkit (kb. 20 embert kérdeztem én) a többiek maguktól jelentkeztek, amikor megtudták jön az FS. Kb. nem a kihívás miatt jöttek, hanem Light egóját leverni. Szóval valamit Light egózása is okozott, hogy azt hitte verhetetlen, és a legjobb mindenek felett.
Aztán most tartunk ott, hogy kb. a húzójátékosai sem a leghúzóbbak. Nálunk is vannak bakik, és hibák, de amit 5 szervergyőztesként produkál Light az tényleg elég gyenge, kb. beleesett Nikitaaék hibájába. Legalábbis eddig.
Bár annak ellenére, hogy sokat levédtünk, azért egy jó 20 falut tudtak vinni, ami nekik nem rossz, ha jól gondolom kb. 50-60 cp volt, szóval még bőven jók voltak.
Ezelőtt toborzással próbálta Light kompenzálni a kieső tagokat, a hátrányt, stb., de ezzel vágta magát talán kicsit nagyobb hátrányba, mert azokat a falvakat belsőzni kell, talán spórol egy arma kört, de azok a seregek nem fognak jól mozogni, bár egy-két ilyen nagyobb toborzási hullámmal mindig akad 1-2 tehetséges játékos a sokak közül, aki kiemelkedik egyéniben, szóval lehet nyer is vele, de Lord Maraurderből kiindulva eddig nem sokat nyert a toborzással, maximum csak védőt veszített. Kb. 40 taggal biztosan kevesebben jöttek, így nem volt minden részük lefedve elég játékossal, akik valamit tudnak is, így lett az, hogy a két kontinensük különböző részeken 1-1 húzóbb tagra lett bízva, míg az a húzó beledőlt a saját bicskájába, vagy épp abba, hogy 1-1 klán full védő, és szép nagy barakkokkal képeznek.
Én a helyébe Jacke kitiltását is kihasználtam volna egy gyors támadásra, nem jackéra, hanem a hátországra, mert Jacke faluk + védőt kötnek le a hátország meg + védőt generál, és ugye míg mi Jacket csináltuk volna vagy épp szenvedtünk volna, hogy mizu lehet addig bőven lett volna esélye a hátországa kicsit szebbé tételére. Vagy épp DW-t kicsit erősebben segíti ugyanúgy lassít minket. De ugye az FS vagy rosszul vagy nem élt a lehetőségekkel eddig.
Persze mindezekért mi a CotL vagyunk a hibásak, mert mertünk szövetkezni klánokkal vagy volt 10-15 játékos aki falut húzott, és kihasználtuk a gyengeségeiket, de azért ha elolvassátok a fenti részeket, akkor bőven megvolt az esélye Lightnak észre venni a lehetőségeket, csak látnia is kellett volna, nem csak néznie... Viszont még mindig bőven esélyesek tudnak lenni, hiszen azért voltak eredményeik bőven, csak ahhoz a vezetőségüknek az eddigi 50% helyett 150%-on kell pörögnie. Természetesen nekünk is sok szerencsénk van, hogy ennyien jöttek az FS-t hátráltatni anélkül, hogy kértük, vagy megbeszéltük volna, személy szerint, amikor el lett utasítva az 50:50-be lejátszás úgy kalkuláltam, hogy majd 1.5 kontival kell játszanunk majd az FS ellen, mert behoznak 120 tagot, de eléggé alulteljesítették, amit vártam.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nincsen ám sok különbség a két klán között, ha a mi oldalunkon lett volna ennyi akadályozó, fordítva állnánk. De ez nem nekünk köszönhető, hanem Light nagyobb arcának, amivel itt külsőn kihívta maga ellen a sorsot. Plusz hozzá kell tenni, hogy meglátásom szerint hibát hibára halmoznak szervezői szinten. De ez soha nem lesz bevallva, könnyebb a túlerőre, meg hátrányra, meg akadályozásra, meg miegymásra hivatkozni.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Ott volt a Dw es az Atl.
Volt idő amikor mindkét klán top5ben volt. Kellett volna őket segíteni,akkormők is hátráltatják a cotlot.
 

Nebxtass

New Member
A reakció pontszáma
11
Sok kis klàn nem hàtràltatàsért, vagy segítésért játszik, hanem a túlélésért.
Ha ez valakit segít, vagy hàtràltat, hàt ez van.
Az meg , hogy " körbebetonozunk és bedaràlunk ha nem jöttök" az szar toborzó szöveg.
Sok kis klàn beugrott ennek, a KJK
vezetősége lepattant az FS be.....
Tiszta sor , hogy be fogják mind foglalni.
De kockás papír, megéri vagy nem!?
Most ùgy néz ki , hogy nem éri meg.
De ne a kis klànokat hibaztassàtok!
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Nem akartam ide írni,hisz mindenki tudja mennyire nem kedveljük egymást Light-al.

Azonban azt mindenképp érdemes nézni,hogy eddigi FS győzelmeknél kik voltak az ellenfelei..
Talán az egyedüli nagyobb ellenfél Redék klánja volt,de ők is területi hátrányban játszottak úgy hogy classik világhoz voltak szokva..
Rajtuk kívül kik? én? Col? ASG?
Tisztában vagyok a tudásommal, az említett klánokkal,egyik sem versenyképes az ottani FS ellen.

Viszont mára Light komolyan elhitte hogy mekkora vezető lett,amikor bárhogy nézzük egyedüli rutinos klán kik ellen játszottak a Skulls volt Nagyince vezetésével,s ki is kaptak...
Azóta ingyen világokat járva, régi tömegklánok rendszerét követve, toboroznak mindenkit akit lehet, hogy plecsnit szerezzenek.

Őszintén azon is meglepődtem, hogy itt elindultak.. De számomra az a leginkább meglepő hogy Márkó s Light nem 1 világon nyertek együtt ugye.. itt meg megy a köpködés egymásra.

Márkóval nekem is volt nem 1 nézeteltérésem,de minden tiszteletem az övé s a Cotl kláné azok után ahogy lejátszották Tibaxék ellen korrektül a világot.
Itt elsőre azt mondtam volna FS nyer.
De úgy látom Márkó s csapata valóban fejlődött annyit,illetőleg kapnak annyi segítséget hogy fölényesen verjék az FS-t.

Viszont azt is nézzük hogy az itteni FS árnyéka csak régi önmagának.
Világról világra gyengébb a keretük,s ahogy fentébb is említették pl Spárta is ebbe bukott bele,hogy túlvállalta magát.

Nagyobb volt az egó itt is úgy hiszem mint a felkészülés,s ez az alapja hogy FS itt nem tud érvényesülni úgy ahogy kéne.
Tegyük hozzá, minden valamire való játékos, aki képben van 1 klán rendszerével, az tudja,nem 1 emberen múlik a klán.

Kellenek a segítők vezetésben,kellenek a társak (Tagok) akik teljesítik a kért dolgokat..stb..
Viszont Light sosem egymaga vitte a klánt.

Az hogy Light = FS max az egója növelésére szolgált.
Halottas-tól kezdve annyi "segítője" (S szándékos a macskaköröm mert nem segítők,hanem light helyett szervezők..stb...) volt főleg az elején hogy ilyen hátszéllel 1 vezető sem rendelkezett mint Light...
Első győzelmüknél pl megkapta kapásból a régi MHC-RD húzóemberek támogatását,majd tőlünk (Ez Van) is a fél klánt.
1 klánt nem tudok mondani aki ennyi kipróbált s rutinos játékost csak úgy megkapott..

Viszont ezen játékosok idővel sorra elkoptak,leléptek.
Azonban Light még így is jó döntést hozott azzal hogy pl ellenfelek húzóneveivel próbálta pótolni a kiesőket.

Lényegében Light lehetne 1 DonGábor,Kobiak is,kik tömegeket toboroznak világról világra.
Azonban neki megadatott 1 kezdő löket,ami világról világra tompult...
Mára kb el is fogytak ezen kezdő löket által adott előnyök,s most hogy valóban van ellenfél,személy szerint azt látom FS gyorsabban bedől majd mint mondjuk 1 ASG..
Ennek pedig fő oka a felkészületlenség,ami vissza vezethető oda,hogy Light egója átlépte a realitás érzékelését,s most kétségbeesetten kapállózik az indokokba a bukása miértjeit keresve,úgy hogy még mindig partiban vannak hivatalosan.
 
Fent