Világ 61 Csevegő

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
117
Normális teljesítménynek az számítana, hogy 1 arma kellene amivel bedől az egész hcs akárhogyan is védekeznek.

Ezzel tisztában is vagyok, de ha megnézed a következő hozzászólást megint azt kell olvasnom hogy falu előny :D :D
normális teljesítmény?
ha normális teljesítményt nyújtana a da és a stark akkor a csigák már a következő szerverükre készülődnének. :D
ehelyett két értelmes armát nem tudtak eddig összerakni, 3 vs 1 konti, 2x annyi falu... és nem tudtok mit csinálni velünk... :D
ja de jelentgetni a másikat, így amíg ki van tiltva az illető tudtok tőle falut vinni... mert máshogy nem megy.

és a slussz poén az, mikor kiderül hogy nem tett semmi illegális dolgot Red... és visszaengedik őt...
szerintem most jeletsétek marrowot, hátha amíg ki van tíltva és vizsgálják az ügyét azalatt eltudjátok vinni az északi ékfaluit...

MERT MÁSHOGY NEM MEGY.

Arról nem mi tehetünk hogy a kedves vezéreteket csaláson kapták, persze hogy ki használjuk, ahogy emlitetted máshogy nem megy :D Am te valszeg ellenkező esetben végig vártad volna ahogy a frontos fiókokat vissza engedik a Starkban ugye? :D Ja nem XD
Szóval mielőtt írsz gondolkozz kicsit.

Annak pedig csak örűljetek hogy nem tudunk normális teljesítményt nyújtani legalább tovább huzzátok, kicsit mintha magatok ellen spanolnátok minket am :D
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Szép délutánt!

Nem írtam ide szerintem már jó pár hete/hónapja! Viszont írnék 1-2 szót..

Első sorba a HCS Társaimhoz szólnék:
- Társaim, kérlek többet ne vegyük a szánkra, hogy "falu előny", hisz mint tudjuk a faluelőnyűk az nem faluelőny. Ezt be is bizonyították és mindannyian tapasztaltuk. Jelen esetben ahogy a HCS klán meg van, bátran merem leírni, hogy JOBB mint a Stárk kláncsalád és DA kláncsalád egyben.
Tehát a Stárk+DA-nak van faluelőnye ami...semmit nem ér; a HCS azért előnyősebb mert aktívabb, összeszokottabb, jobb minden téren, sőt...vezéreink jobbak/aktívabbak mint ellentábor részén.

Másod sorba pedig az Ellen táborhoz:
- Gratulálok a védekezéshez, jól csináltátok. Legalábbis a Stárknak szeretnék gratulálni; míg a DA-ba kiemelném @Sandokan nevét, akik sokat tettek, hogy megoldják ott azt a helyzetett ami éppen van!
- (Tisztelet a kivételnek) - Kedves Stárk+DA lassan lassan hátha útolértek s egyenlíteni fogtok a háborúba...remélem nem lesz rosszabb, hisz mint írtam a HCS klán jelen pillanatban a v61 legjobb klánja minden szempontból.

Íme, erről beszélek:

======================================== Stárk háború ========================================
stark.PNG

======================================== DA klán háború ========================================
da.PNG



Tisztelettel:
bArNNNi
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Milyen érdekes.....eddig folyamatosan részeredményeket raktatok ki ide. Most hogy marrow elvett jó pár fontos falut (mert pont megérezte hogy haza lettek küldve onnan a védők) :) és így 10 faluval vezettek azonnal ki lehet tenni a háború kezdetétől a statot. ....
Kihasználta a gyenge pontotok :) ez is a jatek resze
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
ez mindent elárul rólad kisfiam! meg a klánodról is , ha ezek után még vezérüknek mondanak! szerintem neked valami nagyon nagy baj van a fejedben! mondjuk ilyen kinézettel biztos van valami komplexusod....
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
ez mindent elárul rólad kisfiam! meg a klánodról is , ha ezek után még vezérüknek mondanak! szerintem neked valami nagyon nagy baj van a fejedben! mondjuk ilyen kinézettel biztos van valami komplexusod....


Amikor téged tiltottak mert más játékost fenyegettél gondolom az elfogadott vezéri dolog volt es ti vagytok a vezerek mintkapei, hiszen mindketten tisztak vagytok, soha egyikotoket se bannoltak.

Várok egy hasonló Beefet, mint amit red irt. :D


Es nem, nem vedem Redet, soot tul tolta szerintem, de legalabb volt par rim benne. :D
Fives amugy jo arc, csak elfogult nagyon. :)de minden esetre vannak erdekes dolgok.. Mindkét oldalról ;)
 
Fent