Világ 61 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Itt mindenki nagy menő, aztán v58-n magamba több a LE pontom, mint a szerver klánjainak o_O szoktatok ti támadni egymásra? :(
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Roppant vicces volt, majd megszakadok, jaj nem ide. Tudod nem a Starkkal lenne itt a gond meg nem is a belsőkkel mert azt csináltok amit akartok de ez a lekezelő stílus, meg az arc szánalmas amit te meg engedsz magadnak, miközben ezen a szerón még nem mutattál semmit, az meg hogy mi volt 10-20 szerverrel ezelőtt senkit nem érdekel, bár nem mondanám hogy legendák szólnak rólad, de külsőn vered a nyálad non stop. Lelkiismeretfurdalás nélkül merném összehasonlítani a két fiók statjait de még véletlenül sem szeretnék arcoskodni, mert ugyis az lenne a vége. Mindegy én befejeztem, majd a szerver végén visszatérünk rá.
És a merlin fiók eredményeiért ki felel zömmel? Lelkiismeretesen válaszolj mert bent ülni egy fiókban és vinni előre egy fiókot nem ugyanaz
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Roppant vicces volt, majd megszakadok, jaj nem ide. Tudod nem a Starkkal lenne itt a gond meg nem is a belsőkkel mert azt csináltok amit akartok de ez a lekezelő stílus, meg az arc szánalmas amit te meg engedsz magadnak, miközben ezen a szerón még nem mutattál semmit, az meg hogy mi volt 10-20 szerverrel ezelőtt senkit nem érdekel, bár nem mondanám hogy legendák szólnak rólad, de külsőn vered a nyálad non stop. Lelkiismeretfurdalás nélkül merném összehasonlítani a két fiók statjait de még véletlenül sem szeretnék arcoskodni, mert ugyis az lenne a vége. Mindegy én befejeztem, majd a szerver végén visszatérünk rá.


Hagyd nem foglalkoz az itteniekel túl magas szint nekik hogy megértsék mit is akarsz irni.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Szidhatjátok Redet (jogosan), de arról miért nem szól senki egy szót sem, hogy 2x annyi faluval még mindig nem tud eredményt elérni a szövi? "Sztárt" csináltok a HCS-ből.


Múltkor meglett írva, nincsenek faluelönyben, mert mi jobban kihasználjuk a falukat. :)
Stark önmagában nagyobb, mint a Csiga klán, de egyenlőre minden tekintetben, mi vagyunk akik jobban játszanak, én addig nem jönnék ide ki okoskodni meg arcozni, ameddig nem verném bucira a csiga klant.. Mondhat bárki bármit, de 2x faluelonyt nem lehet megmagyarazni.. Ha kettő normális klán lenne az ellenfél már rég bedőltek volna a front fiókjai a csigának.. Eloszor mindenki a sajat haza tajan... ;) :)
 
Utoljára szerkesztve:

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Az a baj, mindig csak keresitek a kifogásokat, nyilvánvaló, hogy nem a Hcs fogja megnyerni a szervert, hiszen dupla annyi faluval rendelkeztek, de nem lehetne hogy addig ameddig nincs normalis teljesitmenyetek nem jatszatok itt a fejeteket? En elhiszem, hogy nagy legenda vagy, meg voltal is meg leszel is, de mond mar meg, hogy eddig mi volt 61-en az a nagy teljesitmeny toled? En nem vagyok olyan nagy jatekos, mint te.. Nem is leszek soha, de egyszeruen nem latom mi az amiben kimagaslot nyujtottal a szerveren.
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
Az a baj, mindig csak keresitek a kifogásokat, nyilvánvaló, hogy nem a Hcs fogja megnyerni a szervert, hiszen dupla annyi faluval rendelkeztek, de nem lehetne hogy addig ameddig nincs normalis teljesitmenyetek nem jatszatok itt a fejeteket? En elhiszem, hogy nagy legenda vagy, meg voltal is meg leszel is, de mond mar meg, hogy eddig mi volt 61-en az a nagy teljesitmeny toled? En nem vagyok olyan nagy jatekos, mint te.. Nem is leszek soha, de egyszeruen nem latom mi az amiben kimagaslot nyujtottal a szerveren.
A puszta jelenlétem
 
Fent