Világ 70 Csevegő

major19986

New Member
A reakció pontszáma
2
Ki gondolta volna, hogy a nagy -OS- még pár kis klánnal szenben is képes az aljasságra? :D Vicc esküszöm.
 

major19986

New Member
A reakció pontszáma
2
Egy kis klánokból álló szövetség egyik vezetőjével lepaktálnak és bemennek a fiókba körülnézni.
 

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
719
Sziasztok,

Terelve az ASG-s temat illetve mas szemelyeskedest.

Manapsag mar nem jatszok annyira aktivan mint regen, de ahogy tudom..meg soha nem volt hasonlo kaliberu dolog itt a magyar kh-ban.

Jonnek az unnepek stb stb..gondoltam lehetne egy glob meretu kh talalkozot alkotni. Termeszetesen maga az egesz Budapesten lenne, johetne barki aki ebbe a kozossegbe tartozik. Hiszen maga a virtualis vilag nem befolyasolja az ember szemelyiseget a valo eletben. Biztos vagyok benne,hogy hatalmas dumakat lehetne lenyomni akar "ellensegek" vagy klantarsak mellett.

Maga a helyszint ill etel/pia koltsegeit bevallalom, lehetoseg szerint a szallas is adott volna. (Termeszetesen nem 100-200 ember mellett)

Mar adott 18 ember, akit esetleg erdekelne annak az uzenetet varom itt privatba.

Ez teljesen komoly aki esetleg szorakozni szeretne az kerem ne reagaljon erre semmit sem. Regota jatszunk ezzel a fossal, szerintem szuper otlet.

Ferfiak kedveert es ha esetleg lenne ra igeny akkor adott volna egy tesztvezetes is (x6,suba,evo,supra,gtr tarsasagaban)


Időpont: 12.10- ????
Helyszín: Buda

WW3 loading...
 
Fent