Világ 72 Csevegő

majestic.

New Member
A reakció pontszáma
6
'Estét!

Védőkkel segítettek? "Csak a saját klánod tagjainak küldhetsz erősítést". Én is szeretnék védőket küldeni, de nekem ilyeneket ír. Velem van a baj? :(
"Hirtelen az éjszaka folyamán". 2022-03-14 17:50:00.

Plusz nem is értem, miért próbálsz sértegetni? Nem hinném, hogy ismerjük egymást. Azt meg főleg nem, hogy valaha valami rosszat írtam volna rólad. Vagy akárki másról, tekintve ez az első hozzászólásom külsőn.

a .
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Az éjszaka folyamat 18 óra környéken volt. Mit szeretnél még hazudni ? Kérlek mesélj, tudom hogy egyedül vagyok most a világ ellen itt külsőn, de ezt ha 20 an jöttök ki külsőre se tudjatok bizonyítani meet nem igaz :D sok volt a kábítós dolog?
Hát ez rólad is elmondható:D,a tudatmódosító:p
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Eddig is érdekelt hogy hová tűnt Eklézsiás innen, de most már rájöttem: megöltétek és elszívtátok a varázsgombáival együtt! :D
Utoljára amikor ennyi rémisztően ostoba dolgot olvastam az volt a tetejére írva: KÓRLAP!
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Az éjszaka folyamat 18 óra környéken volt. Mit szeretnél még hazudni ? Kérlek mesélj, tudom hogy egyedül vagyok most a világ ellen itt külsőn, de ezt ha 20 an jöttök ki külsőre se tudjatok bizonyítani meet nem igaz :D sok volt a kábítós dolog?
En velet vagyok!!!4!4!! @aldaron ejen a kapszi!4!4!!4!! Mi legalab tarcsunk
Ossze
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
"Kedves Tsülögg!
Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő 1. vesz-Éjjes bosszorgány. Kihasznájjja hogy. Egy beképzeltt alag került. A hállólyába neki. Ne pofffázz! Puccolly inét. Mert nadjon gönnyen llehet. Hodj Egysszerüüen lellő nek. Legalláp is elvissznekk. jjól nészől ki Te. Nem issmerred 5. vesszééjjes Bosszor gán.

Netuddkki."
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
"Kedves Tsülögg!
Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő 1. vesz-Éjjes bosszorgány. Kihasznájjja hogy. Egy beképzeltt alag került. A hállólyába neki. Ne pofffázz! Puccolly inét. Mert nadjon gönnyen llehet. Hodj Egysszerüüen lellő nek. Legalláp is elvissznekk. jjól nészől ki Te. Nem issmerred 5. vesszééjjes Bosszor gán.

Netuddkki."
Marmegin londoniul karonkodik nekem szakmam 8 altalanos igy nemertem
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Fun fact: 25 napja indult a szerver. A top1 játékosnak több, mint 7x annyi faluja van, mint a huszadiknak.
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Két hét után betoljátok az eventet?
Azért az elég komoly. Értem én hogy válság van meg háború, de lassan már a ppn kívül semmi nem fog számítani. Lehet már rég így van csak én nem vettem észre. Aztán csodálkozunk ha event végèn 100 faluval lesznek a korlátlan pps fiókok.
ui.: remélem csak a levél ment ki rossz világban.

Mondanám, hogy leírtam, de a kövi érmézésnél mégnagyobb lesz a különbség a játékosok között.
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Azt nem értem miért azzal a 2 eventtel van a probléma ahol még a FARMOLT pp-d ér valamit és nem azzal a másik 14-gyel ahol a pp-t a hajadra kenheted és pénzért konkrétan szervert vehetsz. Bár a 2 hét után event az brutál és rá 2 hétre a kövi. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Azt nem értem miért azzal a 2 eventtel van a probléma ahol még a FARMOLT pp-d ér valamit és nem azzal a másik 14-gyel ahol a pp-t a hajadra kenheted és pénzért konkrétan szervert vehetsz. Bár a 2 hét után event az brutál és rá 2 hétre a kövi. :D

Mert magyaron nem nagyon van nagy mennyiségű farmolt pp, szerintem azért. 72-n most 7-8 falus accok álltak neki érmézni 2-3 ezer % respackal. Más kérdés, hogy sokan a "keveset" se nyomták el, ami volt, mert nem vágják, mennyire megéri/te ezen az eventen.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Azt nem értem miért azzal a 2 eventtel van a probléma ahol még a FARMOLT pp-d ér valamit és nem azzal a másik 14-gyel ahol a pp-t a hajadra kenheted és pénzért konkrétan szervert vehetsz. Bár a 2 hét után event az brutál és rá 2 hétre a kövi. :D
Pl a mostani egy pénznyelő :D
Nagyon azon van az inno,hogy az utolsó bőrt ameddig lehet lehúzza a khról :D
 
Fent