Világ 70 Csevegő

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.733
EH8ukIp.png
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hmm. Látom az Asg nagyon megy az elején, kíváncsi vagyok meddig tart a lendület. Hajrá mindenki.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Már 69en is kevesebb barbár/bónusz volt,gondolom hogy jobban menjen a tőzsde,de az így is halott v70en szóval ne szopassák már a népet aki farmolna az se tud így :D
 

ELITE0100

Member
A reakció pontszáma
44
Sziasztok, egy kérdésem lenne, ami előtt leszögezném, hogy nem vagyok jártas a témában, és nem is az adott személyek ellen szól, csak tényleg érdekel. Nem is szeretnék nagyon konkértumokat írni, aki tudja miről beszélek az tudja aki nem nem. A kérdésem az, hogy az olyasfajta "triálosodás" amit jelenleg ennek a világnak a top1-étől látunk, hogy 3 külön fiókkal regelnek és 2 hét múlva befoglal 2 5k+os falut vesztett egység nélkül az legális? vagy miben különbözik ez egy multiacctól? Mert nyilván más az amikor egy világ későbbi szakaszában klánon belül be duál/triálosodnak emberek, hiszen nyilván jöhet olyan helyzet bármikor ami miatt már valakinek nem jut annyi idő a játékra, vagy csak szimplán már megterhelő egyedül vinni egy nagyobb fiókot, de az mégis csak olyankor klánon belül történik és ezért lényegében a klánnak nem származik előnye ebből.
 
Utoljára szerkesztve:

Rinnen

Member
A reakció pontszáma
78
Sziasztok, egy kérdésem lenne, ami előtt leszögezném, hogy nem vagyok jártas a témában, és nem is az adott személyek ellen szól, csak tényleg érdekel. Nem is szeretnék nagyon konkértumokat írni, aki tudja miről beszélek az tudja aki nem nem. A kérdésem az, hogy az olyasfajta "triálosodás" amit jelenleg ennek a világnak a top1-étől látunk, hogy 3 külön fiókkal regelnek és 2 hét múlva befoglal 2 5k+os falut vesztett egység nélkül az legális? vagy miben különbözik ez egy multiacctól?

Teljesen legális. Support azt a választ adta erre, hogy nem számít szabályszegésnek, mindenki azt kezd a falvával amit szeretne, amíg konkrétan nem hangzik el a játékon belül, hogy én azért jöttem, hogy neked falut húzzak, hogy előnyt szerezz.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Sziasztok, egy kérdésem lenne, ami előtt leszögezném, hogy nem vagyok jártas a témában, és nem is az adott személyek ellen szól, csak tényleg érdekel. Nem is szeretnék nagyon konkértumokat írni, aki tudja miről beszélek az tudja aki nem nem. A kérdésem az, hogy az olyasfajta "triálosodás" amit jelenleg ennek a világnak a top1-étől látunk, hogy 3 külön fiókkal regelnek és 2 hét múlva befoglal 2 5k+os falut vesztett egység nélkül az legális? vagy miben különbözik ez egy multiacctól? Mert nyilván más az amikor egy világ későbbi szakaszában klánon belül be duál/triálosodnak emberek, hiszen nyilván jöhet olyan helyzet bármikor ami miatt már valakinek nem jut annyi idő a játékra, vagy csak szimplán már megterhelő egyedül vinni egy nagyobb fiókot, de az mégis csak olyankor klánon belül történik és ezért lényegében a klánnak nem származik előnye ebből.

Push accnak számít, ha úgy mennek triálnak hogy az elejétől egy fiokba lépnek akkor nem, ha falut húznak egymásnak azért ban jár, ha utána belepnek a fiókba, legalábbis én úgy emlékszem ilyesmi lett mondva amikor az új szabályozást bevezették
 

*BeerSeeWalk*

New Member
A reakció pontszáma
1
Sziasztok, egy kérdésem lenne, ami előtt leszögezném, hogy nem vagyok jártas a témában, és nem is az adott személyek ellen szól, csak tényleg érdekel. Nem is szeretnék nagyon konkértumokat írni, aki tudja miről beszélek az tudja aki nem nem. A kérdésem az, hogy az olyasfajta "triálosodás" amit jelenleg ennek a világnak a top1-étől látunk, hogy 3 külön fiókkal regelnek és 2 hét múlva befoglal 2 5k+os falut vesztett egység nélkül az legális? vagy miben különbözik ez egy multiacctól? Mert nyilván más az amikor egy világ későbbi szakaszában klánon belül be duál/triálosodnak emberek, hiszen nyilván jöhet olyan helyzet bármikor ami miatt már valakinek nem jut annyi idő a játékra, vagy csak szimplán már megterhelő egyedül vinni egy nagyobb fiókot, de az mégis csak olyankor klánon belül történik és ezért lényegében a klánnak nem származik előnye ebből.
Helló :)
Nem csinálnék olyat hogy ki zárjanak :)
Utolsó szerverem nem fogom ezzel el baszni.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Az az igazság hogy ez olyan jogtalan előny szerzés ami már nem csak ezen a szerveren tűnt fel.A magyar khban már mindenki haverja mindenkinek(kivétel akiket mindenki utál ),sokszor már szerverek előtt le van zsirozva hogy én húzom neked kövi szerón te nekem.Ezzel nem igazán lehet mit kezdeni,van aki a saját anyját is eladná egy plecsniért,vagy 200frankot is fizetne érte
Alkalmazkodni kell hozzá,ennyit lehet vele kezdeni :D
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Sziasztok, egy kérdésem lenne, ami előtt leszögezném, hogy nem vagyok jártas a témában, és nem is az adott személyek ellen szól, csak tényleg érdekel. Nem is szeretnék nagyon konkértumokat írni, aki tudja miről beszélek az tudja aki nem nem. A kérdésem az, hogy az olyasfajta "triálosodás" amit jelenleg ennek a világnak a top1-étől látunk, hogy 3 külön fiókkal regelnek és 2 hét múlva befoglal 2 5k+os falut vesztett egység nélkül az legális? vagy miben különbözik ez egy multiacctól? Mert nyilván más az amikor egy világ későbbi szakaszában klánon belül be duál/triálosodnak emberek, hiszen nyilván jöhet olyan helyzet bármikor ami miatt már valakinek nem jut annyi idő a játékra, vagy csak szimplán már megterhelő egyedül vinni egy nagyobb fiókot, de az mégis csak olyankor klánon belül történik és ezért lényegében a klánnak nem származik előnye ebből.

én párszor leveleztem a supporttal ebben a témában, van 1-2 legendás trió akik MINDEN világukon ezt csinálták. valami olyasmi volt a válasz, hogy ezt sajnos nem lehet bizonyítani. mert hogy nem tudhatjuk, miért mentek be triálba. lehet hogy az összes világot komolyan kezdik el, és PONT mindig 1-2 hét után bejön valami, ami miatt nincs idejük.

voltak ígéretek, hogy valamit kitalálnak erre, de azóta évek teltek el, szóval én nem számítanék változásra.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
én párszor leveleztem a supporttal ebben a témában, van 1-2 legendás trió akik MINDEN világukon ezt csinálták. valami olyasmi volt a válasz, hogy ezt sajnos nem lehet bizonyítani. mert hogy nem tudhatjuk, miért mentek be triálba. lehet hogy az összes világot komolyan kezdik el, és PONT mindig 1-2 hét után bejön valami, ami miatt nincs idejük.

voltak ígéretek, hogy valamit kitalálnak erre, de azóta évek teltek el, szóval én nem számítanék változásra.

Igen ez volt V66 ig aztán kivezették a duál - triál rendszert, és elvileg onnantól ebben a formában a triál push accnak számít, ha előtte falut húz, majd belép, de majd átolvasom újra az anno írtakat, lehet én emlékszem rosszra
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
én párszor leveleztem a supporttal ebben a témában, van 1-2 legendás trió akik MINDEN világukon ezt csinálták. valami olyasmi volt a válasz, hogy ezt sajnos nem lehet bizonyítani. mert hogy nem tudhatjuk, miért mentek be triálba. lehet hogy az összes világot komolyan kezdik el, és PONT mindig 1-2 hét után bejön valami, ami miatt nincs idejük.

voltak ígéretek, hogy valamit kitalálnak erre, de azóta évek teltek el, szóval én nem számítanék változásra.

Végre írtál, likeolhatlak.
 
Fent