Világ 65 Csevegő

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Storm rakjal rendet szerintem. Bemocskoljak a forumot ezekkel az iromanyokkal.
En a helyedben Shepivel es 404 avagy #megveszemkiloraazINNOT kezdenem.

Tenk lyou veri mács.
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Nem mondom, hogy nincs igazad! De... a kommentelők közül majd nem mind eladta már a becsületét nem hogy a nyerésért, de két hónap játékért amiből 1 hónap már szenvedés volt! Szóval nem kell itt ez a duma! A másik, kinek mi köze ahhoz, hogy 12 vagy 20k pp-t költ valaki??? Nevetségesek vagytok! Ha adnak neki adnak, ha nem akkor nem! Ha vesz akkor vesz, ha nem akkor nem! Mindenki előtt ott a lehetőség mellesleg! És hagy jegyezzem meg, van aki szerverenként gyűjti a pp-t egy bizonyos szerverre és van aki megveszi egy bizonyos szerverre! :) Szóval nem látom értelmét (pedig sokszor sok szerveren kitárgyaltuk ezt már) ennek a pp vitának. Ha csak annyira nem, hogy megint valaki/valakik jól ide okádtak ismét a külső szennyvízébe.
SENKIT NEM ERDEKEL MENNYIT KOLT CSAK AZT KRITIZALJUK H MENNYIT ELPOCSEKOL.
A VIP AZ ASG AKADRMIAJA
VAU
 

Deleted User - 1501971

Vendég
Hát de én meg úgy tudtam a VV Rómeó azért nem fekudhetett össze a bájos Juliaval mer' csoró vót. Erre bankot robbant ti meg fikázzátok? Az Úr legyen mindenkivel iligyek..
12 k PP bol conqnak 3 faluja volt az igaz de nem számoltok a koronaválsággal, most rossz az árfolyam
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Hát de én meg úgy tudtam a VV Rómeó azért nem fekudhetett össze a bájos Juliaval mer' csoró vót. Erre bankot robbant ti meg fikázzátok? Az Úr legyen mindenkivel iligyek..
12 k PP bol conqnak 3 faluja volt az igaz de nem számoltok a koronaválsággal, most rossz az árfolyam
Csak az Ájesgé mind felett ! Éljen a kiraj :D
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Legalabb nekunk nem kell PP zunk 10 vilagon at xD
Ebben nem kételkedek az Asg minden vilagon jelen van es teligőzzel nyomja így nem csodálom, hogy nem ppztek csak valahogy inkább gyalog gyorsabb lenne az út a célig mint a trabant :)
 
Fent