Világ 70 Csevegő

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
Most nem értem, az a baj, hogy jelezte, hogy mostmár nem szövi, nem hátbatámadt? XD
mégcsak nem is ez.szövibontások előfordulnak.de az nem úgy működik hogy erről hajnali egykor írok egy levelet amivel egyidőben el is indulok.még ahhoz is gyáva volt hogy ezt napközben tegye.arról nem is beszélve hogy nagyon jól tudja hol vannak a védőink.merthogy ő kérte el őket.aztán éjjel ír,és elindul....inkább nem is minősítem.ahogy hofi mondta anno,az ilyen tipo félékhez képest a meztelencsiga egy gerincoszlop.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
na ez már szinten aluli,ebbe már nem megyek bele.

Jól megbüntettél :D Utánanéztem, tényleg kevertelek a másik sipivel, azért elnézést, Te nem hazudtál, szimplán csak rádírtak, és nem tetszik, mert mellé támadtak, de szövi volt, de már nem szövi, és támad a ganéja és még a védők helyét is ismerte. Üssétek be ha ekkora gané, és meg van oldva :)
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
Jól megbüntettél :D Utánanéztem, tényleg kevertelek a másik sipivel, azért elnézést, Te nem hazudtál, szimplán csak rádírtak, és nem tetszik, mert mellé támadtak, de szövi volt, de már nem szövi, és támad a ganéja és még a védők helyét is ismerte. Üssétek be ha ekkora gané, és meg van oldva :)
elismerted hogy kevertél valakivel,fátylat rá.azt se tudom mire vonatkozott a gyanusításod. pont. és lehet régimódi játékos vagyok,de mindenféle szövibontásnak van normális módja.és hidd el nem ismered a teljes képet ebben a dologban.nem a támadást kifogásolom,nem is a bontást.mindennek megvannak az íratlan szabályai.legalábbis anno megvolt.ebben a kh-ban már nincs becsület,nincs tisztesség.kivagyi emberekkel van tele,akik ezeket hírből se ismerik.a becsületes játék elavulttá vált.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
ja eltévesztettem a topikot
deniel jackson áttennéd a zenékhez????????????????????????
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
406
elismerted hogy kevertél valakivel,fátylat rá.azt se tudom mire vonatkozott a gyanusításod. pont. és lehet régimódi játékos vagyok,de mindenféle szövibontásnak van normális módja.és hidd el nem ismered a teljes képet ebben a dologban.nem a támadást kifogásolom,nem is a bontást.mindennek megvannak az íratlan szabályai.legalábbis anno megvolt.ebben a kh-ban már nincs becsület,nincs tisztesség.kivagyi emberekkel van tele,akik ezeket hírből se ismerik.a becsületes játék elavulttá vált.

Azért azt szögezzük le ha már feljársz ocsmarolni, mint irtad is privátban miután letiltottál, hogy mindenhol lejáratsz.
Szövetség volt ugyan, de teljesen haszontalan volt a diplomácia köztünk és köztetek, azon kívül hogy valamennyit segítettetek a védekezésben, és a világ eleje óta összesen egyszer jöttetek velünk támadásba.
Van 1-2 tagotok, aki normális őket sajnálom, hogy ott vannak, többet érnek mint “csak vagyunk klán”…
Volt, hogy segítettetek tény, de többnyire magatokat védtétek amikor még front se voltatok :D

részemről ennyi, nem érdekel miket írsz, mikkel póbálsz (idézlek) “elhordani kűlsőn”.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
406
elismerted hogy kevertél valakivel,fátylat rá.azt se tudom mire vonatkozott a gyanusításod. pont. és lehet régimódi játékos vagyok,de mindenféle szövibontásnak van normális módja.és hidd el nem ismered a teljes képet ebben a dologban.nem a támadást kifogásolom,nem is a bontást.mindennek megvannak az íratlan szabályai.legalábbis anno megvolt.ebben a kh-ban már nincs becsület,nincs tisztesség.kivagyi emberekkel van tele,akik ezeket hírből se ismerik.a becsületes játék elavulttá vált.

Ja és akkor már azt is írd ide ki, hogy a te klánod tartott az ASG be kémet, hamár feketítünk másokat. :D
“Becsületes játék”
 
Fent