Világ 60 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Harcolna az FS, ha 1xer lenne egy olyan szerver ahol végre indul is ellenük valaki.. :)
enef? 1 ev múlva talán (asszem akkor indul isméta pihi utan de ez nemtuti infó lightal majd megbeszelitek) .hu szero? Ne csak cááj karate maradjon ez?:oops: :D

Egy decoder ide?

Minek kéne NF, bárki aki ellenünk menne, free plecsni neki. Komoly harcról volt szó.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.118
Az, meg jobb játékos is.
Nálam simán top Roli.
De kitérdekel itt
Dev is kurv@ jó.
Bár nem jött duálba.
De kit érdekel itt
Mindenki a saját háza táján sepregessen, mert van mit :)
Bár azt mondom elitélendő amit csináltunk, de én is igennel szavaztam bevallom.
Többség döntött, nem Light.
És nem Angel akarta a szavazást sem.
De ez van, ez lett.
Túlélitek, ahogy mi is.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
most kicsit elbizonytalanodtam. Halottas a múltkor azt írta, hogy a plecsnilopást nem nézi jó szemmel a vezetőség, viszont feltételezem hogy a plecsnilopós szavazást nem valamelyik nulla jelentőségű tag indította (mint amilyen például fogyikoton), hanem valszeg keksz. de még ha nem is a vezetőség indította, akkoris lelőtték volna a dolgot, ha nem néznék jó szemmel. amúgyis kekszi tegnapi kommentjéből az sütött, hogy ő még büszke is az újabb ellopott plecsnire.

láma angyalt se nagyon mentesíti, hogy nem ő akarta a szavazást (bár valszeg attól hogy nem ő írta ki, attól még ez volt a legnagyobb álma). 47en belőlem is top1 LE-t akart csinálni egy klántárs, és nemet mondtam rá. ha klánszinten megszavazták volna, akkoris nemet mondtam volna. én is találhattam volna valami király magyarázatot, hogy én miért érdemlem meg jobban, mint szala. pl hogy "hát én másik fijókokban védekeztem helyettesként, és az a LEV igazából az én érdemem vót, de nem az én accomra lett írva, szóval azt leütöm magamon, meg amúgyis én vagyok a győztes, és én írom a történelmet, meg hát zászlózni is kéne hogy legyen sok fekete". najó leállok. még a végén keksz meglátja bennem a jövő nagy plecsnilopóját és jön a FoS-os meghívó.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Miért írnék hülyeséget? Ekkora mellveréssel megy a FoS. Csak egyszer legyen 1 olyan szerver ahol felmerné végre vállalni a FoS a harcot... Mindjárt másabb lehetne a véleménye róluk az embereknek. Rakat ingyen szerver, rakat egoista.. Ez a FoS. Ezen nincs mit szépíteni.

Melyik szervezen nem jelentettük be előre,hogy indulunk? Ki akadályozott meg bárkit abban,hogy jöjjön ellenünk? Az a beszari aki bejelenti előre hogy ott lesz valahol és várja a kihívókat vagy az aki nem megy el hanem levélben üzenget ? Pont erről beszélek, teljesen mindegy mit csinálunk , teljesen mindegy mik a tények. A károgó banda úgyis jön és elmondja,hogy az biza nem úgy van. Négy szervert nyertünk sorban, az első 2016 november 3.-án kezdődött,ezt várhatóan 2020. október 10.én fogjuk. Ezek mind ingyenszerverek voltak a szokásos megmondóemberek szerint. Ezek szerint 4 év alatt 1 komoly klán sem ért rá jönni ellenünk és ezért mi vagyunk a felelősek?

v39 Kezdő dátum: 2016-11-03
Bejelentés az indulásról: 2016-10-29 https://forum.klanhaboru.hu/index.php?threads/fekete-sereg.4239/

v45 Kezdő dátum: 2017-09-28
Bejelentés az indulásról: 2017-09-24 https://forum.klanhaboru.hu/index.php?threads/fekete-sereg.4417/

v51 Kezdő dátum: 2018-09-27
Bejelentés az indulásról: 2018-09-17 https://forum.klanhaboru.hu/index.php?threads/fekete-sereg.4630/

v60 Kezdő dátum: 2020-03-12
Bejelentés az indulásról: 2020-03-06 https://forum.klanhaboru.hu/index.php?threads/fekete-sereg.5104/

Itt van az állítás tényekkel,bizonyítékokkal alátámasztva. De majd jön valaki és megmagyarázza,hogy az biza nem úgy van az,mert ő másképpen gondolja. Nem az lenne a tisztelt megmondóembereknek a lényeg,hogy megcáfoljanak, nem pedig még jobban igazolják azt amit mondok? Csinálhatunk mi bármit, mondhatunk mi bármit, úgyis ugyan az a mese megy újra meg újra.

Kedves Slade te pedig nem érdemből kaptad volna azt a plecsnit,mert már csak a saját klánodon belül is többen jobban megérdemelték volna nálad. Nem teljesítettél úgy ezen a szerveren,hogy megérdemeld közel sem, innentől kezdve amiatt panaszkodni,hogy elvesznek tőled valamit amiért meg sem dolgoztál annyira mint a többiek nevetséges. Ha tényleg annyit tettél volna azért a plecsniért mint mondod,akkor még ki is állnék melletted,de mindannyian tudjuk hogy ez közel sincs így, az érdemtelen plecsnidhez asszisztálni pedig a saját klántagommal szemben aki megdolgozott érte biztosan nem fogok.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
jaj keksz :D igazán bátor vagy, hogy előre bejelentetted az indulásokat! csak furcsa, hogy 38on indult a DSA, Random, EW, ti inkább 39re mentetek. 50en indult az OS, SBT, NF, ti inkább 51re mentetek. 45re be mertél menni a Sparta ellen, mert ottvolt erősítésnek a DSA.

azokat nem keresed vissza, amikor jöttél a szar kifogásokkal, mert láttad hogy komoly ellenfél lenne?
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Na álljon csak meg a menet. A 2x szervergyőztes Winter nem komoly ellenfél, az 1x szervergyőztes NF(a winterrel olvadva) és az akkor szervergyőzelem nélküli OS igen? Hogy is van ez akkor? v38ra azért nem mentünk,mert akkor még aktív szerverünk volt (v36 JF és tagként ott voltam - voltunk az EW-ben is 38on), v50-re pedig azért nem mentünk mert nyáron indult és nem indultunk nyáron sehol,hanem megvártuk az első őszi szervert minden alkalommal érthető okokból. Ahol kaptunk egy Harcosok-at ellenfélnek akik nyertek 3 classicot sorban és azóta HCS néven szervert is,de gondolom őket sem tartjátok komoly ellenfélnek. Vagy a DA-t. Vagy most a Royal-t és még sorolhatnám. Ezzel azt mondjátok,hogy eddig bárki jött ellenünk nem volt komoly ellenfél és kb 30 klánt minősítetek így. Ráadásul ha minket akar megverni valaki akkor neki kéne alkalmazkodni a mi indulásunkhoz, nem pedig fordítva. A kihívó alkalmazkodik a kihívotthoz mindig és mindenhol. Mi sem mondtuk meg a 6x szervergyőztes Spártának (akit addig nem vert meg soha senki de ezek szerint ő sem volt komoly ellenfél) hogy erre meg erre a szerverre menjen,mert mi meg akarjuk verni és nekünk az a jó, ki is röhögtek volna érte.
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
jaj keksz :D igazán bátor vagy, hogy előre bejelentetted az indulásokat! csak furcsa, hogy 38on indult a DSA, Random, EW, ti inkább 39re mentetek. 50en indult az OS, SBT, NF, ti inkább 51re mentetek. 45re be mertél menni a Sparta ellen, mert ottvolt erősítésnek a DSA.

azokat nem keresed vissza, amikor jöttél a szar kifogásokkal, mert láttad hogy komoly ellenfél lenne?

60-on is csak azért indultak, mert jött velük Arch a Dsa vezére!!!!! 4!4!
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Na álljon csak meg a menet. A 2x szervergyőztes Winter nem komoly ellenfél, az 1x szervergyőztes NF(a winterrel olvadva) és az akkor szervergyőzelem nélküli OS igen? Hogy is van ez akkor? v38ra azért nem mentünk,mert akkor még aktív szerverünk volt (v36 JF és tagként ott voltam - voltunk az EW-ben is 38on), v50-re pedig azért nem mentünk mert nyáron indult és nem indultunk nyáron sehol,hanem megvártuk az első őszi szervert minden alkalommal érthető okokból. Ahol kaptunk egy Harcosok-at ellenfélnek akik nyertek 3 classicot sorban és azóta HCS néven szervert is,de gondolom őket sem tartjátok komoly ellenfélnek. Vagy a DA-t. Vagy most a Royal-t és még sorolhatnám. Ezzel azt mondjátok,hogy eddig bárki jött ellenünk nem volt komoly ellenfél és kb 30 klánt minősítetek így. Ráadásul ha minket akar megverni valaki akkor neki kéne alkalmazkodni a mi indulásunkhoz, nem pedig fordítva. A kihívó alkalmazkodik a kihívotthoz mindig és mindenhol. Mi sem mondtuk meg a 6x szervergyőztes Spártának (akit addig nem vert meg soha senki de ezek szerint ő sem volt komoly ellenfél) hogy erre meg erre a szerverre menjen,mert mi meg akarjuk verni és nekünk az a jó, ki is röhögtek volna érte.

Winter: 43on technikaiztak az NF-el, 54en pedig senki nem volt rajtuk kívül. az egyetlen ellenfél klánt beolvasztották pár hét után. oké, ott volt a tanulmányi osztály klán, aminek a top játékosa tepsike volt. ez elég sokat elmond az erőviszonyokról. szóval valóban, nyertek 2 szervert.
NF: igen, csak egy szerót nyertek olvadva a Winterrel. 50en beégtek, azóta pedig nemzetközin érnek el elég szép eredményeket. egyszer próbáljátok ki a nemzetközit, DonGabi szerint könnyebb mint a magyar szerók, tuti aratnátok ott is, elvégre ti vagytok a világ legjobbjai.
OS: igen, szervergyőzelem nélküli.. oh wait, az OS gyakorlatilag a DSA. tudod, az a DSA, akik segítettek nektek megnyerni a 45öt. de gondolom gyenge klán, igazából a 45öt ti nyertétek meg nekik, hogy legyen végre egy második szerógyőzelmük. mert ugye 34en is nyertek.
v38: 2016 szeptemberében indult a szeró, téged október közepén már belsőzött a Sparta. most is nyomod egyszerre az 58at és a 60at, és nem az egész klánod volt ott 36on. szóval ezt szerintem nevezhetjük kifogásnak.
v50: ezzel mondjuk nehéz vitatkozni, ha ti csak ősszel induló szerókon játszotok, mint például a márciusban induló v60 is ősszel indult.
Harcosok: igen, az egyetlen épkézlábnak nevezhető ellenfél, rendesen meg is szenvedtetek velük. a 3 classic győzelmüket kár felhozni, eddig ahány classicra ránéztem, mindenhol 1 épkézláb klán volt összesen. a múltkor volt egy classic ahol úgy nézett ki hogy lesz némi izgalom, gyorsan össze is olvadt 2 top klán a 3ból, hogy ne legyen. a v57es győzelmük persze vitathatatlan, bár az ellenfél ott sem volt túlságosan acélos.
DA: v29en játszottam ellenük. nem, nem tartom őket komoly ellenfélnek. persze tudom, ők is megnyerték a szintén bivalyerős v52t.
Royal: van ilyen klán?
Sparta: te is nagyon jól tudod, hogy a v45ös Sparta közel sem a legerősebb kerettel indult el, és így sem mertetek 1v1et bevállalni ellenük. 2v1ben megverni egy klánt nem nagy dicsőség.

az érvelésedből látszik, hogy nálad plecsni == skill, valószínűleg ezért akarod hogy a tagjaid ellopják azokat, amik nem nálatok kötnének ki. tökmindegy milyen szutyok világot nyer meg egy klán (vagy még világot se kell nyernie, mert pl a Royal nem nyert világot, mégis felhoztad), az ugyanannyit ér, mint komoly harcban nyerni egy világot. a te szemedben az OS kevesebb, mint a Winter, mert 2vel kevesebb plecsnijük van ezen a néven. ezért (is) tartalak bohócnak.
 
Fent