Világ 62 Csevegő

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Tudnád, hogy berúgott a második falvánál. (Szerintem még mindig nem heverte ki.) Így nem csodálom, ha az asszony nem engedi 100 falu fölé :rolleyes:
Úgy berúgott, hogy meg is lett a harmadik is. Mint amikor kijutottunk az EBre és hirtelen megugrott a születési szám:D
 

=Mulan=

Active Member
A reakció pontszáma
121
Semmilyen nagy visszatérés nincs,egyedül jöttem ide és csak benéztem.
Majd megtaláltak a srácok hogy ha már itt vagyok játszogassunk. Ezután pedig jöttek a nagyszájú PP huszárok,akik közölték hogy 10-es oddsal adnak minket a Random kontinensén. Hát gondoltuk ha már így,akkor maradunk és szétrúgunk pár segget. Nincsenek itt se a nagyobb startereink,se a csapatunk nagy része,az itteni emberek 90%-át innen raktam össze. :)
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Mit keres megint itt csúnya csaló heccsát

Akkor már legalább legyen "csúnya csaló csávó" hogy kijöjjön az alliteráció! :p

Van egy tippem, hogy nem vagy tagja a heccsát fan clubnak! Meséljetek róla, amég hozom a popcornt! :)
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Nem kell elnezest kerned.
Remelem mas szituaciokban nem ilyen szar kifogasokkal allsz elő.
XD azért nem eszik forrón a kását, én is elvárom hogy helyesen írjon mindenki, legfőképpen én. De mennyire igaz az hogy nem azt fogják megszólni életedben hogy hányszor csinálod jól, hanem azt fogják megszólni ha 1x rosszul csinálod. Remélem azért nem kell lelőnöm magam egy helytelenül írt szó miatt.
 

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Semmilyen nagy visszatérés nincs,egyedül jöttem ide és csak benéztem.
Majd megtaláltak a srácok hogy ha már itt vagyok játszogassunk. Ezután pedig jöttek a nagyszájú PP huszárok,akik közölték hogy 10-es oddsal adnak minket a Random kontinensén. Hát gondoltuk ha már így,akkor maradunk és szétrúgunk pár segget. Nincsenek itt se a nagyobb startereink,se a csapatunk nagy része,az itteni emberek 90%-át innen raktam össze. :)

Amikor a GMF kozepen vagy de realizalod, hogy nem veled fognak foglalkozni mert a pp-seket akarjak kiszedni te meg egy hamburger aranal is kevesebbet tettel bele
 
Fent