Világ 72 Csevegő

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Adományt gyűjtök az elfoglalt bónusz/barbárfalvak hozzátartozóiank, jöhet hozzám a PP!
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Két hét után betoljátok az eventet?
Azért az elég komoly. Értem én hogy válság van meg háború, de lassan már a ppn kívül semmi nem fog számítani. Lehet már rég így van csak én nem vettem észre. Aztán csodálkozunk ha event végèn 100 faluval lesznek a korlátlan pps fiókok.
ui.: remélem csak a levél ment ki rossz világban.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
már arról szól ez a játék ki költ többet rá.:D
Nem kell csodálkozni ha megdoglok,ennyire pénz orientált játékot kb nem is tudok mondani :D
Meg a FIFA Fut-jánál is jobban zabálja,és pénz nélkül lehetetlen ebben bármit is elérni :D
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Szeretnék belekötni ismét a PP be és kicsi lila játékosba, mert mikor legutóbb a stat fórumon megemlítettem hogy a PP-sek toborzassal szeretnének szervert nyerni, akkor azt mondta én valótlant állítok pedig ez csak az én személyes véleményem volt. A mai nap betoboroztak egy komplett klánt a kontinkon, érdekes… talan csak én nem vagyok tisztába a háború fogalmával Nemtudom…. Valaszolnal kérlek? De ha már toborzol én inkább a nemesis-t toboroznám a helyetekben mert előbb meg lesz a 60% de ez csak egy ötlet
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Szeretnék belekötni ismét a PP be és kicsi lila játékosba, mert mikor legutóbb a stat fórumon megemlítettem hogy a PP-sek toborzassal szeretnének szervert nyerni, akkor azt mondta én valótlant állítok pedig ez csak az én személyes véleményem volt. A mai nap betoboroztak egy komplett klánt a kontinkon, érdekes… talan csak én nem vagyok tisztába a háború fogalmával Nemtudom…. Valaszolnal kérlek? De ha már toborzol én inkább a nemesis-t toboroznám a helyetekben mert előbb meg lesz a 60% de ez csak egy ötlet
7 tagot látok,akik jöttek ellenben erről semmit se. :D Ez ilyen PP ellenes propaganda?:D

Side 1:
Tribes: PP, P.P
Side 2:
Tribes: ŐS, ŐS-2

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1:
18
Oldal 2: 2
Különbség: 16

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
6
Oldal 2: 1
Különbség: 5

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
19,395
Oldal 2: 2,207
Különbség: 17,188

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
10,875
Oldal 2: 1,702
Különbség: 9,173

chart


Csak toborzással a legtöbb farm+gyűjti,Top1 LE ranglista,és az elsők a szerveren akik szervezetten akcióznak :D
Mi lenne,ha még játszanának is?:D
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
már arról szól ez a játék ki költ többet rá.:D
Nem kell csodálkozni ha megdoglok,ennyire pénz orientált játékot kb nem is tudok mondani :D
Meg a FIFA Fut-jánál is jobban zabálja,és pénz nélkül lehetetlen ebben bármit is elérni :D

Miért nem kértek egy pp mentes szervert? Nemzetközire is beraktak egyet, talán itt is van rá lehetőség.;)
 
Utoljára szerkesztve:

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
7 tagot látok,akik jöttek ellenben erről semmit se. :D Ez ilyen PP ellenes propaganda?:D

Side 1:
Tribes: PP, P.P
Side 2:
Tribes: ŐS, ŐS-2

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1:
18
Oldal 2: 2
Különbség: 16

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
6
Oldal 2: 1
Különbség: 5

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
19,395
Oldal 2: 2,207
Különbség: 17,188

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
10,875
Oldal 2: 1,702
Különbség: 9,173

chart


Csak toborzással a legtöbb farm+gyűjti,Top1 LE ranglista,és az elsők a szerveren akik szervezetten akcióznak :D
Mi lenne,ha még játszanának is?:D
Egy ekkora világon nem elég 1 60 fős klán, de kell még egy raadasul az is tele? Hmm 3. is lesz? Lehet jelentkeznék
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Két hét után betoljátok az eventet?
Azért az elég komoly. Értem én hogy válság van meg háború, de lassan már a ppn kívül semmi nem fog számítani. Lehet már rég így van csak én nem vettem észre. Aztán csodálkozunk ha event végèn 100 faluval lesznek a korlátlan pps fiókok.
ui.: remélem csak a levél ment ki rossz világban.

Ráadásul ilyen broken eventet, akinek van PP-je annak most kell mindet elverni.
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Kíváncsi leszek erre az eventre mert rég láttam, talán az egyedüli ami még ér valami a DotIC-on kivül. Viszont ez a 2 hét után event új meta nekem is új. WTF? Tényleg ez az új trend? .net-en 120 a kontimon az arány, rosszabb pillanatokban 200. Amennyiben ez valós és nem csak elrontották akkor megvan az előnye és a hátránya is.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Kíváncsi leszek erre az eventre mert rég láttam, talán az egyedüli ami még ér valami a DotIC-on kivül. Viszont ez a 2 hét után event új meta nekem is új. WTF? Tényleg ez az új trend? .net-en 120 a kontimon az arány, rosszabb pillanatokban 200. Amennyiben ez valós és nem csak elrontották akkor megvan az előnye és a hátránya is.

Hát, eddig minden új szerón a legelső event kimaradt, de most jön az egyik legjobb, nem lehetett kihagyni :D Várom, hogy snyl hirtelen 6 faluról 500 falus lesz 2 hét alatt :D
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Egy olyan szerveren ahol még mindig egy meme klán az első...:(
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Szeretnék belekötni ismét a PP be és kicsi lila játékosba, mert mikor legutóbb a stat fórumon megemlítettem hogy a PP-sek toborzassal szeretnének szervert nyerni, akkor azt mondta én valótlant állítok pedig ez csak az én személyes véleményem volt. A mai nap betoboroztak egy komplett klánt a kontinkon, érdekes… talan csak én nem vagyok tisztába a háború fogalmával Nemtudom…. Valaszolnal kérlek? De ha már toborzol én inkább a nemesis-t toboroznám a helyetekben mert előbb meg lesz a 60% de ez csak egy ötlet

Valaki lefordítaná? Egyelőre annyit értek belőle, hogy "azt mondták nincs igazam, pedig DE!!!!!"
 

purplewonky

Member
A reakció pontszáma
40
Statot mikor feltettem azzal kezdtem magunk részéről megcsináljuk tehát egy belső használatra készült képet osztottam meg azért mert engem ez érdekel nem a dráma meg a vita és azt gondoltam van ezzel más is, azt teszünk rá akit akarunk, ahhoz nem kell stat, meg oszlop diagram hogy az a 4 ember látszódjon hol van. Ha menőzni akarsz vele felrakod te a külsőre készült statodat

Mi így indultunk, 2 klánnal és mivel a szerver elején vagyunk minden klán toboroz még, te nem fogsz tudni meggyőzni miért jó az amit te képviselsz én pedig téged hogy miért jó az amit én innentől kezdve meddő vitát generálsz amibe nem állok bele mert felesleges. Ahogy a korábbi viták amik itt külsőn voltak sem vezettek sohasem egyöntetű eredményre ebben témában

Ha pedig normálisan akarnál erről beszélni, kétlem, hogy ezzel a megközelítéssel bármit elfogsz tudni érni az üres fecsegéseken kívül
 
Utoljára szerkesztve:
Fent