Világ 61 Csevegő

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
elfelejtettetek kijönni csigák ! mármint közölni hogy a vezéretek csaló és ezért bannonlták!

mikor tőlünk Deprát kizárták azonnal itt voltatok és osztottátok az észt...most????
Itt biztos csak valami felreertes tortent!!
Hiszen a csigak kozul soha senki nem csalt makulatlan eloeletuek szoval en biztos vagyok benne hogy tisztazodni fog az ugy es redet vissza engedik :rolleyes:
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Ha nem eleg a 3x-os falu elony a gyozelemhez,akkor jonnek az uj megoldasok?

Ha taktikailag nem jobbak, akkor keresni kell olyan fogást, amit csak lehet.. :D éltek a játék adta lehetőséggel, Red meg nem tudom miért tiltották, ha nem is oldják a bant, akkor igencsak szégyellheti magát, vezérként tiszta játékot kell játszanod, te vagy a példa a játékosaid előtt, ha ilyet kockáztatsz, nem magadnak, hanem azoknak ártasz akik követnek téged..

(koma én a helyedben törölnék, hogy v58-ra kapjon fives 500ppt,plusz jöhess trialba hozzám Marrowval és nmattal)
 

TheSmalL

Member
A reakció pontszáma
20
Ha taktikailag nem jobbak, akkor keresni kell olyan fogást, amit csak lehet.. :D éltek a játék adta lehetőséggel, Red meg nem tudom miért tiltották, ha nem is oldják a bant, akkor igencsak szégyellheti magát, vezérként tiszta játékot kell játszanod, te vagy a példa a játékosaid előtt, ha ilyet kockáztatsz, nem magadnak, hanem azoknak ártasz akik követnek téged..

(koma én a helyedben törölnék, hogy v58-ra kapjon fives 500ppt,plusz jöhess trialba hozzám Marrowval és nmattal)

Nyugii ez csak plusz motivalja komat meg marrowot,es remelem az egesz klant
 
Fent