Világ 65 Csevegő

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Miert? Szerintem megeri egy par pontos bonuszt elfoglalni! Milyen joszivu a kiralyi brigad!! Az elo jatekosokat hagyjak ervenyesulni!
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Ha van rá kapacitása akkor miert ne csinalja
mindenki azt csinal amit akar
Bar azert az elég komoly hogy pár napja
már foglalni is tudd valaki
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
Tényleg rosszindulatú egy bagázs vagytok.... egyedül DJ-nek volt annyi esze, hogy tudja miről is szólt ez a dolog! :D Ezzel is bizonyítja némely emberke ostobaságát! ;) De ha már itt tartunk... miért is baj, hogy bónuszt foglalt?? Tán akármelyikőtök tudott volna élő falut vinni kezdő alatt? :D Vagy esetleg meg kell várnia míg letelik a kezdő és vigyen egy 700 pontos élőt, csak a ti kedvetekért? Akkor is bele kötöttetek volna! Mellesleg attól a 700 pontostól igen is sokkal jobb a 70 pontos tanyás! De hát nektek az a lényeg, hogy "mostjólmegmondomnekik" és nem bánjátok ha az egy ökörség is! :D Ezek vagytok ti....
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Tényleg rosszindulatú egy bagázs vagytok.... egyedül DJ-nek volt annyi esze, hogy tudja miről is szólt ez a dolog! :D Ezzel is bizonyítja némely emberke ostobaságát! ;) De ha már itt tartunk... miért is baj, hogy bónuszt foglalt?? Tán akármelyikőtök tudott volna élő falut vinni kezdő alatt? :D Vagy esetleg meg kell várnia míg letelik a kezdő és vigyen egy 700 pontos élőt, csak a ti kedvetekért? Akkor is bele kötöttetek volna! Mellesleg attól a 700 pontostól igen is sokkal jobb a 70 pontos tanyás! De hát nektek az a lényeg, hogy "mostjólmegmondomnekik" és nem bánjátok ha az egy ökörség is! :D Ezek vagytok ti....
1611077758796.png
Lenyeg, hogy sokat tanultatok 63-bol is es szepen regisztraltatok a kontitokra.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Tényleg rosszindulatú egy bagázs vagytok.... egyedül DJ-nek volt annyi esze, hogy tudja miről is szólt ez a dolog! :D Ezzel is bizonyítja némely emberke ostobaságát! ;) De ha már itt tartunk... miért is baj, hogy bónuszt foglalt?? Tán akármelyikőtök tudott volna élő falut vinni kezdő alatt? :D Vagy esetleg meg kell várnia míg letelik a kezdő és vigyen egy 700 pontos élőt, csak a ti kedvetekért? Akkor is bele kötöttetek volna! Mellesleg attól a 700 pontostól igen is sokkal jobb a 70 pontos tanyás! De hát nektek az a lényeg, hogy "mostjólmegmondomnekik" és nem bánjátok ha az egy ökörség is! :D Ezek vagytok ti....

Ne szálljál el, attól még a módszer, amikor csak barbit szoktatok egymás hegyén hátán vinni, az ugyanúgy hülyeség. Vagy ugyanúgy adj igazat, vagy inkább hagyj :D Annyit mondtam, hogy egy jó bónuszt jobb volt vinni, mint egy szar player falut. Attól függetlenül a 2k pontos faluban az aksival akarjátok fenntartani a barbikat 1200-as faluátlaggal, az ugyanúgy öngyilkosság. Romeo-nak is meg nektek is megmutatja majd a kövi move, hogy tanultatok-e valamit.
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
Ne szálljál el, attól még a módszer, amikor csak barbit szoktatok egymás hegyén hátán vinni, az ugyanúgy hülyeség. Vagy ugyanúgy adj igazat, vagy inkább hagyj :D Annyit mondtam, hogy egy jó bónuszt jobb volt vinni, mint egy szar player falut. Attól függetlenül a 2k pontos faluban az aksival akarjátok fenntartani a barbikat 1200-as faluátlaggal, az ugyanúgy öngyilkosság. Romeo-nak is meg nektek is megmutatja majd a kövi move, hogy tanultatok-e valamit.


Csak annyit írtam, hogy "annyi esze" nem azt hogy okos! Szóval mielőtt azt hinnéd hogy.... ereszkedj le a földre és úgy formálj véleményt.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Csak annyit írtam, hogy "annyi esze" nem azt hogy okos! Szóval mielőtt azt hinnéd hogy.... ereszkedj le a földre és úgy formálj véleményt.

Ez rólad/rolatok is elmondható ,mert sereget húzni és normális falut foglalni , ész kellet volna :eek:

A lényegen nem változtat , hogy Romeo megnutata , ő a helyi nagylegény,mint ahogyan mindig ezt teszi valaki ,aztán az idő elteltével folyamatosan esik visza a ranglistán mert az elején ész nélkül el nyomta a PP :D
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Ez rólad/rolatok is elmondható ,mert sereget húzni és normális falut foglalni , ész kellet volna :eek:

A lényegen nem változtat , hogy Romeo megnutata , ő a helyi nagylegény,mint ahogyan mindig ezt teszi valaki ,aztán az idő elteltével folyamatosan esik visza a ranglistán mert az elején ész nélkül el nyomta a PP :D
Figyelj en leszarom a ranglistat Inas :) Nekem az elso falu kelett igazabol azt is leszarom nem magam miatt huztam be :) 2 Meg aki engem ismer az tujda h nem szabad engem alabecsulni :)) semmilyen teren
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Nem becsülök le senkit , látszik hogy nem vagytok képesek csak paraszt üzemmódban itt lenni és ez épp elég nekem :p
Figyelj amilyen a mozsdo olyan a torolkozo ,en hozzad se szoltam mit kell bele allni a masikba ? Tetszik Bracsa stilusa probalod utanozni ?? Sok utanozo majom van XD
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Vegulis nem hazudott nem? Te magad is nemreg irtad,hogy nem a top1 a cel a vegeig..ugyis vissza fogsz esni.
A tobbit pedig szerintem irhatod Gabor szamlajara. Mar megszokhattatok volna szerintem,hogy aki Gaborral van az legtobbszor ellenseg es vita targyava fog valni. Ez a magyar kh..de legtobben marcsak poenbol fikazznak titeket..nemkell komolyan venni:)

Szep estet.

*este kuldom a cimeredet.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent