Világ 72 Csevegő

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
7 tagot látok,akik jöttek ellenben erről semmit se. :D Ez ilyen PP ellenes propaganda?:D
Csak toborzással a legtöbb farm+gyűjti,Top1 LE ranglista,és az elsők a szerveren akik szervezetten akcióznak :D
Mi lenne,ha még játszanának is?:D

Propaganda??? Ne használjunk már ilyen nagy szavakat mert megzavarjuk a lelkemet! :D
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Statot mikor feltettem azzal kezdtem magunk részéről megcsináljuk tehát egy belső használatra készült képet osztottam meg azért mert engem ez érdekel nem a dráma meg a vita és azt gondoltam van ezzel más is, azt teszünk rá akit akarunk, ahhoz nem kell stat, meg oszlop diagram hogy az a 4 ember látszódjon hol van. Ha menőzni akarsz vele felrakod te a külsőre készült statodat

Mi így indultunk, 2 klánnal és mivel a szerver elején vagyunk minden klán toboroz még, te nem fogsz tudni meggyőzni miért jó az amit te képviselsz én pedig téged hogy miért jó az amit én innentől kezdve meddő vitát generálsz amibe nem állok bele mert felesleges. Ahogy a korábbi viták amik itt külsőn voltak sem vezettek sohasem egyöntetű eredményre ebben témában

Ha pedig normálisan akarnál erről beszélni, kétlem, hogy ezzel a megközelítéssel bármit elfogsz tudni érni az üres fecsegéseken kívül
Senki nem beszélt a statról, én csak azt kérdeztem, hogy miért mondjátok azt hogy nem toborzással akartok nyerni mikor jelenleg is így jutottatok egy nagyobb területhez hogy betoboroztátok
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Nagyon buta vagy sajnállak, egy érvet nem tudsz leírni hogy megvédd a klánod.

Dehogy védem én meg! El vagy tévedve! Inkább kérlek, hogy szitkozódj és írjál még jóóóóóó sok ilyen nettó baromságot! Ha már mindenáron ingyenreklámot akarsz nekünk csinálni akkor legalább csináld jól!
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Dehogy védem én meg! El vagy tévedve! Inkább kérlek, hogy szitkozódj és írjál még jóóóóóó sok ilyen nettó baromságot! Ha már mindenáron ingyenreklámot akarsz nekünk csinálni akkor legalább csináld jól!
Egy ártatlan kérdést tettem fel amire várom a választ azóta is.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Senki nem beszélt a statról, én csak azt kérdeztem, hogy miért mondjátok azt hogy nem toborzással akartok nyerni mikor jelenleg is így jutottatok egy nagyobb területhez hogy betoboroztátok
Kérlek mutasd meg azt a nagyobb területet,csak tudsz róla fotót csinálni.
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Egy ártatlan kérdést tettem fel amire várom a választ azóta is.

Perelj be!
Sokan azt mondják nincs olyan hogy hülye kérdés! Az imént bizonyítottad h tévednek! Ha szerinted toborzással akar a PP szervert nyerni, hát nyasgem! Legyen úgy! Ettől sokkal jobb kérdés az, hogy KIT ÉRDEKEL???? :D
Én buta és sajnált is vagyok, szóval biztos emiatt nem látom itt a tolongó tömegeket akik könyörögve kértek, hogy "Légyszi! Dobd már be a külső fórumra, hogy a PP mégis mit csinál?"
Nem fog senki időt szánni arra, hogy bizonyítsa neked hogy a 2+2 nem egyenlő 5! Követelőzhetsz, toporzékolhatsz, szidhatsz, hisztizhetsz mint egy kislány akit nem hívtak vissza az első randi után, akkor sem! Ha szerinted annyi én azt mondom helyes! Igazad van! Ami boldoggá tesz!
 
Utoljára szerkesztve:

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
221
Továbbra sem tartom tényszerűen helyesnek az állításod,miszerint mi 120 emberrel játszunk, hisz klánunk fele prémium pont gyűjétse miatt van a klánba, mi pedig lehetőséget adtunk nekik,hogy ezt a mi alkánunk színeiben tegyék,de azt hiszem ezt már elmondtam egyszer. Én remélem,hogy továbbra is lenéznek minket az emberek,mert ha lenéznek, akkor nem foglalkoznak velünk, és ha nem foglalkoznak velünk, akkor meg tudunk erősödni, sajnos 69-en is semmibe néztek minket, mégis úgy gondolom,hogy befolyásoló tényezője voltunk a szervernek, remélni tudom, hogy ez itt sem lesz másként
 

Dolph Ziggler

New Member
A reakció pontszáma
12
Szeretnék belekötni ismét a PP be és kicsi lila játékosba, mert mikor legutóbb a stat fórumon megemlítettem hogy a PP-sek toborzassal szeretnének szervert nyerni, akkor azt mondta én valótlant állítok pedig ez csak az én személyes véleményem volt. A mai nap betoboroztak egy komplett klánt a kontinkon, érdekes… talan csak én nem vagyok tisztába a háború fogalmával Nemtudom…. Valaszolnal kérlek? De ha már toborzol én inkább a nemesis-t toboroznám a helyetekben mert előbb meg lesz a 60% de ez csak egy ötlet

Szia,Szia neharagudj hogy ide írok.. Válaszolok én neked. Mielőtt nagyokat szól ó hatalmas líthöerfész.
Arra az lGs klanra gondolsz, akik 5en beálltak hozzánk? Várjál már, az mi hogy "kontinkon"? Neked van olyan?:eek::oops:

Ez sem történt volna meg, csak ugye írtak nekünk, hogy olyasmi fordult elő ami eddig még soha részedről :D:D MNTt ajánlottatok nekik, segítettek titeket védőkkel (amirol jelentések is jöttek). Majd hírtelen az éjszaka folyamán elfoglaltátok az egyik falujukat szó nélkül. Nem tudom lehet ismered a tagot elvileg nálatok van klánban. Noobestic vagy masesztic vagy valami ilyesmi a neve. Ezek után inkabb aludj mint semmit mondó kommentjeidet irod ide, ami kb annyira jó, hogy kinevessenek. Huzzad a faluidat inkább. Nem szeretünk építkezni.
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Lool :D MNT -t ajánlottam? Védőt kuldtek? Khm külső támogatás nincs a szerveren hogy kuldtek volna nekünk védőt ? Hát ha mutatsz nekem erről bármit bizonyítékot azt megnézem meet meglepodnék cserébe ők tény hogy szerették volna ha hozzájuk megyünk az elején ? :D
Dolph te se valtozol soha :D
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Az éjszaka folyamat 18 óra környéken volt. Mit szeretnél még hazudni ? Kérlek mesélj, tudom hogy egyedül vagyok most a világ ellen itt külsőn, de ezt ha 20 an jöttök ki külsőre se tudjatok bizonyítani meet nem igaz :D sok volt a kábítós dolog?
 
Fent