Világ 62 Csevegő

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.158
Ha mar massal foglalkozol a magad dolga helyett, akkor nem ugy volt, hogy nem indulsz mert nincs idod? Ja... tudtuk, hogy az kamu duma 59-en, de veled ellentetben minket nem erdekel.

Ugy gondolod helyen valo dolog itt forumon azert nyivakolni, mert kaptok 1 hadat? Azert a Bunny-val valo szovetsegetekrol inkabb ne is beszeljunk ugye? :D
Funolni jottek semmi komoly, osszejott egy csapat es megis elkezdtek komolyan tolni, 59en meg azert sirt mert nincs ideje mert baratnoje minden idejet elveszi. Azert erdekes, hogy egy csaj es a kh kozul, a kht valasztja :) Itt lehet nagyobb kupot kap mint otthon
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ha már a Spártásokon sem szabad röhögni, mert rögtön jönnek a "lejáratókampány" meg a "felbőszült naiv emberek" nyekegések akkor vajon mi lesz majd a reakció Geriék mutatványára? :D

Pár napja még nagyon okos kommentek mentek rabneo foglalási kísérlete miatt (tény, az is baromi gáz volt! XD )
Most viszont az Exos mutatta be a Shsss! ellen a "kétkezes gluglu"-t! :D
Jól van, csak rakd magad pihenőre.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Ha mar massal foglalkozol a magad dolga helyett, akkor nem ugy volt, hogy nem indulsz mert nincs idod? Ja... tudtuk, hogy az kamu duma 59-en, de veled ellentetben minket nem erdekel.

Ugy gondolod helyen valo dolog itt forumon azert nyivakolni, mert kaptok 1 hadat? Azert a Bunny-val valo szovetsegetekrol inkabb ne is beszeljunk ugye? :D
Nem vagyunk a Bunnyval szövetségben :eek:

De beszelhetunk róla. Tudjátok jól (te legalábbis), hogy a koronavírus kozbeszolt és mégis van szabadidőm, így elindultam, hogy egy új generációt képezzek ki, hátha később fogy el a játék.

Ami zavar ebben az egészben, hogy Gergelynek felajanlottam a közös diplomaciat, mert szerintem csak úgy lett volna esélyünk a Random ellen, de ezt félre dobtatok és nekünk jöttetek csapatostul. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezek után hogyan tervezi Gergely megnyerni ezt a szervert.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Nem vagyunk a Bunnyval szövetségben :eek:

De beszelhetunk róla. Tudjátok jól (te legalábbis), hogy a koronavírus kozbeszolt és mégis van szabadidőm, így elindultam, hogy egy új generációt képezzek ki, hátha később fogy el a játék.

Ami zavar ebben az egészben, hogy Gergelynek felajanlottam a közös diplomaciat, mert szerintem csak úgy lett volna esélyünk a Random ellen, de ezt félre dobtatok és nekünk jöttetek csapatostul. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezek után hogyan tervezi Gergely megnyerni ezt a szervert.

Teljesen vilagos amit mondasz, nem is akarom felhanyni neked, csupan hagyd Gerire, hogy csinalja azt amit o akar :D Ti is tamadtatok minket, nem kertunk szamon titeket.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem vagyunk a Bunnyval szövetségben :eek:

De beszelhetunk róla. Tudjátok jól (te legalábbis), hogy a koronavírus kozbeszolt és mégis van szabadidőm, így elindultam, hogy egy új generációt képezzek ki, hátha később fogy el a játék.

Ami zavar ebben az egészben, hogy Gergelynek felajanlottam a közös diplomaciat, mert szerintem csak úgy lett volna esélyünk a Random ellen, de ezt félre dobtatok és nekünk jöttetek csapatostul. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezek után hogyan tervezi Gergely megnyerni ezt a szervert.
Mé, te nem rangyomos vagy?
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Kösz szépen, jonyboy!
Kis korom óta ez volt az álmom, hogy lehessen pontkirály meződíjam, de te megfosztottál tőle. :confused:
Pontkirály (1. szint)
harmadik-ként 10.000 pontot értél el.
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Ha már a Spártásokon sem szabad röhögni, mert rögtön jönnek a "lejáratókampány" meg a "felbőszült naiv emberek" nyekegések akkor vajon mi lesz majd a reakció Geriék mutatványára? :D

Pár napja még nagyon okos kommentek mentek rabneo foglalási kísérlete miatt (tény, az is baromi gáz volt! XD )
Most viszont az Exos mutatta be a Shsss! ellen a "kétkezes gluglu"-t! :D

Itt a válasz :D

4a07fy.jpg
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Amúgy mindent félretéve Gergely111, benned becsülöm, hogy te legalább állod is poénokat, és nem csak besértődsz mint a többi kis törékeny virágszál! :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Kár amúgy, tök jó lenne, ha a 3 nagy megegyezne, hogy tolnak egy 1 vs 1 vs 1-et, mindenki más nélkül. Tudom, ilyen nem lesz sose, már ott látszott, mikor páratlanul kezdték a szervert, de na, álmodozni csak szabad :D
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Kár amúgy, tök jó lenne, ha a 3 nagy megegyezne, hogy tolnak egy 1 vs 1 vs 1-et, mindenki más nélkül. Tudom, ilyen nem lesz sose, már ott látszott, mikor páratlanul kezdték a szervert, de na, álmodozni csak szabad :D
Mert a Spárta már nem nyerhet vagy mi tőgy?
 
Fent