Világ 65 Csevegő

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.117
Élő példa miért nem használják az újak vagy a legtöbb játékos a külsőt.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Úgy látszik hogy a vadi vs romeó összecsapásból az 1.kört vadi nyerte! Reklám után folytatás következik remélhetőleg!
 

ELITE0100

Member
A reakció pontszáma
44
Hihetetlen milyen vitákat kitud váltani egy játék, ezt sose értettem, viszont legalább a moderátor ne pártoljon az egyik oldalra, vagy töröljön mindent vagy semmit, szerintem itt nem csak 1 hozzászólás szegte meg a szabályzatot.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Hihetetlen milyen vitákat kitud váltani egy játék, ezt sose értettem, viszont legalább a moderátor ne pártoljon az egyik oldalra, vagy töröljön mindent vagy semmit, szerintem itt nem csak 1 hozzászólás szegte meg a szabályzatot.

Ne tedd tönkre a műsőrt!
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Hihetetlen milyen vitákat kitud váltani egy játék, ezt sose értettem, viszont legalább a moderátor ne pártoljon az egyik oldalra, vagy töröljön mindent vagy semmit, szerintem itt nem csak 1 hozzászólás szegte meg a szabályzatot.

Írtam, hogy átestek néhányan a ló túloldalára.
Másrészt a vita generálása alapból szabálytalan. Nem vagyok egyoldalú, nem büntettem még senkit.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
@Romeo
hmmm igyekezek nem tamado lenni a hangommal hanem hogy ertsed mi a baj de mondok szemellyes dolgot is errol hogy akkor jobban erezed talan. Remelem.
van X vilag. ezen az X vilagon X csapat tagjai rad koltenek X PP-ket hogy falazzal vagy amit eppen kell. ha meg igered hogy vissza adod de nem csinalod meg akkor az baj es ha ki irod hogy "nekunk nem kell par vilagot ppzni" az meg talan a leg nagyobb baj.
en is kertem kolcson amit a le jarat miatt most sikerult vissza adni janku11 nek de meg igertem es vissza is ment. Van olyan a mikor valaki meg szorul es segitseget ker. El fogadhato ez nem is baj.

HA meg tudod adni akkor adjad ha meg nem tudod akkor ugy irjad nekik hogy sorry emberek de nem fogom tudni vissza adni. Innen Tollem is sok ember kert mar ppt volt aki sose fogja vissza adni mert le irta hogy nem fog menni. El fogadom ha ugy van de ha peldaul egy masik vilagon villog hogy uuuu mekkora arc ennyit koltott ra akkor lehet en is ideges lennek. Te is tartozol nekem is a VIP be is sok embereknek. En nem akarom be szedni a ppt tolled nem is erdekel a pp nagyon csak hogy ertsed mar meg vegre hogy mi a gond. Le irtam neked.
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Írtam, hogy átestek néhányan a ló túloldalára.
Másrészt a vita generálása alapból szabálytalan. Nem vagyok egyoldalú, nem büntettem még senkit.
Ugy bannoljal hogy ha megint bannolsz neked fogok irogatni mint multkor is aztan hallgathatod te a bajaimat :D
Rosszabb leszek mint Milena egy gazosabb heten(ne vedd magadra) szoval jol gondold at :D
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
@Romeo
hmmm igyekezek nem tamado lenni a hangommal hanem hogy ertsed mi a baj de mondok szemellyes dolgot is errol hogy akkor jobban erezed talan. Remelem.
van X vilag. ezen az X vilagon X csapat tagjai rad koltenek X PP-ket hogy falazzal vagy amit eppen kell. ha meg igered hogy vissza adod de nem csinalod meg akkor az baj es ha ki irod hogy "nekunk nem kell par vilagot ppzni" az meg talan a leg nagyobb baj.
en is kertem kolcson amit a le jarat miatt most sikerult vissza adni janku11 nek de meg igertem es vissza is ment. Van olyan a mikor valaki meg szorul es segitseget ker. El fogadhato ez nem is baj.

HA meg tudod adni akkor adjad ha meg nem tudod akkor ugy irjad nekik hogy sorry emberek de nem fogom tudni vissza adni. Innen Tollem is sok ember kert mar ppt volt aki sose fogja vissza adni mert le irta hogy nem fog menni. El fogadom ha ugy van de ha peldaul egy masik vilagon villog hogy uuuu mekkora arc ennyit koltott ra akkor lehet en is ideges lennek. Te is tartozol nekem is a VIP be is sok embereknek. En nem akarom be szedni a ppt tolled nem is erdekel a pp nagyon csak hogy ertsed mar meg vegre hogy mi a gond. Le irtam neked.
 

Csatolmányok

  • asd.jpg
    asd.jpg
    172,9 KB · Megtekintések: 76

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Mit képzeltek ti magatokról, hogy igy beszéltek az utolsó magyar királyról?????
Ennek kovetkezményei lesznek, duplám fogja behajtani az adót!!
Nem lennék meglepődve, ha mindenkinél landolna holnap a királyi behajtó csapat! Ők képesek arra, hogy beuljenek a kocsiba es elmenjenek erted!! Nem csak a jatekban kemenyekyen visszavennek a helyetekben!!!
 
Fent