Világ 65 Csevegő

Sheper

Meme moderátor
A reakció pontszáma
2.325
Én tudom hogy mindenki szeret poénkodni, jómagam is....illetve kúrólájkokért kommentet írni, jómagam is...De tényleg lapozhatnánk az ASG témáról, már nem is unalmas de bosszantó minden egyes világ fórumán ezt olvasni :D (ahol nincs is asg), minden messenger csoportban, dc csoportban stb..

Találjunk pls valami újat közösen, mert elsírom magam :D
Vigyázz mert aki nem szereti az ASG-t nem fog plecsinit kapni :p
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Adjatok mar az ASG-nek egy free szervert.
Ennyi ev utan mar megerdemlik.
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
Én tudom hogy mindenki szeret poénkodni, jómagam is....illetve kúrólájkokért kommentet írni, jómagam is...De tényleg lapozhatnánk az ASG témáról, már nem is unalmas de bosszantó minden egyes világ fórumán ezt olvasni :D (ahol nincs is asg), minden messenger csoportban, dc csoportban stb..

Találjunk pls valami újat közösen, mert elsírom magam :D

Régebben zavart, egy ideje már nem, hogy poénkodnak. Viszont az biztos, hogy ingyen reklámot és sztárolást adnak jó ideje a klánunknak! Ezért még köszönettel is tartozom, hisz a 6*os Sparta nem kapott ilyen hírnevet mint az ASG! :) Külsőn már tuti legendák vagyunk! ;) Kicsit komolyabb szemszögből is jótékony a trollkodásuk, hiszen a kérdés már az, hogy ki meri bevállalni, hogy a dolgok után jár maga és belülről nézi meg, hogy egy csapat hogyan játszik és küzd, vagy felül a hallomásokra és belép egy kamu ASG-be ahol beáll a birkanyájba. :D Szóval nyomassátok a mémjeitek és adjátok meg az ASG-nek az "örök-létet"! Hajrá srácok, ne csüggedjetek!

Don.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Igazat s létjogosultságot adtok mind Gábornak mind az ASG-nek a folyamatos trollkodással. Nem tudom, miért kell külsőn még tolni ezt a "vicceskedést". Játszatok, ignoráljátok őket, ők is játszanak, ignorálnak Titeket. Aki akar, poénkodik a másikon a saját társaságában, de ez külsőn, plusz a klánnév piszkálása (szerintem) már rég nem vicces.
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Ami 65-ön játékon belül is megy azon már én sem tudok nevetni. Létrehozni még az ASG előtt gyorsan egy trollklánt, hogy az ASG-nek más nevet kelljen írnia, profilszöveget is lemásolni...
Ne irj ilyenekt a vegen teged is kikozositenek :) mert mas a velemenyed xD
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
Igazat s létjogosultságot adtok mind Gábornak mind az ASG-nek a folyamatos trollkodással. Nem tudom, miért kell külsőn még tolni ezt a "vicceskedést". Játszatok, ignoráljátok őket, ők is játszanak, ignorálnak Titeket. Aki akar, poénkodik a másikon a saját társaságában, de ez külsőn, plusz a klánnév piszkálása (szerintem) már rég nem vicces.

Ami 65-ön játékon belül is megy azon már én sem tudok nevetni. Létrehozni még az ASG előtt gyorsan egy trollklánt, hogy az ASG-nek más nevet kelljen írnia, profilszöveget is lemásolni...

Na ezekre a hozzászólásokra nem igen fogtok sok like-ot kapni! :D
 

DeletedUser19597

Vendég
Ja,holnap meg felhívnak hogy vegyem át a cég írányitását:rolleyes:

rX.gif


-L.C.N.- kapitány! :D
 

Cayman

New Member
A reakció pontszáma
1
Sziasztok!

Valamelyik klánba van felvétel?
Aktív vagyok, olvasom a fórumot, PP-zek, nem ma kezdtem az ipart, találkoztam már =MHC=-vel is :)
Jó lenne jól indítani V65-öt
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Amugy kajak unalmas mar, hogy allandoan az Asg basztatasa megy, nyilvan jo rajta rohogni, de sztem ez a klan egy oldalt nem erdemel nem hogy kettot... sot ugyis kikapnak, ugyis elborul Gabornak az a maradek agya... ugyanazok az emberek is lesznek ott, ugyanugy betorolnek, ugyanugy meglopja majd oket... es ? Eddig is ez ment. Ez olyan termeszetes mint amikor ppt koltesz a jatekra.
 
Fent