Világ 70 Csevegő

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Figyel ide fiú..... Én nem minősítettelek eddig, szóval te sem tedd! Ha lenne egy parányi tudásod is a játékhoz és nem csak ide okádnád a mondani valód, akkor eleve nem süllyednél le egy "slade" szintjére! Vegyük csak sorba a dolgokat, hogy mitől is van/volt ekkora arcotok....
Az ASG két kontis regelésre kényszerült, amit sosem csinált még. Azért nem mert nincs meg hozzá az elegendő mínőségű játékos állománya. De be kellett vállalni. Nos a k44 az anyaklán területe és a k45 értelemszerűen a sokkal gyengébb ASG2 része lett. Az OS-nek nem volt elég, hogy jó és erős tagsággal előre eltervezetten jött ide, de még fűvel fával is szövetséget kötött egy templomos világon. Így jöhettetek szóba mint időhúzó, hangsúlyozom: minket az ASG-t hátráltató New Generation! Semmi másra nem voltatok jók és nem is kellettetek , csak arra hogy az ASG ne tudja behúzni a két északi kontit ideje-korán! Viszont eltaktikázta magát az OS vezetősége, mert a szövikkel bezárta a tagjait elvéve a játék lehetőséget előlük, akik vagy kiváltak, vagy belefásultak a játékba és kezdtek inaktívak lenni. K45-ön voltak sikerélményeitek, és ezért pár játékost ki kellett oda tennünk, akik gátat szabnak az NG-nek. Ez meg is történt. Voltak adok-kapok, de a lényeg, hogy k44-ről mindenkit eltüntettünk aki nem oda való volt! Természetesen az OS haladt k45-ön és miután az NG k44-en 3 támadás alatt összeroppant, ti bemenekültetek az OS-be. De ez az OS már megtört. Nem ugyan az volt mint az elején. Ostoba módon az jelentette már a klán prioritását hogy az ASG bukjon és utána bukhattok ti is! Mert nehogy már egy ASG megverjen titeket!!! Mekkora szégyen az!!! Ide hoztátok Swak-ot, Tibax-ot, csupa ...... játékost. Ám ébredj fel.... Triádék kiválásával akarom mondani elűzésével, az OS már nem volt partyban az ASG-vel! Két hatalmas frontotok lett, akkor még hátország nélkül! Lehet azt mondani, hogy harcoltok esélytelenül az utolsó emberig, mert lehetne, csak akkor nem kellene ide kijönni pofázni és jampizni! Mert akkor nagy a mellény..... aztán mikor vissza ütnek jön a duma, hogy persze mi esélytelenek vagyunk, meg a túlerő.... hagyjuk már Pistikét álmodni...
Rossz diplomácia, rossz stratégia és rossz bánásmód a húzó emberekkel az OS részéről! Ennyi ez a szerver és nem több! Ti pedig ha nem gőgösködtök annyit, ha nem alázattal harcoltok és játszotok, talán mind ezek ellenére kivívnátok a gratulációnkat is.
Az a baj te ezt el is hiszed mi? Ezen a szerveren kb abba az órában voltatok "partyban" a győzelemért mikor először meg keresetek minket a dipoval.... Se előtte se utána de hát te olyan nagy képű vagy hogy nem látod ami előtted van
 

DeletedUser21167

Vendég
Semmi közöm a világotokhoz, de az ASG miért kaka? Most kivételesen nem érdemlik meg a gyönge jelzőt. Az OS majdnem 3 kontit betoborozott, és leszövizett. Nem tudták egyben tartani, és ennyi.

De miért éljenzitek az AMG-t? Azért mert hátba támadott tieket? Vagy mitől olyan gonosz az ASG? Hogy harcol ellenetek?
Nem értem mitől olyan szűz az AMG, és mitől van ilyen "pusztuljon a gonosz ASG" látásmód.

Vagy az AMG kiválása csak csel volt? Így tisztította le az OS magát, és zabálta fel a kisebb játékosokat? Aztán most megint OS lesz az AMG?
Mert akkor még érteném, hogy miért éljenzitek őket.

De nem, még így sem jön át.. nem értem, most sem, hogy mitől kaka az ASG, és mitől szent az AMG.
A történések után (külső szemmel), az ASG még mindig tisztább, mint az AMG.

Vélemény.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
A kétkontis reg az ASG-től amúgy egy önmagához mérten zseniális, és nem várt move volt, azért le a kalappal azelőtt, aki kitalálta. Anélkül már nem lennének rég a szerón.
 

wimwoe

New Member
A reakció pontszáma
11
Menj be egyik világon az ASGbe, s majd amikor a kiráj csak úgy lebelsőztet, mert úgy tartja a kedve akkor majd megérted. NEM az ASG-t utáljuk mint klánt/playereket, hanem a kirájukat a címeres bolond Dongábort.

Arra nem gondoltál , hogy a belsőlnek oka is van? Példának okáért , köpönyeg forgatás, nem megfelelő aktivitás , a tisztelet hiánya és még sorolhatnám… Nekem is v 70 az első ASG-s világom . Mikor beléptem el lett magyarázva kereken mik az elvárások. Megértettem ezekhez tartottam magam .
Az pedig , hogy néha lebassza az embert és elmondja a véleményét az nem egy nagy ördöngősség , mindenkinek más a személyisége , sőtt szerintem hatásos is mivel egy klasz fsza kis csapatot dobott össze.
Nem nyalizás csupán vélemény.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Dongábor csak egyszerűen béna mindenhez, és ezzel párhuzamosan hatalmas az egója a semmire. A világon rég nincsenek, ha triadék nem vállnak ki, a világon esélytelenebbek, mint az OT, mert DonG. a vezetőjük, és egyszerűen ha az amg megtörte a dw&ot-t akkor az asg egy támadás max kettő lesz azután is, ezen kívül semmi baj nincs az asgvel, csakhogy a fővezére amilyen buta, olyan nagy arányban képzeli, hogy a legeslegjobb, és mindezt hazugsággal éri el, a sok lenyúlt pénzt("milliós üzletek") és a sok átverést pedig meg se említem.
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
599
Arra nem gondoltál , hogy a belsőlnek oka is van? Példának okáért , köpönyeg forgatás, nem megfelelő aktivitás , a tisztelet hiánya és még sorolhatnám… Nekem is v 70 az első ASG-s világom . Mikor beléptem el lett magyarázva kereken mik az elvárások. Megértettem ezekhez tartottam magam .
Az pedig , hogy néha lebassza az embert és elmondja a véleményét az nem egy nagy ördöngősség , mindenkinek más a személyisége , sőtt szerintem hatásos is mivel egy klasz fsza kis csapatot dobott össze.
Nem nyalizás csupán vélemény.
Látszik hogy nem ismered a kirájod, és megeszed a nagy szónoklatait. Nem koptatom a számat, rengeteg kép és hang/videó anyag terjeng amiből tájékozódhatsz kivel is játszol...
 
Fent