Világ 72 Csevegő

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Erre a fórumra is ráférne már egy frissítés ahogy látom! A képeket nem lehet feltölteni túl nagy! ..rendszerhibákat ír! Szerverhibákat!
Ki kezeli ezt amúgy?:) A Játékban bug van..
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Sajna nekem olyanom nincsen amit mutattál!:( Gondoltam klánháborúzok kicsit..de akkor be is törlök szerintem!:D
 

Csatolmányok

  • capture-20220303-102701.png
    capture-20220303-102701.png
    585,6 KB · Megtekintések: 28

Deleted User - 1552411

Vendég
Hat itt csak a magic retry segithet. Ki-be log aztan support ticket. Bar lehey megneznek mas bongeszot ia miny az opera. Yikes
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Amúgy ezt az új küldi rendszert ki szavazta meg?:) A központon kívül gondolom senki!
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Erre a fórumra is ráférne már egy frissítés ahogy látom! A képeket nem lehet feltölteni túl nagy! ..rendszerhibákat ír! Szerverhibákat!
Ki kezeli ezt amúgy?:) A Játékban bug van..
Már továbbítva lett rég a hiba, sajnos még mindig várunk a javításra. Játékbeli hibát a supporton jelezd, kérlek.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Ez a küldetés rendszer ezekkel a beállításokkal belekényszerít olyanba amit nem akarsz!

Mert ha már Jani vagyok a hegyről,ki egyedül nyomja egyből,hogy a fenébe küldjek erősítést egy másik faluba?
Szóval ha valaki antiszociális és inkább egyedül szeretné nyomni,ennél a résznél elakad!
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Ez a küldetés rendszer ezekkel a beállításokkal belekényszerít olyanba amit nem akarsz!

Mert ha már Jani vagyok a hegyről,ki egyedül nyomja egyből,hogy a fenébe küldjek erősítést egy másik faluba?
Szóval ha valaki antiszociális és inkább egyedül szeretné nyomni,ennél a résznél elakad!
Legyél még keményebb azáltal, hogy nem foglalkozol a küldetésekkel, anélkül nyersz.
 
Fent