Világ 62 Csevegő

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.025
Tök logikus az Exosnak ellenünk háborúzni, tuti nem a Random jön ki belőle győztesen :)

De hát ha egyszer Gergely elbukja a seregét, akkor nem számítanak a klantarsak, csak a bosszú :(
 

DeletedUser20007

Vendég
Mindenki szomorkodhat aki nem fogadta el a Spártás meghívót(én sem tettem először)...Lassan megindulnak, és behúzzák az összes falut, nem számít a pépé, nem számít a tudás...a kardok velünk vannak! 4!!444!44!!!!44!4
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.158
Gabi mennyi idod lett hirtelen. Adhatnal egy keves szabadidot, hogy masok eletevel is foglalkozzak plusz beleugassan olyan dolgokba amikhez semmi kozom, ez neked olyan jol megy :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem is értem ezeket a lenéző mémeket ésatöbbi, milyen elvárásotok van 1 névlopó tömegklántól? Tök szégyen a lejáratókapny.. még a teljesítményüktől is gázabb.
 

DeletedUser20007

Vendég
Most irónia nélkül, de vannak tényleg olyan emberek akik elhiszik, hogy ennek a Spártának bármi köze van a régi Spártához illetve, hogy bármiben is különbözik egy egyszerű tömegklántól ami majd időközben felmorzsolódik ?


Ne legyetek már naivak könyörgöm, felvették ezt a nevet(nem tudom miért ezt), behívtak mindenkit a környékről, semmit sem csinálnak...nehogy már komolyan vegyétek.


Nem tudom kiket sajnálok jobban, a Spártásokat, vagy a sok naiv és felbőszült embert :D
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Am ez a névlopós dolog is hülyeség... én Fekete Sereg néven alapítottam egyszer valami nagyon korai világban egy klánt. Felvettem mindenkit, azt, hát szégyen, de ott hagytam mindenkit a g.cibe mert nem volt kedvem játszani. Most akkor az eredményesebb FS ellopta tőlem a klánnevet? Meg am mit szól ehhez Mátyás király?
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Ha már a Spártásokon sem szabad röhögni, mert rögtön jönnek a "lejáratókampány" meg a "felbőszült naiv emberek" nyekegések akkor vajon mi lesz majd a reakció Geriék mutatványára? :D

Pár napja még nagyon okos kommentek mentek rabneo foglalási kísérlete miatt (tény, az is baromi gáz volt! XD )
Most viszont az Exos mutatta be a Shsss! ellen a "kétkezes gluglu"-t! :D
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Am ez a névlopós dolog is hülyeség... én Fekete Sereg néven alapítottam egyszer valami nagyon korai világban egy klánt. Felvettem mindenkit, azt, hát szégyen, de ott hagytam mindenkit a g.cibe mert nem volt kedvem játszani. Most akkor az eredményesebb FS ellopta tőlem a klánnevet? Meg am mit szól ehhez Mátyás király?
Már megbocsáss, de nem tőled lopták a nevet, hanem tőlünk!!
IMG_20200731_123227.jpg
 

DeletedUser20007

Vendég
Emeddig röhög és kulturáltan szórakozik az ember addig nincs gondom ezzel. De amikor valaki komolyan nekiáll egy Spártának (ami clearly egy tömegklán mint fent említettem), akkor inkább az a személy teszi magát a szórakozás tárgyává...

Ez olyan mintha Usain Bolt morgolódna és leszidná a falusi Józsit, mert ő csak 1 perc alatt fut le 100 métert.

Legalábbis véleményem szerint.
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Emeddig röhög és kulturáltan szórakozik az ember addig nincs gondom ezzel. De amikor valaki komolyan nekiáll egy Spártának (ami clearly egy tömegklán mint fent említettem), akkor inkább az a személy teszi magát a szórakozás tárgyává...

Ez olyan mintha Usain Bolt morgolódna és leszidná a falusi Józsit, mert ő csak 1 perc alatt fut le 100 métert.

Legalábbis véleményem szerint.

Ad1: Bullshit! :p
Ad2: Jobb kifogást találj ki ha már nem tetszik valami! :p

Ui.: ja... és a széntablettát amúgy nem szembe kell csöpögtetni.
 

DeletedUser20007

Vendég
Te jó ég... A külsőben sosem lehet csalódni, legalább ez nem változik....
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Tök logikus az Exosnak ellenünk háborúzni, tuti nem a Random jön ki belőle győztesen :)
De hát ha egyszer Gergely elbukja a seregét, akkor nem számítanak a klantarsak, csak a bosszú :(

Ha mar massal foglalkozol a magad dolga helyett, akkor nem ugy volt, hogy nem indulsz mert nincs idod? Ja... tudtuk, hogy az kamu duma 59-en, de veled ellentetben minket nem erdekel.

Ugy gondolod helyen valo dolog itt forumon azert nyivakolni, mert kaptok 1 hadat? Azert a Bunny-val valo szovetsegetekrol inkabb ne is beszeljunk ugye? :D
 
Fent