Világ 65 Csevegő

ELITE0100

Member
A reakció pontszáma
44
Azok akik leszoljak ot jo reszt a jatek menet valamelyik reszebe mar voltak elsok.
Szep kapufa volt de leg kozelebb nezzel twstatot mi elott irsz.:)

:DDDD Te meg legközelebb értelmezd azt amit írok egy szót nem írtam arról, hogy ki, hogy teljesített más világokon, csak is kizárólag erről a világról beszéltem, mert legjobb tudomásom szerint ebbe a topic-ba, V65-ről van szó, de javíts ki ha tévedek :rolleyes:
 

Deleted User - 1540239

Vendég
12k pp? sokkal nagyobb faludnak és seregednek kéne lennie ha okosabban költöd
Így van. Sztem ott szaladt meg ez a történet, hogy már a 32db! Nyersit kiveszi 1 pontért :D:D
De még ugy is 7-8k eleg lett volna ehhez a faluhoz :D
Es meg kieteszi büszken elköltött pp....
 

ELITE0100

Member
A reakció pontszáma
44
Azok akik leszoljak ot jo reszt a jatek menet valamelyik reszebe mar voltak elsok.
Szep kapufa volt de leg kozelebb nezzel twstatot mi elott irsz.:)

Sőt ha elolvasnád azt amit írtam, még nevet se említettem, hiszen nem az volt a lényeg, hogy ki a top1 és ki, hogy ver el kit, hanem a reakciók a jelenlegi top1-re, de azért szép próbálkozás volt......
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
ellent mondasokat latok
eggyiktek arrol beszel hogy "mindenkit az zavar hogy top1", te meg arrol hogy nem az zavar senkit se erdekel a top1 helyezese hanem a pp mennyiseg. Na akkor jol figyeljel:
1/2,1/3 ennyi pp bol meg lehet ugyan igy csinalni es akkor meg se emlitem 404 commentjet.
sajat pelda: a 64 is kb ugyan ez a beallitas igy pontosan tudom mirol beszelek :D (hiaba masik vilag)
de azert jo iras volt csak nem tulsagosan eros allitasokkal
bat gondolom mivel 404 commentje se erre a vilagra ervenyes (baaaar) igy nem fogod figyelembe venni allitas tol fuggetlen :D
 

ELITE0100

Member
A reakció pontszáma
44
Félreértesz..., először is egy szó sem volt arról, hogy ne tudná ezt bárki megcsinálni ennyi pp-vel, NAGYON IS MEGLEHET, a lényeg az, hogy ezen a világon jelenleg mégse teszi senki, és igazából a "nagy" játékosok szidják azért, mert ő most a top1 és ez a zavaró, hogyha egyszerűen láthatóan zavarja őket akkor miért nem költik bele a pp-t és nyomják le, semmi bajom nem lenne, ha nem zavarná, senkit, téged 64-en szétoltottak azért, mert te voltál a top1? Nem, pedig te se kevés pp-t költöttél bele..
 

ELITE0100

Member
A reakció pontszáma
44
És emiatt emeltem ki a magyar community-t, mert ettől az egymás zsebébe turkálástól, meg, az "én jobb vagyok", "honnan van a pp" és ehhez hasonlóktól, rosszul vagyok, miért nem lehet egy világon csak játszani, és les*arni azt, hogy kinek, hogy van ennyi pontja meg ennyi nem tudom én mije..... Remélem így érthető.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
kevesebbet mint gondolod. nem a pp tol lessz valaki ott ahol van az at meneti megoldas.
nem szettek darabokra es tudod miert? mert nem jottem ki se ide se belso forumunkra se es se sehova se hogy most majd fuuu jol megmondom hogy en vagyok a valaki mert ...kit erdekel? ezert nem szettek szet nem azert meg nagyon koz kedvelt lennek. persze lehet zavart valakit deeee amig nem szol nem ha baja van en nem foglalkozok vele. ha valaki el fogadja hogy hol helyezkedik el a jatek tarsadalom szinten akkor nem nehez a ego t le dobni es a kozos erdekek miatt be rrendeli magat a celoknak. a kerdes ez nallatok meg lessz?
 

ELITE0100

Member
A reakció pontszáma
44
Tudod, én csak szívből harcolok,
Nem fog rajtam hazug kardotok
Tudom én, hogy vagytok ellenem
Ellenfél van, de nincs ellenfelem
Mindig csak a végem várjátok,
Kotródjatok rossz arcok
Vannak, még kik győzni akarnak
A negatívumot tartsd meg magadnak!

Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy tényleg jól megmondta, hogy ő a király, ennél szerintem írt már egoistább kommentet top1, na, de mindegy részemről én végeztem ezzel a témával, a lényeg, hogy váltsatok témát és ne mindig egymás ócsárolása legyen a téma.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy tényleg jól megmondta, hogy ő a király, ennél szerintem írt már egoistább kommentet top1, na, de mindegy részemről én végeztem ezzel a témával, a lényeg, hogy váltsatok témát és ne mindig egymás ócsárolása legyen a téma.
Olyan tagot védsz aki eladta a lelkét a nyerni akarásért ... neki nincs becsülete mar a kh - ban
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ez egyszerűen elképesztő, hogy itt mindenki mennyire okos és mennyivel jobb lenne ha lenne 12k pp-je, tipikus magyar community, akik elmondják, hogy én lehetnék az első csak hát.......(mint a 80 éves öreg részegen a kocsmában aki válogatott lehetett volna, csak hát jött az a bizonyos sérülés), legközelebb ha ennyire zavar mindenkit, hogy ki a top1, inkább próbáljátok meg lenyomni ahelyett, hogy elkezdtek szitkozódni jobbra-balra, mert ez nagyon idegesítő.

Egy szóval sem mondtam hogy én lennék az első ha lenne 12k ppm vagy valami. Csupán annyit mondtam hogy 12k elköltött ppvel sokkal jobban kéne állnia ha okosan költené.
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
Olyan tagot védsz aki eladta a lelkét a nyerni akarásért ... neki nincs becsülete mar a kh - ban
Nem mondom, hogy nincs igazad! De... a kommentelők közül majd nem mind eladta már a becsületét nem hogy a nyerésért, de két hónap játékért amiből 1 hónap már szenvedés volt! Szóval nem kell itt ez a duma! A másik, kinek mi köze ahhoz, hogy 12 vagy 20k pp-t költ valaki??? Nevetségesek vagytok! Ha adnak neki adnak, ha nem akkor nem! Ha vesz akkor vesz, ha nem akkor nem! Mindenki előtt ott a lehetőség mellesleg! És hagy jegyezzem meg, van aki szerverenként gyűjti a pp-t egy bizonyos szerverre és van aki megveszi egy bizonyos szerverre! :) Szóval nem látom értelmét (pedig sokszor sok szerveren kitárgyaltuk ezt már) ennek a pp vitának. Ha csak annyira nem, hogy megint valaki/valakik jól ide okádtak ismét a külső szennyvízébe.
 
Fent