Világ 70 Csevegő

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
403
Sokan nem értik mi ez a játék.

Ez klán”HÁBORÚ”
És ez nem klánokszövetsége vagy játékostiszteletek cimü játék.
Ez csakis a háborúról szól, semmi másrol.
Ez nem a való élet hogy ha valakinek elveszed valamiét akkor feljelent és lecsuknak
A itt igenis elkell venni a falvakat, amik nem a tieid. Az teljesen mind1 hogy azért mert nem hasznos szövetséges, ellenfél, vagy semlegestől. Szerintem
Mindenki másképp fogja fel ezt a játékot

ez csak egy játék, amit itt teszel az itt marad, és azért mert én most letámadtalak titeket nem fog az asszony kidobni, vagy a melóhelyemről kirugni, nem lesz olyan hogy nem tankolhatok a benzinkúton.
“Tisztességesség” egy háborúban mikor volt valaha is ez a lényeg? Anno világháborúk idején megkímélték a nőket gyerekeket, férfiakat a háborúban? Nem hinném.

lehet itt siránkozni, hogy én vagyok (idézlek) a “legbecstelenebb, gerintelenebb” de ez még mindig egy olyan játék, ami arról szól hogy vedd el ami kell, és játsz egy jót.

Szerintem egy háborúban nincs tisztesség, kegyelem.

ugyhogy nyugodtan szidj, mondj el mindennek itt mindenki előtt :) csak hajrá, aki ismer, illetve a barátaim tudják milyen vagyok, mit miért csinálok, nekem ez teljesen elég, nem érdekel 3ik fél mit gondol. ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
elismerted hogy kevertél valakivel,fátylat rá.azt se tudom mire vonatkozott a gyanusításod. pont. és lehet régimódi játékos vagyok,de mindenféle szövibontásnak van normális módja.és hidd el nem ismered a teljes képet ebben a dologban.nem a támadást kifogásolom,nem is a bontást.mindennek megvannak az íratlan szabályai.legalábbis anno megvolt.ebben a kh-ban már nincs becsület,nincs tisztesség.kivagyi emberekkel van tele,akik ezeket hírből se ismerik.a becsületes játék elavulttá vált.

Ez sajnos igaz.
 

MR. Anderson

New Member
A reakció pontszáma
24
Sokan nem értik mi ez a játék.

Ez klán”HÁBORÚ”
És ez nem klánokszövetsége vagy játékostiszteletek cimü játék.
Ez csakis a háborúról szól, semmi másrol.
Ez nem a való élet hogy ha valakinek elveszed valamiét akkor feljelent és lecsuknak
A itt igenis elkell venni a falvakat, amik nem a tieid. Az teljesen mind1 hogy azért mert nem hasznos szövetséges, ellenfél, vagy semlegestől. Szerintem
Mindenki másképp fogja fel ezt a játékot

ez csak egy játék, amit itt teszel az itt marad, és azért mert én most letámadtalak titeket nem fog az asszony kidobni, vagy a melóhelyemről kirugni, nem lesz olyan hogy nem tankolhatok a benzinkúton.
“Tisztességesség” egy háborúban mikor volt valaha is ez a lényeg? Anno világháborúk idején megkímélték a nőket gyerekeket, férfiakat a háborúban? Nem hinném.

lehet itt siránkozni, hogy én vagyok (idézlek) a “legbecstelenebb, gerintelenebb” de ez még mindig egy olyan játék, ami arról szól hogy vedd el ami kell, és játsz egy jót.

Szerintem egy háborúban nincs tisztesség, kegyelem.

ugyhogy nyugodtan szidj, mondj el mindennek itt mindenki előtt :) csak hajrá, aki ismer, illetve a barátaim tudják milyen vagyok, mit miért csinálok, nekem ez teljesen elég, nem érdekel 3ik fél mit gondol. ;)
Itt minden szó arany gyerekek! Anno amikor falvakat mészároltak sportból meg egymást is ölték a címekért akkor ki volt ki hangot emeljen hogy ugyan már hol van a becsület. Senki. Vedd el ami neked vagy az embereidnek jár és ennyi.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Mi történik :D szét esik a kiràlysàg :( ASGARDIA MAGJA lesz a technikai klán neve ? :D vicsőr meg megint soloba fogja lehozni a szervert xD
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Most nincsenek sokan ès nem szorulnak be xD azt hittem ez volt a bajuk xD mikor kiléptek , erre most az asg 2/3-a a magban xD mikor màr kezdtem azt hinni , hogy lehet hinni embereknek , hogy végig harcolni akarnak , akkor mutatják meg igazán milyen gyenge akaraterejük van , tartásról meg ne is beszéljünk xD
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Bingo , triád és a többiek , szégyeljétek magatokat , ilyen múlttal , ekkora csalódást okozni , szégyent hoztok mindenre amik voltatok …. Szép estét, ezt a retek világot màr nem olvasom .
 
Fent