Világ 60 Csevegő

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Nem értem milyen betonnal jöttök állandóan...
1 érdemi ellenfelünk volt pontosan tudja milyen játékot játszottunk hogy időzítettunk és vágtunk mindenki más csak néző volt ebbe a mecsbe...
Érdemi játék? 3 hónapja nincs Winter...
Ha az ellenfél tudja hogy betonba jön minek támad? Mi ugyan úgy 30 nukokat kentunk 1 falura fal ütés nélkül...
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
lehet itt köpködni bárkit bármiért... de fordított helyzetben, ha az RV nyerte volna a világot, és angelnél lenne a top1 lev akkor slade úgyanúgy meghúzta volna ezt a lépést. lehet itt mesét mesélni, hogy nem... mindenki tudja hogy de.

másrészt meg meg kell nyerni a világot, és akkor úgy alakítjátok a dolgokat ahogy szeretnétek.

ne magatokból indulj ki. attól hogy nálatok ez nemhogy elfogadott dolog, de még kifejezetten menő is, attól mások nem ennyire suttyók.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
lehet itt köpködni bárkit bármiért... de fordított helyzetben, ha az RV nyerte volna a világot, és angelnél lenne a top1 lev akkor slade úgyanúgy meghúzta volna ezt a lépést. lehet itt mesét mesélni, hogy nem... mindenki tudja hogy de.

másrészt meg meg kell nyerni a világot, és akkor úgy alakítjátok a dolgokat ahogy szeretnétek.

Ne magatokból indulj ki. Biztos szükséges megalázni is az ellenfelet, nem elég, hogy megvertétek őket, mi? Gondolom ha látsz pár ovisnál egy nyalókát, és megkívánod, akkor odamész, megvered őket, elveszed tőlük, majd mondod nekik, hogy ideje lenne felnőni, akkor majd Ti alakítjátok a sztorit.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Kamuzol. Én is felróhatom neki. Ahogy Equinoxnak is. Ahogy a külsős dráma nélkül azt ma reggel 7:02-kor meg is tettem. Rövid levélváltás után pedig mindketten megértették, hogy ezt a viselkedést itt nem nézzük jó szemmel. Story itt lezárva. Most kapaszkodjatok: reggel 10kor. Dráma tagozat.

Vagy sokat változott a konszenzus szeptember 24 óta, vagy a playerek szarnak a vezetőikre :/
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
SpgPbGF.png

CxtyHEH.png


Slade után Maskon is felkészülhet, hisz a történelmet a dicső győztesek írják :D Megkezdődik a zárkózás az utolsó talpon maradt plecsniért is!
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
:DDD Kerüljük ki a felesleges fáradalmat, ha szépen megkérnek betörlök. Jöhetnek pm-ben az ajánlatok
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Aki nem ehhez a világhoz tartozik huzzon már el a bubánatosba :D Belepofázni nagyon tudtok a nagy DJ is akit dicsérnek de csak ennyit látok belepofázik mindenhol amihez köze sincs
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Plecsnifarm után egyből leigazoltak ide is? :D

Nem tudom ki tart engem nagy DJ-nek, de változatlanul abba pofázok bele amibe akarok.
 
Fent