Világ 70 Csevegő

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Dióhéjban a szabályok amik alapján egyértelművé válnak ezek a dolgok:
- Minden játékos egy fiókkal vehet részt egy szerveren.
- Pushing csak akkor szabálytalan ha egy emberhez köthetőek a fiókok, ergo multi, vagy folyamatos fiókhelyettesítés alatt áll, ergo ha egy játékos van mögötte akkor nem szabálytalan . Mi azt nem tilthatjuk meg hogy egy élő játékos be menjen és egy klánt vagy egy játékost segítsen, amíg azt szabályos keretek közt teszi.

-Ha a triál (már ha létezne még a fogalom) tagjai külön falukkal kezdenek, a falu átadás után, bizony meg kell várniuk míg a fiókjuk törlődik a szerverről, amennyiben nem úgy multiba keverednek.

Ezt én nem tartom behozhatatlan előnynek, ugyanis mindenki előtt nyitva az út, hogy megkérje a barátait, hogy játszanak egy kicsit a szerveren.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Dióhéjban a szabályok amik alapján egyértelművé válnak ezek a dolgok:
- Minden játékos egy fiókkal vehet részt egy szerveren.
- Pushing csak akkor szabálytalan ha egy emberhez köthetőek a fiókok, ergo multi, vagy folyamatos fiókhelyettesítés alatt áll, ergo ha egy játékos van mögötte akkor nem szabálytalan . Mi azt nem tilthatjuk meg hogy egy élő játékos be menjen és egy klánt vagy egy játékost segítsen, amíg azt szabályos keretek közt teszi.

-Ha a triál (már ha létezne még a fogalom) tagjai külön falukkal kezdenek, a falu átadás után, bizony meg kell várniuk míg a fiókjuk törlődik a szerverről, amennyiben nem úgy multiba keverednek.

Ezt én nem tartom behozhatatlan előnynek, ugyanis mindenki előtt nyitva az út, hogy megkérje a barátait, hogy játszanak egy kicsit a szerveren.
De nekem nincsenek barátaim :(
Bár a pénz mindig megoldás :D
 

ELITE0100

Member
A reakció pontszáma
44
Köszi a válaszokat, így már úgy ahogy tiszta. Egyet nem értek vele, de az nem hiszem, hogy sok mindenkit érdekel vagy változtatna bármin, úgyhogy nem fejtem ki :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Szólok spanoknak,gyertek be húzzatok nekem 20 falut ,legalább 6k-ig,utána veszteség nékül befoglalom,innentől sima liba:cool:
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Szólok spanoknak,gyertek be húzzatok nekem 20 falut ,legalább 6k-ig,utána veszteség nékül befoglalom,innentől sima liba:cool:
Nemtom velem 2 hetente talalkoznak a barataim,nem hogy khban falut huzzanak,lehet rosz embereket valasztottam baratnak xd
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Hát ez amúgy nemzetkpzin is be vett szokás hogy egymásnak húznak falut. Sőt falukat inkabb mind sem falut :)
Nekem a barbik a barátaim. Nagyon sokan hozzák nekem a falukat csak kicsit lassan, és nem veszik sokszor jó néven a szomszédok a sok címkét :(
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Akik szeretnének jönni a kh magyar discord szerverére, ezen a linken megtehetik.

Minek? Még a régi Skype szobát is szó nélkül hagytad ott! (köszönés és indok nélkül)
Ahogy a support ellen szerveződőket is egy pillanat alatt!
Most a Discord a nyerő?
Hiteltelen így nekem az egész! / bocsi én kihagyom!
 
Fent