Világ 60 Csevegő

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Nekem semmi bajom nem volt vele egész mostanáig.
Az hogy itt le szól sajnos változtatott a véleményemen.
Persze ez az én véleményem így valószínű nagy ivbe le szarja mert én semmit nem csinálok vagy is gondolom játszani se tudok...
Egyszer azt mondják nem lehet a nagy fs klánba ilyet csinálni majd nyíltan ki áll a saját szavuk ellen.
Hatalmas le védett armakrol regelnek miközben alig van let pontjuk...
Beton falvakrol meg 100 k védőkrol papol mikor a max védő ami 1 falumban volt 50 k volt (amíg normálisan játszottunk utána volt ahova tény be toltam mindenem)
Nem szervezett armat ránk közbe volt mikor 170-190, nuk jött ami ezen a szerveren nagy szó volt...
Sajnos nem sajnos a győztes dönti el ki érdemli meg a végén a a lev plecsnit és most nem érzem tisztességesnek de el fogadom hogy nagy ím angel fiók ezzel a zseniális játékkal ezzel a kimagasló teljesítménnyel szerezze meg :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Köszi, akkor hát gratulálok neked is meg a többieknek is szépen játszottak ez most nem rajtatok múlt:? Majd legközelebb hajrá hajrá,! :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
A nagy FoS. V50-re be se mertetek regelni pedig volt 1 teljesen üres konti ami később WINTER konti lett. V45-n is csak a FoS és a [DSA] előre megbeszélt szövijével tudtátok elverni a már akkor réges régen nem túl fényes Spártát, de Nikita annak ellenére, hogy tudta hogy lefogják győzni bemert menni ellenetek 45-re.

A nagy FoS sorsa is az lesz mint a Spártáé. Hiába nálatok van a magyar kh legjobb tagsága, egyszer ellenetek is összefog 1 értelmes csapat és mentek a süllyesztőbe.

Olyan hisztit lenyomtok minden szerver startnál, mintha az életetek múlana a beállításokon.

Az meg hogy elcsaljátok egymásnak a díjakat szánalmas...
Nem lesz, mert akkor nem mennek be a világra.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Viszont ha ilyen gyenge az FS meg ekkora Fos akkor miért nem jöttetek be ellenük játszani?
Én mondjuk pont leszarom, hogy miket mondanak egy játékosról vagy egy klánról, de ha ilyen szar klán az FS, mint ahogy mondjátok, miért nem jöttetek be és vertétek meg?
Én elhiszem, hogy ti vagytok a kh legjei, de ezek így csak üres szavak és azok is maradnak ameddig nem játszotok FS ellen és nem győzitek le őket.
Az hogy sokan ingyen szervernek nevezik 60-at arról sem azok tehetnek akik az FS-ben voltak, hanem azok akik nem jöttek be ellenfélnek.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Viszont ha ilyen gyenge az FS meg ekkora Fos akkor miért nem jöttetek be ellenük játszani?
Én mondjuk pont leszarom, hogy miket mondanak egy játékosról vagy egy klánról, de ha ilyen szar klán az FS, mint ahogy mondjátok, miért nem jöttetek be és vertétek meg?
Én elhiszem, hogy ti vagytok a kh legjei, de ezek így csak üres szavak és azok is maradnak ameddig nem játszotok FS ellen és nem győzitek le őket.
Az hogy sokan ingyen szervernek nevezik 60-at arról sem azok tehetnek akik az FS-ben voltak, hanem azok akik nem jöttek be ellenfélnek.

64 re megyünk vagy nem? XD
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
Viszont ha ilyen gyenge az FS meg ekkora Fos akkor miért nem jöttetek be ellenük játszani?
Én mondjuk pont leszarom, hogy miket mondanak egy játékosról vagy egy klánról, de ha ilyen szar klán az FS, mint ahogy mondjátok, miért nem jöttetek be és vertétek meg?
Én elhiszem, hogy ti vagytok a kh legjei, de ezek így csak üres szavak és azok is maradnak ameddig nem játszotok FS ellen és nem győzitek le őket.
Az hogy sokan ingyen szervernek nevezik 60-at arról sem azok tehetnek akik az FS-ben voltak, hanem azok akik nem jöttek be ellenfélnek.
El se hiszem, hogy veled játszottam együtt, te asgos. :p
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Viszont ha ilyen gyenge az FS meg ekkora Fos akkor miért nem jöttetek be ellenük játszani?
Én mondjuk pont leszarom, hogy miket mondanak egy játékosról vagy egy klánról, de ha ilyen szar klán az FS, mint ahogy mondjátok, miért nem jöttetek be és vertétek meg?
Én elhiszem, hogy ti vagytok a kh legjei, de ezek így csak üres szavak és azok is maradnak ameddig nem játszotok FS ellen és nem győzitek le őket.
Az hogy sokan ingyen szervernek nevezik 60-at arról sem azok tehetnek akik az FS-ben voltak, hanem azok akik nem jöttek be ellenfélnek.
Hogy menjenek be ha aktív világjuk van, mert ahol vannak oda nem ment az FS?
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Én egy szóval nem mondtam, hogy legyőzhetetlenek és nem is fogok ilyet írni, mert mindenkinek megvan az ellenfele aki legyőzi. Űgy tudom, több embernek is 2 aktív világa volt párhuzamosan.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Viszont ha ilyen gyenge az FS meg ekkora Fos akkor miért nem jöttetek be ellenük játszani?
Én mondjuk pont leszarom, hogy miket mondanak egy játékosról vagy egy klánról, de ha ilyen szar klán az FS, mint ahogy mondjátok, miért nem jöttetek be és vertétek meg?
Én elhiszem, hogy ti vagytok a kh legjei, de ezek így csak üres szavak és azok is maradnak ameddig nem játszotok FS ellen és nem győzitek le őket.
Az hogy sokan ingyen szervernek nevezik 60-at arról sem azok tehetnek akik az FS-ben voltak, hanem azok akik nem jöttek be ellenfélnek.

1, nem azért FoS a FoS, mert nem potens a játékosállomány. én nem azt mondtam hogy gyenge, hanem hogy szánalmas.
2, a többség szerintem nem az alapján választ szervert, hogy hol lesz ott a FoS, hanem hogy mikor jó a keretnek az indulás. épp lágykeksz az, aki beállításokra fogva skipeli azokat a szervereket, ahol értelmes ellenfél lenne. a győztes FoS szerók közül egyedül 45ön volt "nagyobb" ellenfél a Sparta személyében, azt nem is merte kekszimekszi 1v1ben felvállalni, kellett a DSA.
3, mára a korábbi nagy klánok közül elég kevés van, aminek a kerete versenyképes formátumban megmaradt. rengetegen abbahagyták, a maradékból pedig rengeteget toborzott fel keksz. azt az 1-2 klánt amiben még van potenciál, azt meg csípőből ledodge-olja az armaszervező mester, mert nem jók a beállítások.
4, nem mi vagyunk a kh legjei. épp ezaz, hogy ti hiszitek azt magatokról, hogy a világ tetején vagytok azért, mert hoztatok 3 ellenfél nélküli szerót, meg egy 2v1et a halott Sparta ellen. (oké, az 51 szódával elmegy. vágásbehozó sipikét legyőzni nagy szó.)
5, a plecsnilopások és Slade fikázása tökéletesen mutatja, mennyire tisztelitek az ellenfelet. nem is igazán értem, miért várjátok hogy rólatok bárki pozitívan nyilvánuljon meg ezek után.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Az a baj Nmat tudod, hogy ez a végtelen álszenteskedés, és ez a végtelen "Fúde jók vótunk" "Mekkora fordítás" meg a többi. Ahhoz nem kell nagy tudás hogy pár tömegklánt legyőzzenek, ahol pedig lenne ellenfelük oda sose mernek bejönni, ez a hatalmas FoS. Elvileg magyar szerverek top klánjaiba való, de féltek, rendesen gyávák voltak bejönni egy jublieumi szerverre, ahol nem volt PP sem.

Fellehet tenni a kérdést. Ha ennyire Húde Úristen megajó a FoS akkor miért fél olyan szerveren is részt venni, ahol harcolnia is kellene? Jah hát igen, a plecsni miatt. A rengeteg Egó, meg a sok plecsnisztádor is alig fér meg egymás mellett.

A végtelenül hatalmas arcuk az meg szánalmas. Még ha lenne mire? 1-1 játékos többet tett már le a játékba mint a FoS összesen. Ezen kellene elgondolkodni. Meg azon, hogy mire jó ez az egész plecsnilopás.
 
Fent